wtorek, 19 kwietnia 2016

Znikające Zdobienie

Disappearing Nail Art

Hej!
Tym razem mam manicure, który wyglądał ładnie i interesująco na żywo, ale zdjęcia są po prostu okropne. Przepraszam za to, ale za nic nie mogłam pozbyć się tych wszystkich odbić i złapać ostrości.. Brałam nawet pod uwagę nie pokazywanie tego mani w ogóle, ale za bardzo mi się podobało..

Hey!
This time I have a manicure that looked really nice and interesting in real life, but the photos are just awful. I'm sorry for that, I just couldn't get rid of all the reflections and adjust focus.. I even considered not showing this manicure at all, but I liked it too much..


Kolor jaki możecie zobaczyć na moich paznokciach to Dance Legend Thermo 170. Mam tylko kilka lakierów tej marki i bardzo tego żałuję. Mają tyyyle niesamowitych produktów! Czerwień jakiej użyłam to lakier termiczny i zmienia się w bardzo ciemny, prawie czarny bordowy odcień kiedy jest zimno. Nałożyłam trzy warstwy, żeby mieć pewność, że lakier będzie kryjący jak zmieni się w ciemniejszą wersję.

The colour You can see on my nails is Dance Legend Thermo 170. I only have a few polishes from this brand and I regret it deeply. They have soooo many amazing products! The red I used is a thermal polish and it shifts to a very dark, almost black burgundy shade when it's cold. I applied three coats, just to be sure that everything is opaque when the polish changed to the dark version.
Zdecydowałam się zrobić znikające, czarne stemple na tej bazie. Wybrałam wiktoriański, trochę gotycki wzór żeby stworzyć bardzo tajemniczy look. Płytka jakiej użyłam to Born Pretty BP-L016, a czarny lakier to My Secret Dressed In Black. Żeby odbić wzór prosto użyłam mojego nowego Stempla XL Clear od Uber Chic. Obecnie pracuję nad postem o tej główce do stempla ponieważ jest pierwszą w wersji XL i co trochę dziwne - sprzedawana jest bez "trzymadła". Na ostatnim zdjęciu możecie zobaczyć DIY holder jaki zrobiłam do mojej gumki UC.

I decided to do some disappearing, black stamping on this base. I chose a victorian, kind of gothic design to create a very mysterious look. The plate I used is Born Pretty BP-L016 and the black polish is My Secret Dressed In Black. To stamp the design straight I used my new XL Clear Stamper from Uber Chic. I'm currently working on a post about this stamping head because it's the first XL one and what's a bit weird - it's sold without a holder. On the last photo You can see the DIY holder I made for my UC stamping head.Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć jak lakier zmienia kolor i jak wzorek powoli zaczyna znikać.

On the photo below You can see how the polish shifts colour and how the stamping design slowly starts to disappear.


Tutaj jest manicure w niższej temperaturze, więc jest prawie całkiem ciemny. Jak przyglądało się mu bardzo blisko można było dostrzec, że ciemna wersja nie była w 100% czarna i wzorek był minimalnie widoczny, ale efekt znikającego stempla pozostał.

Here's the manicure in a lower temperature so it's almost totally dark. If You looked very closely You could spot that the dark version wasn't 100% black and the design was minimally visible, but the effect of disappearing stamping remained.


Poniżej są produkty jakich użyłam żeby stworzyć ten manicure.

Below are the products I used to create this manicure.22 komentarze:

 1. ciekawe mani :) fajnie znika ten wzorek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi :) Też mi się podobał ten efekt.

   Usuń
 2. Koniecznie muszę zrobić coś podobnego! Pięknie wyglądają <3
  Co do zdjęć, skąd ja to znam.. najchętniej w ogóle bym nie pokazywała zdjęć póki nie odzyskam obiektywu, jednak to może potrwać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie to bardzo :) Noooo ja niestety operuję tylko telefonem, ale czasem zdjęcia wychodzą lepiej.

   Usuń
 3. Wow, ale mrocznie, gotycko, robi wrażenie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To klimat mi się udał, dokładnie w cos takiego celowałam w tym mani ;)

   Usuń
 4. Tak... termiczne lakiery są parszywe do fotografowania.
  Jak dla mnie zdjęcia oddają klimat zdobienia, ale wiadomo, autor nigdy nie będzie e w pełni zadowolony ;-) Samo zdobienie bardzo mi się podoba! Btw, kiedyś polowałam na ten lakier DL... i w zasadzie nie wiem czemu przestałam ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj chuba też warunki oświetleniowo-pogodowe zrobiły swoje. Ja jestem znana z marudzenia, ale tutaj to wybitnie nieciekawe te zdjęcia powychodziły. To super, jak mani sie podoba! Ja mam milion chciejstw od nich..

   Usuń
 5. Eeee, zdjęcia nie są takie złe :) Fajny lakier...nie mam nic tej marki :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heheh znowu marudzę :D Ciekawy na pewno, ja mam ochotę teraz na El Corazon, może uda się coś zamówić niedługo.

   Usuń
 6. Ciekawy lakier, samo zdobienie mroczne ale b. mi się podoba. Śmiesznie, że sprzedają sama gumę bez trzymadełka :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że udało mi się wykonać mój zamysł. Noooo, trochę to niefajnie. Trzeba potem samemu szukać czegoś, a ja podczas tych prób dopasowywania jedna gumkę zepsułam :/

   Usuń
 7. Ja tam nie widzę zadnych fatalnych zdjęć - bardzo ładnie oddałaś to znikające mani :-D bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to dobrze, że zdjęcia aż tak nie rażą w oczy ;) Bardzo się cieszę, dzięki!

   Usuń
 8. świetny efekt! idealnie wszystko zgrane - motyw, kolory

  OdpowiedzUsuń
 9. Ekstra mani, fajnie dobrałaś stempel do tego termicznego cudeńka:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Chciałam, żeby było tak trochę tajemniczo ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.