sobota, 11 lipca 2015

Blue Peacock?

Cześć!
Od jakiegoś czasu myślałam o pawim manicure. To przyszło znikąd, kiedy zobaczyłam bazę na paznokciach od razu pomyślałam o piórach. No i teraz mam niebieskiego pawia :D

Hello!
For some time now I've been thinking about a peacock themed manicure. This one came out of nowhere, when I saw the base colour on my nails I instantly thought about feathers. So now I have a blue peacock :D


Wspomniana baza to Colour Alike 552 z limitowanej kolekcji Connect. To niesamowity lakier, miks dużego pigmentu multichromowego z holo drobinkami. Efekt jaki daje ten lakier jest niemożliwy do uchwycenia na zdjęciach, ale uwierzcie mi - jest świetny. Dostałam nawet komplement od kosmetyczki na temat tego mani.. Zapytała gdzie robiłam paznokcie :D Moja odpowiedź "w domu" chyba ją trochę zaskoczyła :D

The mentioned base colour is Colour Alike 552 from the limited Connect collection. It's an amazing polish, a mix of big multichrome pigment with holo particles. The effect this polish gives is impossible to capture on photos, but believe me - it's great. I even got a compliment from a cosmetician on this manicure.. She asked where I did my nails :D My response "at home" probably surprised her a bit :D


Na zdjęciach możecie zobaczyć dwie warstwy Colour Alike (co swoją drogą też jest świetne). Zdjęcia były robione w różnym oświetleniu żeby spróbować pokazać Wam jaki super jest ten lakier. Niektóre są w naturalnym świetle, niektóre pod lampą pierścieniową.

On the photos you can see two coats of Colour Alike (what by the way is also amazing). The photos were taken in different lightning to try and show You how awesome this polish is. Some are in natural light, some under a ring light.
Patrząc na tą bazę pomyślałam, że fajnie byłoby zrobić pawi motyw na niej. Jestem stemplową dziewczyną, więc to właśnie zrobiłam. Użyłam dwóch płytek MoYou London: Tourist 14 i Tropical 20.

Looking at this base I thought it would be great to do some peacock motives on it. I'm a stamping girl so that's what I did :) I used two MoYou London plates: Tourist 14 and Tropical 20.


Wzorki odbiłam lakierem Avon Gold Leaf z kolekcji Metallic i stemplem Creative Shop. Na wierzchu jak zwykle Golden Rose Gel Look i INM Out The Door.

I stamped the designs with Avon Gold Leaf from the Metallic collection and Creative Shop stamper. On top as usual Golden Rose Gel Look and INM Out The Door.


Poniżej są użyte produkty.

Below are the used products.


12 komentarzy:

 1. bardzo ładne połączenie ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło, że się podoba :) Dzięki!

   Usuń
 2. Pięknie! Wzór na tym CA wyszedł świetnie, aż chyba sama go wreszcie użyję! Kusisz kolejnymi płytkami Moyou ;)
  A oczko do tego mani też było?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się w takim razie, bo ten CA na zdjęciach nie wyszedł jakoś rewelacyjnie. Ja też dopiero pierwszy raz użyłam :D Kuszę, kuszę ;)
   Ostatnio nie bardzo mam jak malować.. brak czasu mnie dopadł ;)

   Usuń
 3. świetne mani :) akurat wczoraj się zastanawiałam nad tym connectem :D chyba go w końcu wezmę :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Ciekawa ta kolekcja jest, mi się bardzo podoba efekt.

   Usuń
 4. świetne połączenie! piękne kolory i idealnie dobrany wzór :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam "pawiaste" wzory na paznokciach... mam hopla na punkcie pawich piór i nic na o nie poradzę :-) Podoba mi się dobór kolorów - a kolor CA jest po prostu obłędny :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam nie mogę zapomnieć o Twoich piórkach na Projekt Stemplowej Maniaczki. Miło mi, że moje Ci się podobają!

   Usuń
 6. Pawie piórka <3 przepiękne!

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.