piątek, 15 kwietnia 2016

Ruby Wing

Cześć!
Muszę się przyznać, że manicure jaki chcę Wam dzisiaj pokazać jest dość stary.. W sumie nosiłam go w Wielkanoc. Ostatnio nie miałam energii do pisania tak często i mam sporo do nadrobienia ;)

Hi!
I have to confess that the manicure I want to show You today is quite old.. I actually wore it on Easter. Lately I didn't have the energy to write as often and I have a lot of catching up to do ;)


Dwa odcienie jakie widzicie na moich paznokciach to ten sam lakier - Ruby Wing Myth. Zebrałam małą kolekcję tych lakierów i już pokazywałam Wam trzy z nich: TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ. Pisałam również o nich szerzej w tych postach.

The two shades You can see on my nails are the same nail polish - Ruby Wing Myth. I gathered a little collection of these polishes and I've already shown You three of them: HERE, HERE and HERE. I also wrote more about them in these posts.


Dzisiejsza gwiazda to bardzo jasny różowawy odcień kiedy jest w cieniu. Musiałam nałożyć trzy grubesz warstwy żaby osiągnąć pełne krycie. Na wierzch zdecydowałam się dodać trochę kolorowych flejków Wow Matte Glitters Nr 2 od Wibo. Flejki są w zasadzie w matowej bazie, ale użyłam INM Out The Door żeby otrzymać błyszczące wykończenie.

Today's star is a very light pinkish shade when it's in shade. I had to apply three thicker coats to achieve full coverage. On top I decided to add some colourful flakes Wow Matte Glitters Nr 2 from Wibo. The flakes are actually in a matte base, but I used INM Out The Door to get a glossy finish.
Jak tylko lakier napotka bezpośrednie promienie słoneczne kolor zaczyna się zmieniać. Początkowo jest tylko trochę bardziej fioletowy (jak na zdjęciu pod spodem), ale niedługo potem staje się ciemniejszy.

As soon as the polish meets direct sunlight the colour starts to change. Firstly it's just a little more purple (like on the photo below), but soon after that it gets darker.


Jest pewna prawidłowość dotycząca tych lakierów. Następny dzień po pomalowaniu paznokci kolorem reagującym na UV zawsze jest pochmurnie.. Zdarzyło mi się to kilka razy! Kiedy fotografowałam to mani musiałam posiłkować się lampą UV. Ironia losu normalnie!

There's a certain patter when it comes to these polishes. The next day after I paint my nails with a UV responsive colour is always cloudy.. It happened to me numerous times! When I photographed this manicure I had to help myself with a UV lamp. The irony of life!


Poniżej możecie zobaczyć dwa lakiery jakich użyłam w tym mani.

Below You can see the two polishes I used in this manicure.22 komentarze:

 1. ale śmieszny lakier, fajne kolorki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkanoc to nie tak dawno ;) ja mam na dysku jeszcze zdobienia z zeszłego lata niepokazane ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noooo to kawał czasu. Ja zazwyczaj jestem na bieżąco, tylko raz na jakiś czas mam zapasy niepokazanych mani.

   Usuń
 3. Ekstra lakier, zanim przeczytałam posta myślałam, że to dwa kolory :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też uważam, że to fajny pomysł. Trochę droga impreza, ale nie żałuję zakupu.

   Usuń
 4. fajny ten wibo :) mialam go kiedys :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ciekawy im się udał, to fakt ;)

   Usuń
 5. Odkąd się pojawiły, chodzą za mną "słoneczne" lakiery Ruby Wing - aż nie mogę uwierzyć, że jeszcze żaden nie wpadł w moje łapska :-)
  Dodanie drobinek Wibo ładnie urozmaiciło lakier RW ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi długo zajęło przebolenie kwestii ceny, ale potem poszło lawinowo ;) Też tam myślę, bardzo fajnie prezentują się te drobinki na żywo.

   Usuń
 6. marzy mi się jakiś Ruby Wing :D nawet ostatnio na targach już miałam w koszyku, ale Morgan Taylor z nim wygrał ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe ja mam już ich sporo, ale czekam na słoneczniejszą pogodę ;)

   Usuń
 7. Pierwszy raz słyszę o takich lakierach :-D super sprawa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz kilka firm ma takie cudaki w swojej ofercie, ale dostęp dla nas najłatwiejszy dalej jest do Ruby Wing. Mi strsznie spodobał sie ten pomysł na lakiery.

   Usuń
 8. Ale super! Mam na razie dwa solary, oba z DL, a właśnie wczoraj oglądałam Ruby WIng na Eurofasion - i chyba mnie skusiłaś :D
  I przypomniałaś mi, że mam ten topper z Wibo, a dawno go nie używałam, ładny jest i trzeba go odkurzyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja za to z DL mam mało lakierów i strasznie żałuję. Tak samo z Kaleidoscope mam tyle chciejstw.. tylko nie mam możliwości zamówić :/ Ruby są fajne, tylko niektóre kryją lepiej od innych.
   Topper u mnie długo leżał i właśnie odkryłam go na nowo w okolicy Wielkanocy.

   Usuń
 9. Śliczne, delikatne zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.