czwartek, 16 lipca 2015

Neon Mustache

Cześć!
Ostatnio chyba rozwinęłam u siebie poważne uzależnienie od neonów.. Nie umiem się oprzeć następnemu różowemu czy koralowemu, neonowemu lakierowi.. A w zasadzie jakiemukolwiek neonowemu lakierowi, ale róże/korale są w większości :D Tu jest kolejny dodatek do rodzinki - Color Club Sweet Getaway!

Hello!
I think I developed a serious neon addiction lately.. I just can't resist yet another pink or coral neon polish.. Or any neon polish for that matter, but pink/coral ones are in the majority :D Here's one of my new additions to the family - Color Club Sweet Getaway!


Na kciuku, wskazującym i małym możecie zobaczyć dwie warstwy Color Club Sweet Getaway z zapachowej kolekcji Love Tahiry. To na prawdę dobry wynik jak na neon i jest to (może obok ślicznego koloru) coś co kocham w tym lakierze najbardziej. Jest taaaaki prosty w użyciu. Kupiłam go na stronie Euro Fasion, ale jest już niedostępny (chyba wykupiłam wszystkie jakie zostały :D). Lakier miał mieć różany zapach. Czułam coś słodkiego, ale czy to była róża? Nie wiem :)

On the thumb, index and pinky You can see two coats of Color Club Sweet Getaway from the Love Tahiry scented collection. That's a really good result for a neon and that's (maybe next to the lovely colour :)) what I love most about this polish. It's sooooo easy to work with. I got it on Euro Fashion, but it's no longer available (I think I bought all the ones that were left :D). The polish was supposed to have a rose scent. I did smell something sweet, but was that a rose? I don't know :)


Na paznokciach serdecznego i środkowego palca nałożyłam trzy warstwy Color Club On Cloud Nine, również z kolekcji Love Tahiry. Ten miał mieć zapach białej czekolady.. dla mnie był nieprzyjemny, nawet nie w pobliżu żadnej białej czekolady jaką kiedykolwiek wąchałam. Na środku tych dwóch paznokci uformowałam pasek z pomocą prostych naklejek do french'a.

On the ring and middle finger I applied three coats of Color Club On Cloud Nine, also from the Love Tahiry collection. This one was supposed to have a white chocolate scent.. for me it was unpleasant, not even close to any white chocolate I ever smelled. In the middle of these two nails I formed a stripe with the help of straight French tip stickers.
Kropką nad "i" w tym mani były wąsate naklejki wodne na białych paskach. Naklejki pochodzą z Born Pretty Store i możecie je znaleźć TUTAJ. Natomiast o tym jak używam naklejek wodnych możecie poczytać TUTAJ.

The final touch in this manicure were mustache water decals applied on the white stripes. The decals are from Born Pretty Store and You can find them HERE. And about how I use water decals You can read HERE.


Poniżej możecie znaleźć produkty jakich użyłam.
 
You can find the products I used below.


14 komentarzy:

 1. Śmieszne, motyw wąsów zawsze mnie bawił ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe jakoś tak właśnie mnie naszło :D Podobają mi się jeszcze takie ludziki z okularem pojedynczym na łańcuszku :D Kojarzą mi się z lordami z dawnej Angli palącymi fajkę :D

   Usuń
 2. dopiero niedawno (ze względu na ciężką dostępność) zakupiłam swój pierwszy egzemplarz CC i jestem zachwycona, mam ochotę na więcej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w sumie mam ich dość dużo. Wiadomo, jak każda firma ma lepsze i gorsze egzemplarze. Dlaczego ciężką dostępność? Gdzieś spoza PL jesteś? Euro Fashion jest polskim dystrybutorem, kolekcji dość sporo i przesyłka tylko 7zł.

   Usuń
 3. boskie! uwielbiam Twoje pomysły :) co zabawne, Color Club ma w swojej ofercie sporo bardzo podobnych do siebie neonowych róży ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się :D Staram się pobudzać moją kreatywność malując paznokcie :D Fakt, natknęłam się już na kilka i dużą część mam ;) Youthquacke nie mogę dorwać..

   Usuń
 4. piękny neon i czadowe wąsy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja uwielbiam ten neon :) Dzisiaj dotarł do mnie CC Jakie OH i jest bardzo podobny kolorystycznie, zobaczymy jak reszta :) Dzięki!

   Usuń
 5. ciekawe wkomponowanie wąsów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Próbowałam właśnie wydumać coś ciekawego z użyciem wąsów :)

   Usuń
 6. Super, takie słodkie zdobienie:)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.