sobota, 21 listopada 2015

Projekt U Elizy: Tydzień 2 - Kokardy

Hej!
Jesteśmy przy końcu drugiego tygodnia Projektu U Elizy. The tydzień był poświęcony kokardom i oto moja propozycja.

Hey!
We're at the end of the second week of Eliza's Project. This week was all about bows and here's my proposition.


Zaczęłam to mani przez pomalowanie paznokci dwoma warstwami Orly Classic Contours. W niektórych miejscach musiałam dodać dodatkową warstwę, ale myślę, że to bardziej moja wina niż formuły. Nałozyłam także warstwę INM Out The Door żeby wszystko łądnie i szybko wyschło.

I began this manicure by painting my nails with two coats of Orly Classic Contours. In some places I needed to add an extra layer, but I think it was more my fault than the formula's. I also applied a layer of INM Out The Door to get this nice and dry quickly.


Użyłam naklejek żeby stworzyć trójkąty i nałozyłam jedną warstwę Golden Rose Roch Color 05 na resztę paznokci. Obrysowałam trójkątne moony czarną farbka akrylową i dodałam trochę kropek sondą.

I used nail vinyls to create the triangles and applied one coat of Golden Rose Rich Color 05 on the rest of my nail. I outlined the triangle moons with black acrylic paint and added some dots with a dotting tool.
Najważniejszą częścią tego mani sa kokardy na moim kciuku i środkowym palcu. Żeby wpasować się w temat wyzwania z tego tygodnia użyłam naklejek wodnych z Born Bretty Store. Możecie poczytać troche o tym jak nakładam naklejki wodne TUTAJ i znaleźć naklejki jakich użyłam TUTAJ. Cały manicure zabezpieczyłam topem Golden Rose Gel Look i INM Out THe Door.

The most important part of this manicure are the bowknots on my thumb and middle finger. To match the theme of this weeks challenge I used water decals from Born Pretty Store. You can read a bit about how I apply water decals HERE and find the decals I used HERE. My whole manicure is secured by Golden Rose Gel Look top coat and INM Out The Door.


Poniżej możecie zobaczyć lakiery jakich użyłam.

Below You can see the polishes I used.


Więcej informacji na temat Projekru U Elizy znajdziecie na jej blogu. Możecie też dołączyć w każdej chwili :)

You can find more informations about Eliza's Project on her blog. You can also join at any time :)

Projekt U Elizy

20 komentarzy:

 1. ślicznie z tą kokardką :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Bardzo ładne są te naklejki wodne :)

   Usuń
 2. Wyszło eleganckie zdobienie. Piekne

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne są :-) myślałam że to stempelki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No coś ty, w życiu by mi nie wyszło tak równo ;)

   Usuń
 4. Ciekawie wyszło ;-) Wygląda nieco jak jakiś szkolny mundurek! ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fajnie. Mi się skojarzyło z takimi bluzkami z kokarką przy szyji ;)

   Usuń
 5. świetny pomysł i wykonanie jak zawsze perfekcyjne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noooo te moje odręczne obramowania farbą to tak średnio prosto, ale nigdy nie miałam zbytnich zdolności plastycznych ;) Ogromnie mi milo, że się podoba.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.