poniedziałek, 22 lutego 2016

Projekt Tęcza II: Tydzień 7 - Tęcza

Project Rainbow II: Week 7 - Rainbow

Cześć,
dzisiejszy manicure jest propozycją na ostatni tydzień Projektu Tęcza II. Tematem tego tygodnia jest tęcza, więc zdecydowałam się zrobić kolorowe piórka. Miałam zamiar zrobić taki manicure już od jakiegoś czasu, a Projekt mnie zmotywował.

Hi,
today's manicure is a proposition for the last week of Project Rainbow II. This week is rainbow themed, so I decided to do some colourful feathers. I've been meaning to do a manicure like this for quite some time now and the Project motivated me.


Lakier jakiego użyłam jako kolor bazowy to Dewi L46. To łagodna, żelowa biel i nałożyłam trzy cienkie warstwy.

The polish I used as a base colour is Dewi L46. It's a soft, gelly white and I applied three thin coats.


Kiedy moja baza była gotowa i całkowicie sucha odbiłam małe, pojedyncze piórka na wskazującym i małuchu a większe, piórkowe kompozycje na reszcie paznokci. Oba wzorki pochodzą z płytki Uber Chic 6-03.

When my base was ready and fully dry I stamped small, single feathers on my index finger and pinky and a large feather composition on the rest of my nails. Both designs come from Uber Chic 6-03 plate.
Wzorki odbiłam lakierem My Secret Dressed In Black. Użyłam Stempla Uber Chic Sticky do większych wzorów i Stempla Crystal Clear od B. Loves Plates do mniejszych piórek.

I stamped the designs with My Secret Dressed In Black. I used Uber Chic Sticky Stamper for the larger design and the B. Loves Plates Crystal Clear Stamper for the small feathers.


Kolorowane stemple zawsze mnie zauroczyły, ale nie jestem z byt dobra w robieniu naklejek. Moje życie stało się lepsze jak na rynku pojawiły się sheer tint'y. Niedługo potem było wiele instrukcji jak zrobić je w domu i tego właśnie użyłam tutaj - DIY sheer tint'ów. Moje tinty ą zrobione z tuszy alkoholowych i bezbarwnego lakieru do paznokci. Mam dużo kolorów, więc oznaczyłam je etykietami z numerkami. W tym mani użyłam następujących kolorów:
- 2 (żółty)
- 8 (różowy)
- 11 (fioletowy)
13 (niebieski)

Coloured stamping always amazed me, but I'm not that good at making decals. My life got a lot better when sheer tints appeared on the market. Not long after that there were a lot of instructions on how to do them at home and that's what I used here - DIY sheer tints. My tints are made of alcohol inks and sheer nails polish. I have a lot of colours, so I labelled them with numbers. In this manicure I used the fallowing colours:
- 2 (yellow)
- 8 (pink)
- 11 (purple)
- 13 (blue)


Poniżej jest płytka jakiej użyłam..

Below is the plate I used..

Źródło: http://uberchicbeauty.com/

..a tutaj są produkty.

..and here are the products.


To jest ostatni tydzień Projektu Tęcza II, wszystkie propozycje możecie jak zwykle zobaczyć na stronie Kociołek Rozmaitości. Chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.

This is the last week of Project Rainbow II, You can see all the propositions as usual on Kociołek Rozmaitości. I'd like to thank all participants for the fun we had together.

Projekt Tęcza II

26 komentarzy:

 1. ale piękne piórka <3 wspaniałe wykorzystanie tintów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Totalnie zakochałam się w tej metodzie kolorowania :)

   Usuń
 2. Śliczne.
  Musisz mieć sporą cierpliwość do tego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi. Lubię to :) Mam wrażenie, że takie rzeczy działają na mnie odstresowująco. Tylko pod warunkiem, że wychodzą jak trzeba, bo jak mi nie idzie to się wkurzam tylko :D

   Usuń
 3. Cudne te piórka, nie mogę się napatrzeć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AAaaaaaa ale mi miło ;) Super, że Wam się podoba!

   Usuń
 4. osz w mordkę jeża! BOSKIE! Zakochałam się <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieskromnie powiem, że mi też bardzo się podobało ;) Jestem zachwycona, że mani zyskało takie rewelacyjne przyjęcie.

   Usuń
 5. Piękne tęczowe piórka. Te mniejsze wyglądają jak naklejki wodne - idealnie zmalowałaś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje pięknie. Te małe kolorowałam igłą! Było trochę dziubdziania ;) Dobrze, że efekty się podobają.

   Usuń
 6. przepiękne zdobienie! :) masz tak precyzyjnie dopracowane pazurki przy skórkach, że nie jedna dziewczyna powinna się od Ciebie tego uczyć! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, to mani to moja mała duma :) Zawsze czyszczę paznokcie przy skórkach, osobiście uważam to za ważne. Świetnie słyszeć, że mój trud jest doceniany. Czasem mani może być piękne a wystarczą zalane/ubrudzone skórki żeby całość straciła sporo uroku.

   Usuń
 7. świetny pomysł na tęczę - wygląda pięknie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starałam się zrobić coś ciekawego. Fajnie, że wyszło dobrze :)

   Usuń
 8. Rewelacyjne, aż brak mi słów :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooooo rozpływam się już od tych komplementów. Dzięki wielkie Dziewczyny.

   Usuń
 9. Cudne! Napatrzeć się nie mogę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie macie pojęcia jak motywująco działają na mnie wasze słowa! Dzięki!

   Usuń
 10. śliczne! wzór jest piękny (to podwójne pióro) a pokolorowane wyglądają obłędnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Oooo tak, wzór jest niesamowity. Od razu wiedziałam, że muszę go koniecznie pokolorować, bo aż się o to prosił :)

   Usuń
 11. jeju, przepiękne! nie mogę się napatrzeć!

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.