sobota, 4 lipca 2015

Gold Elegance

Witam,
dzisiaj mam bardzo eleganckie mani. Przynajmniej tak myślę :) W zasadzie zrobiłam to mani nie tak dawno po raz pierwszy, ale nie moglam zrobić dobrych zdjęć! Po prawdzie poprzednie zdjęcia były fatalne.. Zdecydowałam się zrobić manicure jeszcze raz żeby zrobić lepsze zdjęcia, ale to dalej nie jest coś co nazwałabym dobrymi. Nie wiem dokładnie dlaczego to mani tak ciężko złapać.. może to shimmerowa baza, może brokat.. albo wszystko razem. Nie będę próbować po raz trzeci, więc fotki są jakie są.

Hello,
today I have a very elegant manicure. At least I think so :) I actually did this manicure once before not long ago, but I just couldn't take any goodphotos! In fact the previous photos were terrible.. I decided to make the manicure again to get some better pictures, but it's still not what I would call good. I don't know why exactly is this manicure so hard to capture.. maybe it's the shimmery base, maybe the glitter.. or all of this together. I'm not going to try for the third time, so the photos are what they are.


Kolor jakiego uzyłam jako bazy to Orly Frosting. Nałożyłam trzy warstwy i to dla mnie mus przy tym lakierze. Jest dość przezroczysty i smuży przy pierwszej warstwe, druga to wyrównuje, ale dopiero trzecia dała mi idealne krycie.

The colour I used as base is Orly Frosting. I applied three coats and that's a must for me with this polish. It's quite sheer and streaky on the first coat, the second one evens it out, but ultimately the third gave me perfect coverage.
Na palec serdeczny i kciuk nałożyłam jedną warstwę Orly Halo. To taki śliczny brokat! Ma mnóstwo małych, złotych i srebrnych drobinek oraz trochę większych, okrągłych srebrnych. Na prawdę ładnie się rozprowadza na paznokciu, a to zawsze jest ważną kwestią przy brokatowcyh top coat'ach. Jedna warstw INM Out The Door idealnie go wygładziła.

On my ring finger and thumb I applied one coat of Orly Halo. This is such a lovely glitter! It has a lot of little gold and silver particles and some larger, round silver ones. It spreads really nicely on the nail, and that's an important issue when it comes to glitter top coats. One coat of INM Out The Door on top made it perfectly smooth.


Na reszcie paznokci zrobiłam stemple. Koronkowy wzór pochodzi z płytki z Born Pretty Store Y003. Wzór odbiłam lakierem Essence Nail Art Magnetics w kolorze 11 Witches Come True (jaka nazwa :D). To szarawo srebrny kolor z mnóstwem złotego shimmeru.

On the rest of my nails I did some stamping. The lace design came from a Born Pretty Store image plate Y003. I stamped the design with Essence Nail Art Magnetics polish in 11 Witches Come True (what a name :D). It's a greyish silver colour with a lot of gold shimmer.
Poniżej są produkty jakich użyłam.

Below are the products I used.


Miejcie na uwadze, że część zdjęć była robiona w naturalnym świetle, a część pod lampą pierścieniową.

Note that some of the photos were taken in natural light and some under a ring light.

14 komentarzy:

 1. wow, przepiękne! uważam, że to idealne mani na ślub :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie :) Nooo cos ślubnego może i faktycznie ma w sobie.

   Usuń
 2. Śliczne i zgodzę się z Tobą naprawdę eleganckie mani:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie to bardzo! Od razu jak zrodziło mi się w głowie to połaczenie, to własnie z elegancją mi się kojarzyło :)

   Usuń
 3. Bardzo ekskluzywne! Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Miałam nadzięję, że się Wam spodoba :)

   Usuń
 5. Awh this is so pretty! I love the glitter and the suble stamping looks so elegant and pretty! :) xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks! It's great to hear so many nice things about my work :)

   Usuń
 6. Delikatne i subtelne, bardzo mi się podoba. :)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.