środa, 1 lipca 2015

Orly Smoked Out Z Odrobiną Złota

Orly Smoked Out With A Bit Of Gold

Cześć Wam!
Po wszystkich jaskrawych, letnich kolorach ostatnio, zdecydowałam się zrobić coś ciemniejszego. Możecie uwierzyć, że to pierwszy raz kiedy użyłam Orly Smoked Out odkąd go kupiłam jakieś trzy czy cztery miesiące temu?! Wstyd..

Hi there!
After all the bright, summer colours lately, I decided to do something darker. Can You believe that this is the first time I've used Orly Smoked Out since I bought it about three or four months ago?! Shame on me..


Na paznokciach mam dwie warstwy Orly Smoked Out. Lakier nakładał się przyjemnie, nawet łatwo zmywał się ze skórek. Krycie po dwóch warstwach było perfekcyjne.
On my nails I have two coats of Orly Smoked Out. This polish applied nicely, it even easily cleaned from the cuticles. The coverage after two coats was perfect.
Orginalnie Orly schnie do matu, ale ponieważ zawsze daję top coat na stemple dałam go też na resztę paznokci. Paznokcie ze wzorkiem mają jedną warstwę GR Gel Look i jedną INM Out The Door. Reszta dostała tylko jedną warstwę INM. Jak pewnie widzicie jedna warstwa INM nie dała mi idealnie gładkiej powierzchni. Nie była ona chropowata czy cos takiego, ale też nie perfekcyjna.

Originally Orly dies matte, but since I always put top coat on my stamping designs I put it on my other nails as well. The nails with the design got one coat of GR Gel Look and one of INM Out The Door. The rest got just one coat of INM. As You can probably see one coat of INM didn't give me a perfectly smooth surface. It wasn't rough or anything, but just not quite perfect.


Stemplowy wzorek jaki tu zrobiłam pochodzi z płytki Born Pretty BP-L001. Użyłam złota Avon Gold Leaf po raz pierwszy tutaj i wszystkie świetne rzeczy jakie możecie o nim przeczytać to całkowita prawda. Jest niesamowity do stempli, wzory odbijają się idealnie, a złoty kolor jest bardzo ładny.

The stamping design I did here comes from Born Pretty BP-L001 image plate. I used Avon Gold Leaf gold for the first time here and all the great things You can read about it are totally true. It's amazing for stamping, the design transferred perfectly and the gold colour is very nice.
Poniżej możecie zobaczyć płytkę i lakiery jakich użyłam

Below You can see the plate and the polishes I used.26 komentarzy:

 1. Orly ma przepiękny kolor *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie, a na zdjęciach to tylko namiastka!

   Usuń
 2. Prześliczne! Nie słyszałam, żeby avonowe lakiery tak dobrze odbijały! ;O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! To ta jedna kolekcja taka super. Zobacz sobie np. u Ewlyn z Polish My Nail, zrobiła bardzo fajną recenzję wszystkich kolorów. Nie wiem tylko jak z dostępnością, bo ja teraz z jakiejś gazetki dla konsultantek złapałam. Długo nie ma ich już w regularnych katalogach.

   Usuń
  2. Są w obecnie obowiązującej ofercie netto, zamówiłam sobie właśnie, bo widziałam jak świetnie się spisują :D 7,99 za sztukę :)

   Usuń
  3. Ooooo to, to - dokładnie. Ja też właśnie z tej oferty wzięłam. Długo już na nie czekałam i się w ogóle nie pojawiały w normalnych katalogach.

   Usuń
 3. podoba mi się takie połączenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To połaczenie zawsze fajnie wychodzi :) Dzięki!

   Usuń
 4. Śliczne jest to mani <3 takie super eleganckie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie słyszeć :) Takie trochę barokowe mi się wydaje :)

   Usuń
  2. o dokładnie - barokowe - brakło mi tego określenia :)

   Usuń
  3. Hehe miałam to samo, któraś z dziewczyn na forum podpowiedziała :)

   Usuń
 5. ale boski wzór! całość wygląda pięknie, tak barokowo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooooo to to, dokładnie :) Też mam takie skojarzenie. Dzięki śliczne!

   Usuń
 6. Heeeloł!:D Jak ja Ci zazdroszczę umiejętności odbijania wzorków, przepiękne mani!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooooo kogo ja tu widzę :) Kochana, ale ty wiesz co trzeba robić! Próbować!!! Dzięki wielkie :*

   Usuń
 7. Bazowy Orly jest piękny! Może kiedyś trafi i do mnie :-D
  Wzór stempla również bardzo mi się podoba ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie takie własnie jest, a na żywo to już w ogóle ;) Miło słyszeć.

   Usuń
 8. Piękne eleganckie zdobienie.Ps. Zaprosiłam Cię do zabawy na swoim blogu, będzie mi miło jesli do niej dołaczysz. Zerknij jak możesz http://sistersnails1.blogspot.com/2015/07/moje-wyroznienie-liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komplement! I dziekuję za zaproszenie, postaram się dołaczyć do zabawy ;)

   Usuń
 9. Świetne. Baza jest piękna. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Mi też bardzo wpadł mi w oko ten Orly :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.