niedziela, 12 lipca 2015

Colour Alike Moje Idealne Lato - Stemple Set

Cześć!
Ostatnio dużo blogerek i fanek zdobnictwa wyczekiwało nowej kolekcji Colour Alike. Myśle, że wszyscy już do tej pory słyszeli o ich  nowych lakierach do stempli, stworzonych we współpracy z marką B. loves plates. Postaram się pokazać Wam dzisiaj czy są one tak dobre jak wszyscy mamy nadzieję, że są :)

Hi!
Lately a lot of bloggers and nail art lovers looked forward to the newest Colour Alike collection. I think everyone heard by now about their new stamping polishes, made in cooperation with the B. loves plates brand. I'll try to show You today if their as good as we all hope they are :)Tutaj jest cały set lakierów. Dostępnych jest sześć kolorów: B. a Blue Ocean, B. a Fresh Mojito, B. a Sunshine, B. a Juicy Tangerine, B. a Sunset, i B. a Berry Smoothie. Kolekcja nazywa się Moje Idealne Lato i możecie ją znaleźć TUTAJ. Set kosztuje 74,99zł, a każdy lakier kupiony osobno - 13,99zł.

Here is the full set of polishes. There are six colours available: B. a Blue Ocean, B. a Fresh Mojito, B. a Sunshine, B. a Juicy Tangerine, B. a Sunset, and B. a Berry Smoothie. The collection is called Moje Idealne Lato and You can find it HERE. The set costs 74,99zł and each polish bought separately - 13,99zł.Będę Wam pokazywać wszystkie kolor na wzornikach pomalowanych w połowie na biało, w połowie na czarno. Dodam też lakiery innych marek dla porównania. Najpierw wszystkie Colour Alike razem.

I'll be showing You all the colours on displays painted half white, half black. I'll also add some polishes from other brands for comparison. First all the Colour Alike polishes together.


Teraz kilka Niebieskich:

Now a few Blues:Zielenie:

Greens:Żółcie:

Yellows:Pomarańcze:

Oranges:Róże:

Pinks:Fiolety:

Purples:Tutaj są wszystkie kolory w sztucznym świetle, pod lampą pierścieniową.

Here are all the colours in artificial light, under a ring light.


Myślę, że wszyscy widzicie jak świetna jest kolekcja Colour Alike. Lakiery stemplują się na prawdę dobrze, są trochę gęstsze niż normalne lakiery i trochę mniej gęste niż lakiery Mundo de Unas. Jeszcze nie testowałam ich na paznokciach, więc nie mogę dużo o nich powiedzieć. Chciałam jak najszybciej zrobić swatche, żebyście mogły zdecydować czy je kupić czy nie. Dam Wam znać jak tylko zrobię więcej mani jakie są moje inne spostrzeżenia.

I think You all see how awesome the Colour Alike collection is. The polishes stamp really well, their a bit thicker than normal polishes and a bit less thick than Mundo de Unas polishes. I didn't test them on my nails yet, so I can't say a lot about them. I wanted to do the swatches as quick as possible, so You can decide whether to buy them or not. I'll let You know as soon as I do some more manicures what are my other observations.


Starałam sie jak mogłam przy zdjęciach, ale miejcie proszę na uwadze, że robię zdjęcia smartfonem na podstawowych ustawieniach, nie dostosowuję kolorów, jasności czy kontrastu w żadnym programie graficznym i nie mam dodatkowego oświetlenia w pokoju. Kolory na pewno nie są oddane odpowiednio, ale możecie je zobaczyć w porównaniu do innych lakierów. Mogę tylko powiedzieć, że były one jaśniejsze (zwłaszcza na czerni) w realu. To tyczy się zarówno Colour Alike'ów jak i innych marek. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam, dajcie mi znać w komenatarzach!

I tried my best with the pictures, but please note that I take myphotos with a smartphone on basic settings, I don't adjust the colours, brightness or contrast in any graphic program and I don't have extra lightning in my room. The colours surely are not accurate, but You can see how they look in comparison to other polishes. I can only say that they were brighter (especially on black) in real life. That goes for the Colour Alike's as well as the other brands. Hope I helped at least a bit, let me know in the comments!

28 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Nooooo są, są :D Ja dzisiaj chyba coś podziałam na paznokciach :D

   Usuń
 2. Wydają się być po prostu super! Dziękuję bardzo za taki profesjonalny post porównawczy, już wiem, że chcę je niektóre mieć! Jesteś kochana!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że post się przydał. Ja absolutnie nie żałuję zakupu, a mam przecież sporo lakierów do stempli. Starałam się jak mogłam ;) Dzięki wielkie!

   Usuń
 3. Mam niebieski i fioletowy od B. Jak tylko je zobaczyłam to od razu zamówiłam! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam to samo jak zobaczyłam je na stronie colorowo - od razu wzięłam cały set :D

   Usuń
 4. Allle kusisz kusicielko Ty :D A tak serio, trzeba będzie nabyć :D Dzięki kochana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieustająco kuszę :D Nieustająco :D:D:D Cieszę się, że mogłam pomóc!

   Usuń
 5. świetny post! kilka kolorów pokrywa się z posiadanymi przeze mnie Mundziakami, ale jak je wykończę, to na pewno sięgnę po nasze, polskie :) bo jakością jak widzę nie odbiegają :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło to słyszeć :) Powiedziałabym, że może CA są nawet lepsze. Moje Mundziaki są bardzo, bardzo, bardzo gęste i w większość kiepsko zmywają się ze skórek. Dzisiaj natomiast robiłam mani z użyciem fioletowego CA i zszedł ze skórek jak farbka wodna! Pięknie, szybko i bezproblemowo. Ciekawe czy reszta też będzie miała taką magiczną właściwość :>

   Usuń
 6. ja czekam aż mi przyjdą, póki co jestem nimi zachwycona <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie daj znać, czy też masz takie pozytywne wrażenia jak ja :)

   Usuń
 7. o ja Cię kręcę rewelacyjnie stemplują, mam teraz na nie chrapkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dopiero jednego użyłamw całym mani (fioletu) i jestem bardzo, bardzo zadowolona! Oby następne były tak samo fajne :)

   Usuń
 8. Kuszą mnie te lakiery, będę musiała je w końcu zamówić:). Świetnie je zestawiłaś, nie mam żadnego lakieru z Mundo de Unas, ale wychodzi na to, że można je spokojnie zastąpić tymi lakierami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaletą MdU w tym momencie jest dla mnie tylko to, że mają ogromną paletę kolorów. Konsystencja CA bardziej mi odpowiada, fiolet CA którego użyłam ostatnio, pięknie zmył się ze skórek, CA są łatwo dostępne.. Same zalety jak na razie :) Cieszę się, żę post się spodobał.

   Usuń
 9. świetnie wszystko pokazałaś ;) też mam cały zestaw , ale na razie żółtka tylko zdążyłam wypróbować

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak na zdjęcia smartphonem to i tak są rewelacyjne, nie masz za co się tłumaczyć :)) Lakiery Ani są świetne i jak sama pokazałaś, jakością nie odbiegają od sławnych Mundziaków. Cudo! Strasznie dużo pracy musiałaś włożyć w ten post, także z całego serca Ci dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się z mojego nienajnowszego już smartka wyciągać co się da, jednak jest to dla mnie coś wartego podkreślenia. Osoby z lepszym sprzętem i możliwościami graficznej obróbki mogą postarać się o lepsze odzwierciedlanie np. kolorów. Mi jakie zdjęcia wyjdą akurat, takie są ;) Moim zdaniem Mundziaki w tej chwili dla nas w PL mają przewadę tylko pod względem ilości dostępnych kolorów. Mam cichą nadzieję, że CA pociągnie wątek stemplowy dalej i będziemy mogły cieszyć się świetnymi, łatwo dostepnymi lakierami do stempli w równie różnorodnej palecie barw. Jest mi ogromnie miło, że post cieszy się zainteresowaniem i uważacie go za użyteczny. To moje małe blogowe osiągnięcie :)

   Usuń
 11. ale się napracowałaś <3
  pięknie się odbijają CA, trzeba będzie kupić pewnie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nooo weekend był pod znakiem stemplowych lakierów CA :D Wzorniki schły na każdym skrawku mojego pokoju. Hehe warte są kupna moim zdaniem :)

   Usuń
 12. Dają radę :) Świetny post i dziękuję Ci za niego - porównanie z Mudno, tego mi brakowało! Ja póki co dalej czekam.. cierpliwie na swoje mudo, ale jak się trafi jakaś promocja na colorow z pewnością conajmniej dwa stemplowe lakiery wpadną w moje ręce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to jestem bardzo z siebie dumna :) Fajnie, że post spotkał się z ciepłym przyjęciem. Myśle, że warto choć dla porównania z MdU nabyć jakiś lakier CA. Jednak troszkę się różnią w użytkowaniu, w moim odczuciu na korzyść CA. Chętnie dowiem się jakie jest zdanie innych na ten temat, bo jest to jednak bardzo subiektywne odczucie :)

   Usuń
 13. Bardzo przydatny post :-) Niestety większość wydaje się być podobna do MdU :-( No ale przecież nie są one tak łatwo dostępne, a CA i B. odwalili kawał świetnej roboty :-D Nic tylko im kibicować!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super, cieszy mnie to! Hmm no własnie tu jest dylemat. Jak ktoś ma MdU to czy powienien brać jeszcze CA? Ja nie żałuję absolutnie zakupu. Chyba chętniej będę sięgać po CA. Też uważam, że inicjatywa CA i B. jest świetna, lakiery udały się im rewelacyjnie. Ja czekam na kolejne kolorki :>

   Usuń
 14. Niebieski miażdży, reszta mnie aż tak nie porwała :) świetnie przygotowany post! dzięki za tyle roboty :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie fiolet też oczarował :) Reszty jeszcze nie próbowałam. To bardzo miłe, starałam się ogromnie przy tym poście.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.