niedziela, 26 lipca 2015

Beach Party

Cześć!
Dzisiaj znów neony! Mam nadzieje, że jeszcze Wam się nie znudziły ;) Dlaczego Beach Party jako tytuł? To mani sprawia, że myślę o zachodzie słońca nad morzem i jest tematycznie związane z muzyką przez wzór stemplowy jaki wybrałam. Wszystko razem stworzyło klimat imprezy na plaży :)

Hi!
Neons again today! Hope You're not bored with them yet ;) Why Beach Party for the title? This manicure makes me think about a sunset at the sea and it's music themed because of the stamping design I picked. All of this together gave a feeling of a party on the beach :)


Plan na to mani był nieco inny, ale nie dogadałam się z bazą.. Chciałam zrobić neonowo pomarańczowe paznokcie z fioletowymi stemplowymi wzorkami. Niestety kolor jakiego użyłam nie zamierzał pokryć moich paznokci. Nawet po czterech warstwach Salon Perfect Summer Escape miałam widoczne końcówki. Cóż, byłam zdeterminowana więc wpadłam na pomysł gradientu. Uwierzcie, że przejście było lżejsze niż wyszło na zdjęciach. Gradient zrobiłam przy pomocy Color Club Warhol, ale nie wygląda zbyt różowo prawda? Pomarańczowa baza zmieniła trochę różowe odcienie, ale zdjęcia też nie są zbyt trafne. Gradient był bardziej różowy na żywo.

The plan for this manicure was a bit different, but I didn't get along with the base colour.. I wanted to do neon orange nails with a purple stamping design. Unfortunately the colour I used wasn't going to cover my nails. Even after four coats of Salon Perfect Summer Escape I had visible nail lines. Well, I was determined so I came up with a gradient.. Believe me that the gradient was softer than it seems on the photos. I did the gradient with Color Club Warhol, but it doesn't look that pink right? The orange base changed the pinks a bit, but thephotos aren't accurate too. The gradient was more pink in real life.
Płytka do stempli jakiej tutaj użyłam to Pueen 62 z kolekcji Stamping Buffet. Wzorek odbiłam stemplem CS i lakierem Mundo de Unas Purple. Na wierzchu top GR Gel Look i INM Out The Door.

The stamping plate I used here is Pueen 62 from the Stamping Buffet collection. I stamped the design with the CS stamper and Mundo de Unas Purple nail polish. On top You can see GR Gel Look and INM Out The Door.


Poniżej możecie zobaczyć dwa zdjęcia zrobione w sztucznym świetle, pod lampą pierścieniową. Myślałam, że uda się złapać lepiej kolory, ale mój smartfon po prostu nie jest do tego zdolny :D

Below You can see two photos taken in artificial light, under a ring light. I thought I would catch the colour better, but my smartphone just isn't capable to do that :D
Tutaj są produkty jakich użyłam.

Here are the products I used.


14 komentarzy:

 1. bardzo fajne połączenie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki ;) Założenie było co prawda inne, ale jak Wam się podoba to i ja będę bardzo zadowolona.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Akurat na lato w takim razie :) Dzięki!

   Usuń
 3. Mega pozytywne mani! Takie radosne! Śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc zastanawiałam się czy publikować to mani, bo nie wyszło jak chciałam.. Miło słyszeć tyle miłych rzeczy :)

   Usuń
 4. oo faktycznie u mnie to wygląda jak cieniowanie w żółtym i pomarańczowym kolorze ^^ Nie mniej jednak bardzo mi się podoba, skojarzenie z imprezą na plaży jak najbardziej słuszne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe co monitor to inaczej :) Dzięki wielkie za miłe słowa!

   Usuń
 5. Daaaawno nie widziałam muzycznego mani!
  Świetne kolorki,mega wakacyjne i ciepłe jak słoneczko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam je w planach już dość długo, tylko realizacja mi się przeciągnęła :) Dziękuję!

   Usuń
 6. Świetna kolorystyka, bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 7. cudne! hehe, w życiu bym nie powiedziała, że to Warhol na końcówkach ;) boskie, energetyczne połączenie kolorów i moje ukochane nutki! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Totalnie nie wyglądał jak Warhol :D A na zdjęciach to już całkiem. Fajnie, że mani Wam się spodobało :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.