czwartek, 29 października 2015

Gothic Halloween

Cześć!
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać coś co może być noszone cały rok. Ten manicure jest trochę gotycki i tajemniczy więc pasuje do tematu Halloween, ale nosiłabym go też każdego innego dnia.

Hi!
Today I'd like to show You something that can be worn all year long. This manicure is a bit Gothic and mysterious so it fits the Halloween theme, but I would wear it any other day as well.


Ten manicure miał wyglądać całkiem inaczej. Chciałam zrobić coś związanego z Draculą na kciuku i serdecznym, ale nie mogłam zrobić tego jak należy. Zamek Drakuli nie chciał się ładnie odbić, nie mogłam odstemplować głowy Drakuli prosto. Musiałam poprawiać te paznokcie chyba ze trzy czy cztery razy! Na koniec dałam spokój pomysłowi z Drakulą i zrobiłam coś innego. Wynik mojego kiepskiego dnia do nail art'u możecie zobaczyć na zdjęciach.

This manicure was supposed to look totally different. I wanted to do something Dracula related on my thumb and ring finger, but I just couldn't get it right. The Dracula castle didn't want to stamp nicely, I couldn't get the Dracula head straight. I think I had to redo these nails at least three or four times! In the end I gave up the Dracula idea and did something else. You can see the result of my bad nail art day on the photos.


Żeby zdziałać to mani pomalowałam większość paznokci dwoma warstwami Safari 56 i odbiłam wzorek z płytki MoYou London Gothic 04. Użyłam Sally Hansen Insta Dri 280 Rapid Red. Serdeczny i kciuk są pokryte dwoma warstwami Essie She's Pampered. Odbiłam na nich czarne wzorki używając My Secret 121 i dwóch płytek MoYou London (Gothic 04 i Gothic 06).

For this manicure to happen I painted most of my nails with two coats of Safari 56 and stamped a design from MoYou London Gothic 04 image plate. I used Sally Hansen Insta Dri 280 Rapid Red. My ring finger and thumb are covered with two coats of Essie She's Pampered. I stamped black designs on them using My Secret 121 and two MoYou London image plates (Gothic 04 and Gothic 06).
Chociaż to mani nie było tym co chciałam zrobić, mam nadzieję, że Wam się spodoba. Myślę, że powinnam zrobić taki sam wzorek na serdecznym i kciuku, ale odbicie prosto kolii było dużym wyzwaniem. Po trudnościach z serdecznym zrobiłam coś prostszego na kciuku. Jak pisałam wcześniej - zły dzień na nail art!

Although this manicure wasn't what I wanted to do, I hope You'll like it. I think I should have done the same design on my ring finger on my thumb, but stamping straight the necklace was a big challenge. After having difficulties with the ring finger I went for something easier on the thumb. As I wrote before - bad nail art day!


Poniżej możecie zobaczyć lakiery jakich użyłam.

Below You can see the polishes I used.


14 komentarzy:

 1. też mam czasem takie dni, że kompletnie nie wychodzi mi to co bym chciała, ale dobrze sobie poradziłaś, to mani jest świetne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba każdemu czasem się zdarza ;) Dzieki!

   Usuń
 2. hehe, jeśli to jest wynik nail art bad day, to nie mam więcej pytań ;P świetne połączenie wzorów i kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe zazwyczaj zły dzień kończy się nudziakiem z brokatową mgiełka, ale tu byłam uparta :D To nie jest to co chciałam zrobić, ale super, że mimo to sie podoba :)

   Usuń
 3. No i w końcu wyszło ciekawe mani ;) też tak czasem mam, że zmywam coś po kilka razy niestety

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :) Nooooo niestety, czasem jakos nie idzie po naszej myśli i już :D

   Usuń
 4. Czasem po wielu nieudanych próbach wychodzi coś fajnego - jak u Ciebie właśnie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo miło mi słyszeć takie pozytywne komentarze, dziękuję!

   Usuń
 5. Wyszło świetnie! Czasem los wie lepiej od nas jak coś powinno wyjść i jeśli nie rozumiemy delikatnych sugestii to kopie nas w tyłek :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha noooo jest to jakaś opcja :D Dzięki!

   Usuń
 6. um, chciałabym żeby moje kiepskie nailartowe dni tak się kończyły xd Przecież to mani jest idealne w każdym calu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ile mnie to kosztowało! Bardziej chodzi o ty, że nie mogłam zrobić tego co zamierzałam. No a to co wyszło to też nie bezproblemowo, tylko po serii zmywania i poprawiania ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.