sobota, 24 października 2015

It's Alive!!! - Frankenstein Manicure

Cześć Wam!
Wiem, wiem... Pisałam, że lubię Halloween za całą tą ciemność, a teraz wstawiam neonowy Frankenstein Manicure.. cóż, dotrzemy do części z ciemnością - obiecuję :D

Hi there!
I know, I know... I wrote that I like Halloween for the whole darkness thing and now I'm posting a neon Frankenstein Manicure.. well, will get to the dark part - I promise :D


Ten pomysł pojawił się bardzo niespodziewanie. W tym roku na prawdę chciałam zrobić manicure Frankenstein'owy ze szwami itp. Kiedy musiałam się zdecydować na kolor, neonowo zielony jakoś tak wpadł mi do głowy. Pomalowałam kciuk i palec serdeczny na czarno używając My Secret 121, a żeby mani był jeszcze bardziej interesujący na reszcie zrobiłam neonowy gradient. Użyłam trzech lakierów: Lovely Butterfly Colors Nr 2, Orly Thrill Seeker, Lovely Butterfly Colors Nr 1 i gąbki do makijażu.

This idea came to me very unexpectedly. This year I really wanted to do a Frankenstein manicure with the stitches and all. When I had to decide on a colour, neon green just popped into my head. I painted my thumb and ring finger black using My Secret 121 and  to make this manicure even more interesting I did a neon gradient on the rest. I used three polishes: Lovely Butterfly Colors Nr 2, Orly Thrill Seeker, Lovely Butterfly Colors Nr 1 and a make-up sponge.


Wzorki jakie odbiłam pochodzą z plytek MoYou London Gothic 04 i Festive 16. Szwy zrobiłam My Secret 121 a głowy Frankenstein'a lakierem B. Loves Plates BPL02 B. a Snow White. Chciałam żeby wzory z kciuka i serdecznego pasowały do gradientu, niestety nie miałam lakieru do stempli w żadnym podobnym kolorze. Żeby osiągnąć mój cel po prostu odstemplowałam wzory bielą i pokolorowałam tintami własnej roboty. Próbowałam nawet zrobić gradient przy pomocy tintów, mam nadzieję, że jest widoczny :)

The designs I stamped come from MoYou London Gothic 04 and Festive 16 image plates. I did the stitches with My Secret 121 and the Frankenstein's heads with B. Loves Plates BPL02 B. a Snow White. I wanted the design from my thumb and ring finger to match the gradient, unfortunately I didn't have a stamping polishes in any similar colour. To achieve my goal I just stamped the designs in white and coloured with my DIY sheer tints. I even tried to do a gradient with the tints, hope it's visible :)


Poniżej znajdują się lakiery jakich użyłam.

Below are the polishes I used.


20 komentarzy:

 1. Ładne mani :) Świetny pomysł :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, nie wiedziałam jakie będą reakcje na takie połaczenie.

   Usuń
 2. mani super!! Kolory mi sie bardzo podobaja:)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo widzisz, to fajnie, Bałam się, że może mało Hhlloween'owo będzie w takich kolorach.

   Usuń
 3. hahah genialne jest to mani :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Starałam się jak mogłam. Idzie mi coraz lepiej, tylko wiecznie jakieś kłaczki mi się złapią gdzieś.

   Usuń
 5. świetny gradient i świetny efekt końcowy :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie wyszło to cieniowanie stempla <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam nadzieje, że wyjdzie mi ten pomysł. Dzięki!

   Usuń
 7. O jeju!!!!!ale bajka, no świetnie Ci to wyszło

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo niekonwencjonalnie - ale podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co prawda to prawda. Fajnie, że tak uważasz.

   Usuń
 9. powiem jedno - wow! świetna kolorystyka jak na halloween, nieszablonowa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super, na prawdę. Balam się, że może przesadziłam z tymi neonami :D

   Usuń
 10. bardzo fajne wydanie pazurków na halloween :D podoba mi się taka odmiana :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Faktycznie kolorystycznie na pewno odbiega od ogólnej konwencji halloween'owej :D

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.