poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Kombinacja Stempli I Naklejek Wodnych - Vol.3

Stamping And Water Decal Combination - Vol.3

Cześć :)
Dzisiaj chciałabym pokazać Wam mój trzeci i na razie ostatni manicure ze stemplami i naklejkami wodnymi. Już widziałyście jak wypróbowuje ten pomysł na zdobienie TUTAJ i TUTAJ. Ta technika daje tyyyyyle możliwości. Mam nadzieję, że moja nowa propozycja Wam się spodoba, ta jest dużo śmielsza i polegająca głównie na kontraście.

Hallo :)
Today I'd like to show You my third and last for now manicure with stamping and water decals. You've already seen my try this nail art idea HERE and HERE. This technique gives us soooo many possibilities. I hope You'll like my new proposition, this one is a lot more edgy and all about contrast.


Do tego mani pomalowałam paznokcie na biało. Użyłam dwóch lakierów, ponieważ mój ulubiony zaczyna się robić na prawdę gęsty i glutowaty, musiałam go zmienić po pierwszej warstwie. Lakiery jakie nałożyłam to Safari 56 (pierwsza warstwa) i Color Club On Cloud Nine (druga i trzecia warstwa).

For this manicure I painted my nails white. I used two polishes, because my favourite one is getting really thick and goopy, I had to change it after the first coat. The polishes I applied were Safari 56 (1st coat) and Color Club On Cloud Nine (2nd and 3rd coat).


Kiedy baza była całkowicie sucha odbiłam zygzakowy wzór z płytki B. Loves Plates Geometry Is Perfect. Użyłam lakieru My Secret Dressed In Black i Stempla Jumbo od B. Loves Plates.

When my base was completely dry, I stamped a zig zag desing from B. Loves Plates Geometry Is Perfect plate. I used My Secret Dressed In Black and the B. Loves Plates Jumbo Stamper.
Ostatnim krokiem tutaj było dodanie naklejek wodnych. Wybrałam różany wzór o symbolu BLE1719. Wszystkie informacje o tym jak nakładam naklejki wodne są w TYM poście.

The last step here was adding the water decals. I chose a rose design with the BLE1719 symbol. Information on how I apply water decals are all in THIS post.


Tutaj jest płytka jakiej użyłam..

Here is the plate I used..

Żródło: http://allegro.pl/show_user.php?uid=37818237

..i pozostałe produkty.

..and the rest of the products.17 komentarzy:

 1. Śliczne to połączenie. Chyba podoba mi się najbardziej ze wszystkich trzech :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Przyznam się, że mi osobiście też :) To jedno wyszło dokładnie tak jak sobie je wyobrażałam.

   Usuń
 2. świetne połączenie, bardzo przypadło mi do gustu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fajnie, nie byłam pewna jak zostanie to mani przyjete :)

   Usuń
 3. fajnie wygląda z tymi kwiatkami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny efekt ;) często łączę stemple z naklejkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ryzykowna wersja, mało które naklejki dają radę zakryć tak wyrazisty kontrast w tle. Piękne! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te sprawdziły się świetnie :) Dzięki!

   Usuń
 6. Cudne zdobienie, takie kontrasty pasują do siebie idealnie, a ta płytka to moje marzenie :)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.