wtorek, 20 października 2015

Darkness Falls

Cześć!
Tym razem dla odmiany mam Wam do pokazania dużo ciemniejszy manicure. Halloween zbliża się wielkimi krokami i mam nastrój na ciemne kolory, cmentarze, krew i inne takie rzeczy :D Dzisiejszy manicure będzie delikatnym wprowadzeniem do serii halloweenowych paznokci, które niedługo się pojawią.

Hi!
This time for a change I have a much darker manicure to show You. Halloween is just around the corner and I'm in the mood for dark colors, graveyards, blood and all that stuff :D Today's manicure will be a slight introduction to the series of Halloween themed nails coming soon.


Zaczęłam to mani od pomalowania paznokci dwiema warstwami ciemnego, kremowego lakieru jako bazy dla mojego cudownego brokatu. Użyłam Essie Recessionista ponieważ jego kolor jest zbliżony do brokatu. Prawie zawsze daję kremy pod brokaty nie tylko dla lepszego krycia (prezentowany tutaj brokat sam w sobie ma świetne krycie), ale głównie ponieważ jest łatwiej doczyścić przy skórkach. Lubię mieć w tym miejscu idealną linię i nie jestem w stanie osiągnąć tego bez poprawek. Brokaty bardzo utrudniają to zadanie, nie chcą schodzić i często się odbarwiają w kontakcie ze zmywaczem. Kremowy lakier pod spodem to moje łatwe wyjście, wszystkie poprawki robię zanim nałożę brokat.

I started this manicure by painting my nail with two coats of a dark, cream polish as a base for my amazing glitter. I used Essie Recessionista because it's colour is close to the colour of the glitter. I almost always put creams under glitters not only for better opacity (the glitter presented here has great coverage on it's own) but mostly because it's easier to clean up near my cuticles. I like to have a perfect line in that area and I'm not able to achieve that without corrections. Glitters make it really hard to do that, they don't want to come off and often discolour in contact with polish removers. A cream polish underneath is my easy way out, I do all my corrections before I apply the glitter.


Na mojej bazie nałożyłam jedną warstwę jednego z najwspanialszych brokatów w mojej kolekcji - Morgan Taylor Just For The Occasion. Ten lakier jest niesamowity i totalnie niefotografowalny!!! Moje zdjęcia ukazujące go są okropne i jak widziałam w internecie - nie tylko moje.. W realu ten lakier zapiera dech w piersiach. Zobaczyłam go przez przypadek podczas zakupu Color Club'ów. Płaciłam właśnie za rzeczy kiedy zobaczyłam wzornik z nim i zakochałam się. Musiałam go wziąć! Było taaaaaki mój - miks fioletowego i czerwonego brokatu w ciemnej bazie. NIESAMOWITY! To wstyd, że nie jestem w stanie pokazać Wam magii tego lakieru na zdjęciach..

On my base I applied one coat of on of the most amazing glitters in my collection - Morgan Taylor Just For The Occasion. This polish is stunning and totally unfotographable!!! My photos of it are horrible and as I saw on the internet - not only mine.. In real life this polish is breathtaking. I saw it by accident while shopping for Color Club's. I was just paying for my purchase when I saw a nail display with it and I fell in love. I just had to get it! It was soooooooooo me - a mix of purple and red glitter in a dark base. AMAZING! It's a shame I'm not able to show You the magic of this polish on the photos...


Kiedy myślałam o tym mani wiedziałam, że chcę zrobić stemple na brokacie. Plan obejmował wszystkie paznokcie, ale brokat był tak ładny, że nie mogłam go w ten sposób ukryć. Zrobiłam wzorek z płytki MoYou London Gothic 03 na serdecznym i kciuku. Użyłam lakieru do stempli Colour Alike B. a Red Wine z jesiennej kolekcji Let's Fall In Love. Jak widzicie metaliczne lakiery do stempli CA są tak samo świetne jak kremowe. 

When I was thinking about this manicure I knew I wanted to do stamping over a glitter. The plan was to do all my nails, but the glitter was so pretty I couldn't hide it like that. I did a design from MoYou London Gothic 03 plate on my ring finger and thumb. I used Colour Alike B. a Red Wine stamping polish from the autumn Let's Fall In Love collection. As You can see the metallic CA stamping polishes are just as great as the cream ones.


Poniżej możecie zobaczyć użyte przeze mnie produkty.

Below You can see the products I used.


32 komentarze:

 1. Prezentuje się fantastycznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fajnie, chociaż wierzcie mi - na żywo ta baza była 100 razy ładniejsza :)

   Usuń
 2. pięknie wyglądają nawet na zdjęciach, więc na żywo muszą być idealne ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To cieszę się, że choć ułamek uroku tego lakieru uchwyciłam.

   Usuń
 3. Ten Morgan Taylor jest przecudny!:) calosc prezentuje sie pieknie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooooo tak, jest absolutnym must have. Nie wiem jak to się stało, że mam kilka MT, a ten wpadł w moje ręce dopiero stosunkowo niedawno. Fajnie słyszeć :)

   Usuń
 4. Piękne zdobienie i świetna płytka:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Uwielbiam płytki MoYo,u a gotycka kolekcja jest bardzo w moim guście.

   Usuń
 5. Wyszły Ci naprawdę świetnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To miło. Szkoda tylko, że baza nie pokazała się na zdjęciach tak jak powinna.

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Ojej, dziękuję za taki miły komplement!

   Usuń
 7. Mega! Również mam taki jeden ulubiony brokat w kolekcji ( niebiesko fioletowy ). Wzór w tym kolorze dodany na tej bazie prezentuje się pięknie <3 wersja halloween dla mnie ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że popadłam w gust ;)

   Usuń
 8. śliczne te brokatowe lakiery *.* super mani!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooooo tak, brokat ma moc! Dzięki!

   Usuń
 9. Piękne, mroczne i zachwycające :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetnie, że tak uważasz. Mroczne to dokładnie mój zamysł ;)

   Usuń
 10. Śliczne zdobienie. MT faktycznie rewelacyjny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Jeszcze bardziej niż na moich zdjęciach!

   Usuń
 11. Jest klimat! Aż nóżkami z niecierpliwości przebieram, bo jak dla mnie ten brokat już jest cudowny. A co jeśli na żywo jest naprawdę jeszcze piękniejszy?? :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Jest jeszcze piękniejszy, oj jest!!!

   Usuń
 12. cudowne, idealne zdobienie! mam na dysku swoje zdobienie z Just For The Occasion, ale zdjęcia są tak średnie, że chyba zrobię drugie podejście, bo faktycznie lakier jest przecudny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi ogromnie. Ja nawet nie wiem jak trzeba byłoby do tego lakieru podejść, żeby oddać tą cudowność.

   Usuń
 13. Przepiękne zdobienie ! Morganek jest przegenialny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, zdecydowanie to jeden z ładniejszych brokatów jakie mam!

   Usuń
 14. This is so gorgeous! Very deep and vampy but so beautiful. It makes me think of vampires :D <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks! Now that I think of it, it does have a vampiric vibe ;)

   Usuń
 15. Odpowiedzi
  1. Coś w tym jest ;) Ciesze się, że tak wyszło!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.