sobota, 31 października 2015

What's Halloween Without A Graveyard!

Cześć Wam
Każde Halloween potrzebuje porządnego cmentarza! Nie byłabym sobą gdybym nie zrobiła go na paznokciach w tym roku.

Hi there!
Every Halloween needs a decent graveyard! I wouldn't be myself if I didn't do one on my nails this year.Jak widzicie moje paznokcie przeżyły mały wypadek i są dużo krótsze niż ostatnio. Niestety musiałam je skrócić jeszcze bardziej po tym mani, więc nie będzie za wiele postów dopóki choć trochę nie odrosną.

As You can see my nails had a little accident and they're much shorter than last time. Unfortunately I had to shorten them even more after this manicure, so there won't be a lot of posts until they grow at least a bit.


Wracając do obecnego mani - nałożyłam jedną warstwę My Secret 121 i jedną warstwę China Glaze Boundary Of Memory jako bazę. Odbiłam trochę nagrobków z płytek Qgirl-002 i MoYou Londodn Festive 16 lakierem Avon Metallic Effects Gold Leaf.

Back to the current manicure - I did one coat of My Secret 121 and one coat of China Glaze Boundary Of Memory as a base. I stamped some tombstones from Qgirl-002 and MoYou London Festive 16 image plates with Avon Metallic Effects Gold Leaf nail polish.
Zdecydowałam dodać INM Out The Door Matte Top Coat, żeby wzorek był bardziej widoczny. W wersji błyszczącej trochę się gubił na brokatowej bazie. Mam nadzieję, że spodoba Wam się ostatnie Halloweenowe mani w tym roku!

I decided to add INM Out The Door Matte Top Coat, so the design would be more visible. In the glossy version it got a bit lost in the glitter base. Hope You'll like my last Halloween manicure this year!


Poniżej są lakiery jakich użyłam.

Below are the polishes I used.

9 komentarzy:

 1. świetne mani! ten lakier china glaze jest cudowny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Ooooo tak China Glaze ma rękę do brokatów. Ten był absolutnie cudowny!

   Usuń
 2. fantastyczne połączenie! wygląda trochę jak padający śnieg ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super, że się podoba :) Przyznam się, że to mani na ostatni dzwonek jak już wiedziałam, że paznokcie pójdą do mega skrócenia. Nawet nie spodziewałam się, że tak się spodoba :)

   Usuń
 3. upiorna elegancja :D super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram - upiorna elegancja :-D

   Usuń
  2. Dzięki dziewczyny. Ogromnie mi miło!

   Usuń
 4. Rewelacja!!! P.s. gdzie kupiłaś lakier CG z tej kolekcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dziekuję, dziekuję :) Zdaje się, że na hypnoticpolish ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.