niedziela, 5 lipca 2015

REVIEW: Ya Qin An Image Plate From Born Pretty Store

Cześć Wam!
Dzisiaj będę recenzowała jedną z plytek jakie dostałam ze sklepu Born Pretty Store. Ta którą dostałam nazywa się Ya Qin An Y003, a przynajmniej myślę, że tak sie nazywa :)

Hi There!
Today I'll be reviewing one of the stamping image plates I got from Born Pretty Store. The one I got is called Ya Qin An Y003, at least I think that's how it's cold :)


Tak wygląda płytka. Miała ona niebieską folię ochronną po obu stronach. Zerwałam tą z przodu i zostawiłam tylnia, ponieważ plytka jest cała metalowa, nie ma żadnego papierowego czy plastikowego tyłu. Orginalnie płytka przyszła w kartoniku pokazanym poniżej. Możecie ją znaleźć w sklepie Born Pretty Store TUTAJ.

This is how the plate looks like. It had a blue protection film on both sides. I peeled off the front one and left the back, because the whole plate is metal, it doesn't have any paper or plastic back. The plate originally came in a paper sleeve shown below. You can find it in Born Pretty Store HERE.


Tutaj widać jak wzory wyglądają na kartce. Odbijałam czarnym lakierem My Secret 121 i stemplem Creative Shop.

Here is how the designs look like on paper. I stamped them with My Secret 121 black and the Creative Shop stamper.


Ta płytka ma bardzo dużo różnych koronek, które uwielbiam. Możemy wybierać spośród sześciu całopaznokciowych wzorów, które mają 1,7cm x 2,0cm i trzech małych. Wzorki odbijają się na prawdę ładnie i wyglądają świetnie na paznokciach. Jedyną rzeczą która może być problematyczna jest to, że wzory są bardzo szczególowe, a ich krawędzie - trochę ostre. Musiałam uważać podczas czyszczenia płytki bawełnianym płatkiem, żeby nie zostawić żadnych włókien. Jeśli krawędzie graweru złapią ich trochę (a lubią to robić) a ja nałożę lakier, podczas zbierania nadmiaru włókna mają tendencję do psucia wzorka. Poza tym byłam bardzo zadowolona z pracy z tą płytką.

Poniżej możecie zobaczyć dwa mani, jakie zrobiłam używając tej płytki.

This plate has a lot of different laces, which I adore. We can choose from six full nail images, which have 1,7cm x 2,0cm and three small ones. The designs stamp really nice and look amazing on nails. The only thing that can be an issue is that the designs are really detailed and their edges - a bit sharp. I had too look out while cleaning the plate with a cotton pad not to leave any fibres. If the edges of the engraver caught some of them (and they like to do that) and I applied my nail polish, during scraping the fibres tended to mess up the design. Other than this I was very pleased with working with this plate.

Below You can see two manicures I did using this plate.

Holographic Lace

Gold Elegance

Kupując w sklepie Born Pretty Store możecie dostać 10% rabat z kodem HMG10 z mojego bloga, rabat działa na nieprzecenione produkty. Przesyłka jest darmowa! 

Shopping in Born Pretty Store You can get a 10% discount with the code HMG10 from my blog, the discount works on products in regular price. The shipping is free!

6 komentarzy:

 1. Przepiękne wzory! I ładnie zrobione zdobienia =]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo lubię koronki, więc płytka przypadła mi do gustu :) Dzięki.

   Usuń
 2. A pro po tych resztek wacika u mnie lubią się odbijać razem z wzorem często zauważam to dopiero po pokryciu topem^^ Również przepadam za motywami koronki, ale jestem bardzo wybredna jeśli o nie chodzi i te tutaj jakoś nie do końca mi podeszły chociaż na Twoich paznokciach prezentują się pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też zdarzyło mi się przenieść taki "włosek" razem ze stemplem na paznokcieć i próbując go zdjąć robiłam lukę we wzorze. Potem już zwracałam uwagę na to i już na płytce widziałam jak gdzieś się coś zaplątało. Trzeba bezpyłowych wacików może używać. Ja chyba lubię koronki ogólnie, ale też bywaja takie które nie do końca mnie przekonują. Miło słyszeć :)

   Usuń
 3. Nie lubię koronek u siebie, chociaż na Twoich paznokciach mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.