piątek, 5 lutego 2016

B. a Wenus

Hej!
Dzisiaj chcialabym pokazać Wam najwspanialszy lakier do stempli jaki kiedykolwiek widziałam. Tak, tak.. Wiecie już co to jest, prawda?

Hey!
Today I'd like to show You the most amazing stamping polish I've ever seen. Yes, yes.. You know what it is, don't You?


Lakier do stempli o którym piszę to Colour Alike B. a Wenus z kolekcji Galaxy Color Travel. Była to limitowana edycja złożona z trzech multichromów dedykowanych specjalnie do stempli: B. a Supernova, B. a Mars and B. a Wenus

The stamping polish I'm writing about is Colour Alike B. a Wenus from the Galaxy Color Travel collection. This was a limited edition composed of three multichromes dedicated especially for stamping: B. a Supernova, B. a Mars and B. a Wenus.


Każdy z tych lakierów wygląda niesamowicie na czarnej bazie, jest super kryjący, napigmentowany i świetnie się odbija. Każdy z nich zmienia też kolor w zależności od oświetlenia. Myślę, że udało mi się zlapać ten unikalny, multichromowy efekt całkiem dobrze. B. a Wenus jest różowy, złoty a nawet pomarańczowawy na brzegach wzoru. Wygląda na prawdę rewelacyjnie.

Each of these nail polishes looks amazing on a black base, is super opaque, pigmented and stamps great. Each of them also changes colours depending on lighting. I think I managed to catch this unique, multichrome effect quite well. B. a Wenus is pink, gold and even orangey on the edges of the design. It truly looks stunning.
Efekt ten nie był tani.. Lakiery z tej kolekcji były po 25zł za 8ml buteleczkę. Uwierzcie, że musiałam przemyśleć ten zakup kilkakrotnie. W końcu nie mogłam się oprzeć tym trzem dzieciątkom, ale był to dylemat. Nawet dla mnie :D

This effect didn't come cheap.. Polishes in this collection were 25zł per 8ml bottle. Believe me I had to think this purchase through various times. In the end I couldn't resist these three babies, but it was a struggle. Even for me :DKrótko o reszcie mojego dzisiajszego mani: Nałożyłam dwie warstwy Essie Bahama Mama jako bazę. Wzór jaki odbiłam Colour Alike B. a Wenus pochodzi z płytki B. Loves Plates B.01 Geometry Is Perfect.

Shortly about the rest of my today's manicure: I applied two coats of Essie Bahama Mama as a base. The design I stamped with Colour Alike B. a Wenus comes from B. Loves Plates B.01 Geometry Is Perfect plate.


Poniżej możecie zobaczyć płytkę B. Loves Plates jakiej użyłam..

Below You can see the B. Loves Plates image plate I used..

Żródło: http://allegro.pl/show_user.php?uid=37818237

.. i dwa lakiery do paznokci.

.. and the two nail polishes.20 komentarzy:

 1. Pięknie to wygląda, zawsze zachwyca mnie ten lakier od nowa.
  Rozumiem twoje rozterki, ja też jak kupowałam ten set, to wkładałam i wyjmowałam go z koszyka chyba ze cztery razy, wahałam się naprawdę długo, prawie miesiąc. I nie żałuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe noooo to miałam dokładnie tak samo :) Też nie żałuję!

   Usuń
 2. podoba mi się, bardzo fajne mani :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne ! Ja ostatecznie skusiłam się tylko na 1szt z tej galaktycznej trójki i to właśnie na Wenus. Lakier mimo, że drogi, to wart swojej ceny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres przed Świętami jakoś mnie chyba nastroił i wzięłam całą trójke :) Wenus chyba najbardziej mi się podoba ;)

   Usuń
 4. wow! świetnie stempluje! bardzo ładne mani :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja ciągle się waham i nie mogę podjąć decyzji- kupic czy nie kupić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm być może wszechświat sam zadecydował za Ciebie, bo Wenus już nie ma na colorowo, a u B. już nic z tej kolekcji nie widzę..

   Usuń
 6. bardzo efektownie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 7. z całej trójki mam tylko ten, ale nadal podoba mi się najbardziej :) pięknie pokazałaś wielowymiarowość lakieru!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze muszę wypróbować pozostałe, ale czuję, że Wenus jest najlepszy. Fajnie, że mi sie udało :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.