piątek, 30 października 2015

Zombies!!!

Hej!
Od jakiegoś czasu Zombie przeżywają swoją drugą młodość! Dzisiaj pokażę Wam mani całe w temacie mózgów i Zombiaków :)

Hey!
For some time now Zombies are undergoing a revival! Today I'll show You a manicure all about brains and Zombies :)


Nie dawno widziałam dwa niesamowite mani w temacie Zombie zrobione przez Copycat Claws i całkowicie się w nich zakochałam. Na podstawie tych mani zdecydowałam, że muszę kupić płytkę Uber Chic Zombie Love i stworzyć podobne mani! Oto rezultat!
 
Not long ago a saw two amazing Zombie manicure by Copycat Claws and I totally loved both. Based on these manicures I decided I have to get the Zombie Love plate by Uber Chic and create a similar mani! This is the result!
Jako bazę dałam jedną warstwę Virtual Street Fashion Decadence i dwie warstwy China Glaze I Love Your Guts. Na każdym paznokciu odbiłam wzorek mózgu używając Mundo de Unas Pastel Pink i sylwetkę Zombie lakierem My Secret Dressed In Black. Na palcu serdecznym zamiast Zombie odstemplowałam napis "He wants me for my brains", który zawiera dowcip o Zombie. Wszystkie wzorki pochodzą z płytki Uber Chic Zombie Love.

As a base I did one coat of Virtual Street Fashion Decadence and two coats of China Glaze I Love Your Guts. On each nail I stamped a brain design using Mundo de Unas Pastel Pink and a silhouette of a Zombie with My Secret Dressed In Black. On my ring finger instead of a Zombie I stamped an inscription "He wants me for my brains", which contains a Zombie joke. All the designs come from the Uber Chic Zombie Love plate.


Poniżej, jak zwykle są lakiery jakich użyłam.

Below, as usual are the polishes I used.


10 komentarzy:

 1. świetne, lakier bazowy bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, pomysł zawdzięczam Copycat Claws! Bazowy jest ciekawy, ale trochę gęsty i musiałam nauczyć sie jak go opanować.

   Usuń
 2. wow, całość wygląda genialnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. zombiakowe paznokcie wygrywają wszystko :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super!!! Mialam nadzieję, że wyjdzie mi to mani bo orginał strasznie mi sie podobał.

   Usuń
 4. piękne połączenie (zawsze przy halloweenowych zdobieniach waham się czy stosowanie jest pisać, że paznokcie są przerażające albo okropne :D ).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe dzięki śliczne. Ja za to czasem zastanawiam się czy "urocze" do halloweenowych mani to nie zbyt słodkie określenie :D

   Usuń
 5. świetne, oryginalne i strrrraszne :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Straszne to na pewno! Co do oryginalności to nie wiem, bo jednak baaaardzo się zainspirowałam Copycat Claws

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.