czwartek, 28 kwietnia 2016

Kolorowane Różyczki

Coloured Roses

Cześć!
Nie tak dawno widziałyście słoneczniki na moich paznokciach, a dzisiaj zdecydowałam się zrobić róże. Mam nadzieję, że spodoba Wam się ta propozycja tak samo jak poprzednia.

Hi!
Not long ago You saw sunflowers on my nails and today I decided to do some roses. I hope You'll like this proposition just like the last one.


Chciałam w tym mani zrobić bardzo jasną, neutralną bazę. Zdecydowałam się na Golden Rose Ice Chic 07. To bardzo blady, kremowy kolor i potrzebowałam trzech warstw do pełnego krycia. Ten lakier jest dość podobny do tego, którego użyłam jako bazy w TYM mani. Jest tylko bardziej kremowy niż różowy, ale aplikacja i formuła były takie same. Zazwyczaj nie lubię nakładać trzech warstw, ale w tym przypadku nie były one w najmniejszym stopniu problematyczne.

In this manicure I wanted to do a very light, neutral base. I decided to go with Golden Rose Ice Chic 07. It's a very pale, cream colour and I needed three coats for full opacity. This nail polish is quite similar to the one I used as a base in THIS manicure. It's just more of a cream than a pink shade, but the application and formula was the same. Usually I don't like applying three coats, but in this case they weren't at all problematic.


Odbiłam słodki, różany wzorek z płytki B. Loves Plates B.02 Flower Power lakierem My Secret Dressed In Black. Użyłam do tego celu Stempla B. Loves Plates Jumbo.

I stamped the cute rose design from B. Loves Plates B.02 Flower Power plate with My Secret Dressed In Black. I used B. Loves Plates Jumbo Stamper to do that.
Moim kolejnym krokiem było zabezpieczenie wzoru warstwą Golden Rose Gel Look i pokolorowanie obrazka. Użyłam tintów DIY w kolorze 8 oraz 15 żeby zrobić większość róż i listki. Do środka każdej różyczki użyłam chiństiego tinta 05. Wypełniłam wzór sondą i igłą (liście). Po tym jak moje tinty trochę wyschły dodałam jedną warstwę INM Out The Door.

My next step was securing the design with one coat of Golden Rose Gel Look and colouring the image. I used DIY tints in 8 and 15 to do most of the roses and the leaves. For the middle of each rose I used the Chinese tint 05. I filled the design with a dotting tool and a needle (the leaves). After my tints dried a bit I added one coat of INM Out The Door.Poniżej jest płytka i produkty jakich użyłam w tym mani.

Below is the plate and the products I used in this manicure.

Źródło: http://allegro.pl/show_user.php?uid=37818237
22 komentarze:

 1. bardzo ładne zdobienie :) śliczne wzory są na tej płytce!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Oj tak, bardzo fajna płyteczka!

   Usuń
 2. Ale piękne! Uwielbiam stemplowe kolorowanki <3

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie to wygląda :) fajnie pokolorowane różyczki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Najpierw pokolorowałam je na sam ten jasny róż, ale zachciało mi się coś więcej :)

   Usuń
 4. Mega mi się podoba! :) świetny pomysł z dodaniem tego ciemniejszego środka kwiatu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super w takim razie! Jakoś tak pod wpływem impulsu postanowiłam je dodać. Fajnie, że efekt się podoba.

   Usuń
 5. Ładne zdobienie, ta płytka jest taka cudna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło, że się podoba! Zdecydowanie :)

   Usuń
 6. Prześliczne:) Muszę spróbować takiej kolorowanki chociaż na jednym paznokciu bo efekt jest super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie! Koniecznie spróbuj. Mi to nawet dość szybko idzie już teraz.

   Usuń
 7. Odpowiedzi
  1. To fajnie, bardzo się cieszę :)

   Usuń
 8. Patrzę na te różyczki i widzę najpiękniejszy papier do pakowania prezentów ever. Powinnaś otworzyć produkcję inspirowana swoimi cudami na paznokciach xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha ale świetne skojarzenie :D Wiesz wzór to zasługa naszej B. ja tylko dorzuciłam troche kolorków ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.