niedziela, 15 listopada 2015

Projekt U Elizy: Tydzień 1 - Słodycze

Cześć Wam!
Rzutem na taśmę chciałabym pokazać Wam moje słodkie mani na Projekt U Elizy. Jest to ostatni dzień pierwszego tygodnia i tematem mani są słodycze!

Hi there!
At the last minute I'd like to show You my sweet manicure for Eliza's Project. This is the last day of the first week and we're doing sweets themed manicures!


Zdecydowałam się zrobić stemple kolorowane przy użyciu moich domowych tintów. Na początku pomalowałam paznokcie na czarno używając My Secret Dressed In Black. Nałożyłam dwie warstwy dla pełnego krycia. Kiedy moja baza była sucha odbiłam urocze wzorki babeczek, ciasteczek, pączków i filiżanek z płytki MoYou London Cookbook 07. Użyłam lakieru do stempli B. Loves Plates BL02 B. a Snow White i mojego Sticky Stempla od MoYou London.

I decided to do stamping coloured with my DIY sheer tints. First I painted my nails black using My Secret Dressed In Black. I applied two coats for full opacity. When my base was dry I stamped a design from MoYou London Cookbook 07 image plate with adorable cupcakes, cookies, doughnuts and teacups. I used B. Loves Plates BPL02 B. a Snow White stamping polish and my Moyou London Sticky Stamper.


Zazwyczaj zanim zacznę kolorować wzorki zabezpieczam je topem Golden Rose Gel Look. W ten sposób nie zniszczę stempli nakładając tinty. Zawsze robię to delikatnie sondą do zdobień, ale mimo na prawdę trudno nie naruszyć stempli. Warstwa top coat'u sprawia, że jest to dużo łatwiejsze.

Before I start to colour designs I usually secure them with Golden Rose Gel Look top coat. This way I don't mess up the stamping while applying tints. I always try to do it gently with a dotting tool but still, it's really hard to leave the stamping intact. A layer of top coat makes it much easier.
Do tego mani użyłam pięciu kolorów moich tintów DIY: żółtego (2), różowego (8), fioletowego (10), niebieskiego (14) i koralowego (6). Planuję zrobić osobny post o tym jak zrobiłam te tinty i pokazującego wszystkie kolory jakie mam. Dodam link TUTAJ jak tylko uda mi się go skończyć.

For this manicure I used five colours of my DIY sheer tints: yellow (2), pink (8), purple (10), blue (14) and coral (6). I plan on doing a separate post on how I made these tints and showing all the colours I have. I'll link the post HERE as soon as I manage to finish it.


Poniżej możecie zobaczyć jakich produktów użyłam.

Below You can see the products I used.


Więcej o projekcie możecie przeczytać na Blogu Elizy.

You can read more about the Project on Eliza's Blog.

Projekt U Elizy

22 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Cieszę się :) Paznokcie jeszcze nie w formie, ale projekt nie poczeka ;)

   Usuń
 2. prześliczne :) te Twoje tinty są piękne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki śliczne! Bardzo mi sie spodobało używanie ich. Ostatnie dwa mani też były z tintami, tylko na takich ogryzkach strasznych, że nie wstawiałam zdjęć. Paznokcie tutaj to już odrośnięte, także możecie sobie tylko wyobrazic jak strasznie bylo wcześniej.

   Usuń
 3. słodkie! bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, miło mi to słyszeć!

   Usuń
 4. śliczne są! Super te kolory tintów połączyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Chciałam własnie tak tęczowo zrobić, więc sporo kolorków.

   Usuń
 5. Piękne zdobienie :) Jeszcze nie malowałam tintami...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Ja przy stemplach używam, bo naklejki stemplowe jakoś mi nie idą.

   Usuń
 6. Pięknie wyszło, te twoje tinty są niesamowite! Słodycze w wersji tęczowej wyglądają cudnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super w takim razie :) Przyznam się po cichu, że trzy razy malowałam pod ten temat i dopiero to ostatnie mani mi się podobało. Dwa poprzednie jakoś... bleeeee...

   Usuń
 7. wyszło niesamowicie! jestem pod wielki wrażeniem <3

  OdpowiedzUsuń
 8. przepiękne są! omnomnom! :D
  widziałaś ten przezroczysty stempel? hmmmm? chcemy? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :D
   Widziałam :D Niedostępny był jeszcze w zeszłym tygodniu, ale myslałam o nim :D Tylko to twardy stempel..

   Usuń
 9. This is such a pretty and fun manicure! I've not seen those tints before, they look awesome!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks a lot :) These tints are my DIY project. I just mixed some alcohol tints with sheer nail polishes from Miss Selene.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.