środa, 10 lutego 2016

Delicate Valentine's Day Manicure

Cześć :)
Wiecie jak bardzo lubie tematyczne mani, prawda? Halloween'owe mani są moimi ulubionymi, ale bożonarodzeniowe, wielkanocne, na Dzień Św, Patryka - kocham je wszystkie. Ostatnio internet jest pełny różu, serc i calusów ponieważ nadchodzą Walentynki. W pewnym momencie od calej tej słodyczy bolą mnie zęby, ale zawsze staram się zrobić choć kilka mani równiez na to święto.

Hi :)
You know how much I like themed manicures, right? Halloween manicures are my favourite, but Christmas, Easter, St. Patrick's Day - I love them all. Nowadays the internet is full of pinks, hearts and kisses because Valentine's Day is coming. At some point all that sugar makes my teeth ache, but I always try to make at least a few manicures for this holiday as well.


W tym roku zdecydowałam się zacząć serię Walentynkowych Mani czymś delikatnym i nie zbyt przytłaczającym. Wybrałam jasny odcień różu jako mój kolor bazowy. Widzicie tutaj trzy warstwy lakieru Colour Alike Maniurka.

This year I decided to start a series of Valentine's Day Manicures by something delicate and not too overwhelming. I choose a pale shade of pink for my base colour. What You see here are three coats of Colour Alike Maniurka.
Jedynym akcentem na moich paznokciach jest mały napis 'love' na palcu serdecznym. Wzorek odbiłam używając płytki Uber Chic Love And Marriage-02 oraz lakieru Sally Hansed Insta Dri Presto Pink.  To był też dzień w którym moja wielka kolekcja stempli była przydatna. Nie wiem dlaczego ale nie mogłam podnieść tego wzoru żadnym z moich przeźroczystych, marshmallow, silikonowych czy klejących stempli. Jedyny który się spisał to mój stary podwójny Konad. Normalnie nigdy nie mam problemów z płytkami Uber Chic. Może dzisiaj byl zły dzień, a może wzór jest tak specyficzny, pomyślałam jednak, że warto o tym wspomnieć (kiedy będziecie kupować 10ty stemple, pomyślcie o tym jak o dobrej inwestycji :D Może Wam się na prawdę przydać któregoś dnia ;)).

The only accent on my nails is a small 'love' sign on my ring finger. I stamped this design using Uber Chic Love And Marriage-02 plate and Sally Hansen Insta Dri Presto Pink. This was also a day when my enormous collection of stampers came in handy. I don't know why, but I couldn't pick up this design with any of my clear, marshmallow, silicone or sticky stampers. The only one that did well was my old Konad Double stamper. Normally I never have any issues with the Uber Chic plates. Maybe today was just a bad day or the design is so specific, but I thought it was worth mentioning (when you buy a 10th stamper, just think of it as a good investment :D You might really need it one day ;)).


Poniżej jest płytka jakiej użyłam do stworzenia tego mani..

Below is the plate I used to create this manicure..

Żródło: http://uberchicbeauty.com/
.. i produkty.

.. and the products.


32 komentarze:

 1. subtelnie, a jak ładnie ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyślałam, że zacznę od czegoś delikatnego :)

   Usuń
 2. Fajowe, miły odpoczynek dla oka po bombardowaniu różowymi serduszkami z każdej strony :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe czyżby robiło się już za słodko w internetach? Fajnie, że moje mani się spodobało ;)

   Usuń
 3. Uber Chic ♥♥♥♥ moje płytkowe marzenie .... !!! A mani zachwyca swoją subtelnością .... nie musi być dużo żeby było pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noooo ja się uzależniłam od ich płytek :) Super, że mani się podoba!

   Usuń
 4. Ładnie, mnie te serduszka tak bardzo przytłaczają, że z radością oglądam inne walentynkowe mani. Twoje jest piękne, proste, schludne i eleganckie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe noooo co zrobić, takie święto :D U mnie pewnie pojawią się i serduszka, ale właśnie w tym roku chciałam trochę w inne klimaty pojść też. Dziękuję za komplementy!

   Usuń
 5. Lubię takie delikatne efekty na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie :) Miła odmiana po ataku serduszek :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się ;) Atak serduszek rozpocznę u siebie pewnie jutro :D

   Usuń
 7. Byłam przekonana, że to naklejka, a to taka cudowna płytka. Przepiękne mani, proste i urocze:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają dryg do płytek, nie ma co :) Dzięki za miłe słowa!

   Usuń
 8. O jakie świetne! Super pomysł!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaaa dziękuję, dziękuję :) Gdzieś w internecie widziałam cos takiego i strasznie mi się spodobało :)

   Usuń
 9. Jakie delikatne! Podoba mi się!

  OdpowiedzUsuń
 10. śliczne! Maniurka słodka jak zawsze :)
  ehh, to strasznie frystrujące, kiedy okazuje się że wzór, który ma stanowić całą ozdobę mani, za żadne skarby nie daje się odbić :/ miałam tak kilka razy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo tak, śliczny ten lakier jest :)
   Noooo trochę mnie to zniecierpliwiło, zwłaszcza, że ani ze stemplami ani z płytkami nigdy nie było problemu. Lakier też pięknie stempluje normalnie. Może to chwilowe, a może taki wzór się trafił..

   Usuń
 11. płytka ma świetne wzory! a zdobienie jest śliczne, takie bardzo minimalistyczne, ale ma w sobie "to coś"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co rusz mają jakieś nowe, a ja nigdy nie mogę się oprzeć ;) Fajnie, że tak myślisz!

   Usuń
 12. pięknie skomponowane i skromne mani :) nie lubię tego różowego przepychu, miliona serduszek, buziaków itp.. dla mnie jest to tandetne i bazarowe ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć. Serducha też będą, to już takie święto.. Bez przepychu i słodyczy nie byłoby to samo ;) Chociaż zdradzę małe co nie co - będę miała też walentynkowe mani w mroczniejszej wersji (tak dla równowagi) :)

   Usuń
 13. Delikatne , subtelne zdobienie :) Jak dla mnie rewelacja :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mnie cieszy, ze mani spotkało takie miłe przyjęcie :) Dzięki!

   Usuń
 14. Super :) Ja zaszalałam i u mnie meeega przesłodzone ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe :) Przesłodzone też planuje u siebie, zobaczymy jak wyjdzie z czasem.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.