czwartek, 22 października 2015

Zacznijmy Halloween Wcześniej!

Let's Start Halloween Early!

Hej!
Tak jak wspominałam w ostatnim poście, chciałabym zacząć serię halloween'owych mani. Absolutnie kocham atmosferę Halloween, to tak jakby jego ciemność i tajemniczość sprawiały, że czuję się sobą. Jako mój pierwszy manicure wybrałam w sumie coś nie aż tak ciemnego, ale z dużą ilością pająków ;)

Hey!
Like I mentioned in my last post I'd like to start a series of Halloween themed manicures. I absolutely love the atmosphere of Halloween, it's like the darkness and mysteriousness of it make me feel me. For my first manicure I chose something not so dark actually, but with lots of spiders ;)


Nie wiem czy jest to widoczne, ale wypróbowałam tu po raz pierwszy technikę saran wrap. Prawdopodobnie nie mogłam wybrać do tego gorszych lakierów niż błyszczące... ale cóż - to w końcu mój pierwszy raz :D

I don't know if it's visible, but I tried the saran wrap technique for the first time here. I probably couldn't choose worse nail polishes to do that than sparkly ones... but well - it was my first try :D
Przejdźmy do szczegółów tego mani. Najpierw pomalowałam paznokcie dwiema warstwami Color Club Almost Famous, ponieważ lakiery jakich używałam później mają na prawdę kiepskie krycie. Następnie nałożyłam jedną warstwę Color Club Daisy Does It i zaczekałam aż wyschnie. Wzorek saran wrap zrobiłam przez maczacie zwiniętej folii w lakierze Color Club Sparkle And Soar i potem nakładanie na paznokieć. Widziałam kilka tutoriali tej techniki i czasem dziewczyny nakładały drugi lakier na pierwszy i wtedy używały folii żeby stworzyć wzór. Może rezultat jest przy tej opcji inny, nie wiem.

Let's go to the details of this manicure. First I painted my nails with two coats of Color Club Almost Famous, because the polishes I was using next have really poor coverage. Next I applied one coat of Color Club Daisy Does It and waited for it to dry. I did the saran wrap pattern by dipping the crumpled up wrap in Color Club Sparkle And Soar and than applying on the nail. I saw a few tutorials of this technique and sometimes girls applied the second polish on top of the first one and than used the wrap to create the pattern. Maybe the result is different with this option, I don't know.


Bazowe kolory były bardzo żywe więc zdecydowałam się zrobić czarne stemple. Użyłam My Secret 200 Dressed In Black i trzech płytek MoYou London: Gothic 04, Festive 15 i Festive 16.

The base colours were very bright so i decided to do the stamping in black. I used My Secret 200 Dressed In Black and three MoYou London image plates: Gothic 04, Festive 15 and Festive 16.


Poniżej możecie zobaczyć produkty jakich użyłam.

Below You can see the products I used.18 komentarzy:

 1. Cudowne pajęczyny! Mnie aż tak halloween nie kręci, ale chętnie pooglądam co jeszcze stworzysz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Ja lubię ten klimat, więc zawsze zaczynam tworzyć dość wcześnie :)

   Usuń
 2. cudowne mani! te brokatowe lakiery są piękne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się bardzo! To jedne z moich niedocenianych dzieci lakierowych. Mam je prawie od początku uzależnienia, a dość rzadko używam... sama nie wiem czemu.

   Usuń
 3. śliczne są. chciałabym tak umieć. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ale to tylko stempelki. To na prawdę nie takie trudne, wystarczą chęci i odrobina wprawy.

   Usuń
 4. Jako ogromna fanka metody saran wrap polecam technikę której nie użyłaś, a o niej wspomniałaś, czyli nakładanie kolejnej warstwy na lakier. Zależnie od grubości tego drugiego koloru mogą wychodzić inne efekty, przy grubszej "dziury" są większe przy cieńszej mniejsze. Można tak też osiągnąć coś na wzór dry marble :) Gorąco polecam! A wracając do twojego zdobienia - MEGA mi się podoba, połączenie kolorystyczne takie nieoczywiste i wzór pajęczyny z pająkami <3 Również lubię mroczne klimaty, uwielbiam noc, czerń i czerwień za małolata byłam chodzącym metalem ^^ Obecnie pozostały we mnie tylko "resztki" widoczne na zewnątrz, ale w środku... wciąż ta sama! :D PS. Właśnie kilka godzin temu na swoich paznokciach również odbiłam pajęczyny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooooo widzisz. Wydawało mi się, że to na jedno wyjdzie w jaki sposób będę "ciapać" wzorki. Dzięki za rady, musze popróbować różnych kombinacji. Fajnie, że się podoba! Ja widzę siebie jako hmmm pełną sprzeczności w tej kwestii. Muzyka raczej rockowa. Ubieram sie bardzo różnie, ale na czarno. Do tego makijaże, paznokcie i dbanie o takie rzeczy. Hmmm trochę jak skrzyżowaniem subkultury z malowaną lalką :D Ooooo widzisz znowu się zgrałyśmy :D

   Usuń
 5. Jakie te pajęczynki z pająkami są czadowe!! I właśnie zapragnęłam kolejnej płytki MYL, masakra ;) Tło wyszło Ci cudnie <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też myślę, że są super. Kocham te płytki!!! Dzięki śliczne!

   Usuń
 6. jestem zachwycona, niezależnie od tego że piszesz, że Ci nie do końca wyszło ;) kolory są niesamowite, stemple idealne i w ogóle cała kompozycja na 5+ :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć takie rzeczy, zawsze podnosicie mnie na duchu :*

   Usuń
 7. Genialna baza i świetne stemple <3 super to wygląda!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Baza to różne odczucia wywoływala, dzięki ;) Fajnie, że Tobie sie podoba.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.