środa, 31 października 2018

Bones - #glamnailschallengeoct

Wesołego Halloween Wszystkim!

Na prawdę żal mi, że u nas nie świętujemy tego dnia. Mimo to jednak bardzo lubię to święto i mam nadzieję, że Wy świetnie się bawicie.

Happy Halloween Everybody!

I'm really sad we don't celebrate this day. Nevertheless I really like this festive and I hope You're having the time of Your lives!


Glam Nails Challenge kończy się dzisiaj tematem Kości i zdecydowałam się na coś bardzo prostego.

Glam Nails Challenge ends today with the theme Bones and I decided to go with something really simple.


Na paznokciach mam mój ulubiony czarny lakier - Kiko 275 Black. Lakier ten ma świetną formułę, wygodny pędzelek, fajne krycie i dobrą cenę. Wszystko czego spodziewam się po dobrej czerni.

On the nails I have my all time favourite black polish - Kiko 275 Black. This polish has an amazing formula, a comfortable brush, nice coverage and a good price. Everything I expect from a good black.


Wybrałam dwa stemplowe wzorki związane z dzisiejszym tematem i położyłam je na paznokcie. Szkieletowe dłonie pochodzą z płytki Major Dijit 21 a gotycka kamea jest z płytki Bundle Monster BM-612. Oba wzorki są odbite lakierem Kaleidoscope by El Corazon 02 White.

I chose two stamping designs related to today's theme to put on my nails. The skeleton hands come from Major Dijit 21 plate and the gothic cameo is from Bundle Monster BM-612 plate. Both designs are stamped with Kaleidoscope by El Corazon 02 White.


Kiedy moje zdobienie było gotowe pokryłam stemple top coat'em Kads Smudge Resistant i Golden Rose Matte.

When my nail art was ready I covered the stamping with Kads Smudge Resistant top coat and Golden Rose Matte.


No, jestem z siebie dumna. Udało mi się zrobić wszystkie tematy Glam Nails Challenge October. Nawet mimo trwającego w domu remontu! To na prawdę było wyzwanie, ale cóż mogę powiedzieć - po prostu aż tak bardzo jestem zakochana w Halloween'owym klimacie :D

Well, I'm actually proud of myself. I managed to do every single theme in Glam Nails Challenge October. Even though I have a on going home renovation! That really was a challenge, but what can I say - I just love Halloween spirit that much :D

Źródło: https://www.instagram.com/glamnailschallenge/

4 komentarze:

 1. Fajne, wyglądają trochę jak namalowane kredą na tablicy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Takie czarno białe i matowe pazurki zazwyczaj dają taki efekt :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks, but I have to delete Yor comment because of the link You published.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.