wtorek, 12 kwietnia 2016

Very Delicate Pink

Cześć Wam!
Tym razem chciałabym pokazać Wam manicure który moim zdaniem wygląda bardzo subtelnie i elegancko. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

Hey there!
This time I'd like to show You a manicure that in my opinion looks very subtle and elegant. I hope You'll like it!


Ten śliczny blady róż jaki widzicie na moich paznokciach to Golden Rose Ice Chic 06. Już wspominałam, że całkiem się zakochałam w tych lakierach i ten nie jest wyjątkiem. Musialam wprawdzie nałożyć trzy grubsze warstwy, ale jest to coś czego można się spodziewać po tego typu kolorach. Byłam na prawdę zadowolona, że nie musiałam dodawać więcej. Formuła jest tak fajna, że malowanie trzech warstw nie było taką złą rzeczą. Lakier również szybko schnie i nie bąbluje kiedy jest nałożony grubiej.

The lovely pale pink shade You can see on my nails is Golden Rose Ice Chic 06. I already mentioned that I'm totally in love with these polishes and this one is no exception. I did have to apply three thicker coats, but it's something You accept from this type of colours. I was really happy that I didn't have to add more. The formula is so nice, that painting three coats wasn't such a bad thing. The polish also dries fast and doesn't bubble when it's applied thickly.


Ta delikatna baza wołała o elegancki wzorek stemplowy. Ten który wybrałam pochodzi z płytki Uber Chic Love & Marriage 1. Odbiłam go lakierem My Secret Dressed In Black i Stemplem Clear Jelly od Born Pretty Store. Ten wynalazek ratuje mi życie kiedy przychodzi do umiejscawiania wzorków odpowiednio.
 
This delicate base colour called for an elegant stamping design. The one I picked comes from Uber Chic Love & Marriage 1 plate. I stamped it with My Secret Dressed In Black and Born Pretty Store Clear Jelly Stamper. This invention saves my life when it comes to placing stamping designs accurately.

  
 

Na wierzch nałożyłam jedną warstwę Golden Rose Gel Look żeby zabezpieczyć wzór przed rozmazaniem i jedną wastwę INM Out The Door żeby manicure wysechł szybko.

On top I applied one coat of Golden Rose Gel Look to secure the design from smudging and one coat of INM Out The Door so the manicure dries quickly.


Tutaj możecie zobaczyć płytkę jakiej użyłam..
 

Here You can see the plate I used..

Źródło: http://uberchicbeauty.com/

..i resztę produktów.

..and the rest of the products.26 komentarzy:

 1. Przepiękne ! Takie delikatne i kobiece :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że się podoba! Dzięki :)

   Usuń
 2. ślicznie wygląda z tym stempelkiem! i kolor lakieru cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten wzór od razu mi wpadl w oko :) Oooo tak śliczny jest ten lakier, na prawdę!

   Usuń
 3. Płytka UC jak zawsze powalająca :) ale Twoje mani to kwintesencja kobiecej subtelności ... ja jestem zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. One wszystkie takie są, na prawdę :) Strasznie fajnie, że mani wpadło w oko!

   Usuń
 4. Pięknie:) Rzeczywiście ten lakier prosił się o takie eleganckie i delikatne zdobienie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki śliczne :) Bardzo fajnie słyszeć tyle miłych rzeczy!

   Usuń
 5. przepiękny efekt! wzór odbity wzorowo :) jestem zachwycona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super! Miałam nadzieję, że wyjdzie fajnie to mani.

   Usuń
 6. Przepiękne, czasem te minimalistyczne zdobienia są najtrudniejsze, łatwo wyłapać niedociągnięcia których u Ciebie nie ma <3 Coraz więcej dobrego czytam o nowej serii GR, muszę w końcu się zdecydować na kilka sztuk ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, bardzo często tak się zdarza. Sama zawsze jęczę, bo coś tam nie do końca wyszło. Ja jestem w nich zakochana! Mam na prawdę dużo lakierów i raczej niewiele potrzebuję do szczęści, ale na te co raz się kuszę ;)

   Usuń
 7. Ślicznie! Eleganckie, bez przedobrzenia. Odsprzedaj mi te płytki! Są świetne :D <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajnie mi to słyszeć :) Hehehe nooo way! :D Te płytki kiedyś w spadku będę zapisywać!

   Usuń
 8. Cudnie, faktycznie bardzo eleganckie zdobienie <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Ostatnio wszelkie blade lakiery podbijają moje serce. A jeszcze w towarzystwie tak pięknie odbitych wzorów, to już w ogóle! UC robi genialne wzory.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też tak miałam ostatnio. Nakupiłam tyle nudków, że hej. UC ma rękę do wzorów, uwielbiam ich płytki!

   Usuń
 10. Delikatne a piękne, na bank za sprawą lakieru od GR, w końcu robią jedne z najlepszych lakierów. Kolor, który wybrałaś jest piękny, chyba go mam *sprawdza* Tak! Mam ;) U mnie na zdjęciach wyszedł bardziej różowy (ahhh te aparaty :P)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Lakier bazowy zrobił robotę :) Heheh noooo jeszcze kwestia monitora też sporo potrafi zmienić.

   Usuń
 11. Odpowiedzi
  1. Dziękuję, fajnie się je nosiło ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.