czwartek, 26 listopada 2015

REVIEW: Naklejki Wodne Z Born Pretty Store

 REVIEW: Wated Decals From Born Pretty Store

Cześć,
pewnie już wiecie, że bardzo lubię naklejki wodne. To dla mnie jedna z najszybszych metod zdobienia paznokci i zawsze wygląda świetnie. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać jak użyłam naklejek jakie dostałam od Born Pretty Store.

Hi,
You probably know by now, that I really like water decals. It's one of the fastest nail art methods for me and it always looks great. Today I'd like to show You how I used the decals I got a while ago from Born Pretty Store.


Naklejki przychodzą w standardowym opakowaniu z krótką instrukcją użytkowania z tyłu. Wybrałam wzór C068 i możecie go znaleźć TUTAJ. Te naklejki odrobinę się różnią od innych w mojej kolekcji. Są nadrukowane na arkuszu cienkiej folii i każdy wzór nie jest rozdzielony. Po włożeniu do wody i ześlizgnięciu z kartonika otrzymamy naklejkę o kształcie dokładnie takim jaki wycięliśmy z arkusza. Kiedy robiłam mój manicure próbowałam wyciąć kształt zbliżony do nadrukowanego wzoru, ale folia jest tak cienka, że po nałożeniu top coat'u nie widać krawędzi.

The decals come in a standard package with a short usage guide on the back. I chose the C068 design and You can find it HERE. These decals are a bit different from the other ones in my collection. They are printed on a sheet of thin foil and each design isn't divided. After putting in water and sliding from the cardboard we'll have a decal shaped exactly the way we cut it from the sheet. When I did my manicures I tried to cut a shape close to the printed design, but the foil is so thin that after applying a top coat You can't see the edges.


Poniżej możecie zobaczyć mój pierwszy manicure. Nałożyłam dwie warstwy lakieru Lovely Luxe Girl Nr 6 i odbiłam złoty wzorek na wierzchu. Do stempli użyłam Essence A Piece Of Forever i płytki Uber Chic 3-02.

Below You can see my first manicure. I applied two coats of Lovely Luxe Girl Nr 6 and stamped a gold design on top. I used Essence A Piece Of Forever and Uber Chic 3-02 image plate for the stamping.


Zdecydowałam się użyć czarnych pojedynczych róż w tym mani i nałożyłam je w kompozycji blisko skórek. Możecie poczytać więcej o tym jak używam naklejek wodnych TUTAJ. Zabezpieczyłam manicure jedną warstwą INM Out The Door i jak widzicie, naklejki nałożyły się idealnie. Nie ma widocznych krawędzi, nie ma bąbelków - czysta perfekcja.

I decided to use the black single roses in this manicure and I applied them in a composition near my cuticles. You can read more about how I use water decals HERE. I secured the manicure with one coat of INM Out The Door and as You can see, the decals applied perfectly. No visible edges, no bubbles - pure perfection.
Poniżej są lakiery jakich użyłam.

Below You are the polishes I used.


Mój drugi manicure jest mniej kolorowy. Pomalowałam połowę paznokci na czarno używając My Secret Dressed In Black i połowę na biało lakierem Safari 56. Użyłam naklejek z szarymi różami jako przejścia między tymi dwoma kolorami na środkowym palcu.

My second manicure is less colourful. I painted half of my nails black with My Secret Dressed In Black and half white with Safari 56. I used the grey rose decal as a passage between these two colours on my middle finger.


Oba lakiery są nałożone w dwóch warstwach i pokryły moje paznokcie bardzo dobrze. Naklejki również wyglądają bez zarzutu. Wycięłam je w kształcie bliskim do tego który mam na paznokciach, rozpuściłam tylko ich odrobinę na końcach paznokci za pomocą zmywacza. Całość tak jak w moim poprzednim mani, zabezpieczona jest jedną warstwą INM Out The Door. Tak jak wcześniej - nie ma bąbelków, nie ma widocznych krawędzi.

Both polishes are applied in two coats and they covered my nails very good. The decals also look flawless. I cut them out in a shape close to the one I have on my nails, I just dissolved a bit of them on the end of my nails with a nail polish remover. The whole thing just as in my previous manicure, is secured with one coat of INM Out The Door. Like before - no bubbles, no visible edges.
Poniżej są lakiery jakich użyłam.

Below are the polishes I used.


Pamiętajcie, że w czasie zakupów w sklepie Born Pretty Store możecie dostać 10% rabat z kodem HMG10 z mojego bloga. Przesyłka jest darmowa!
 
Remember that while shopping in Born Pretty Store You can get a 10% discount with the code HMG10 from my blog. The shipping is free!


20 komentarzy:

 1. Oba zdobienia bardzo ładne. To pierwsze bardziej w moim klimacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Akurat tak mi się udało zrobić dwa bardzo różne mani. Dla każdego coś miłego :)

   Usuń
 2. oba świetne, śliczne te naklejki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super. Dość niepozorne były te naklejki jak je wybierałam :)

   Usuń
 3. Oba śliczne, choć czarno białe obłędne :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi osobiście lepiej się własnie te nosiło :)

   Usuń
 4. Fajne naklejki i oba zdobienia bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdobienia bardzo mi się podobają, zwłaszcza to drugie <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam już od jakiegoś czasu o tych naklejkach i w końcu wymyśliłam :D

   Usuń
 6. To czarno - białe zdobienie jest cudne. Proste, eleganckie i piękne !

  OdpowiedzUsuń
 7. te czarno białe z różami - muszę coś takiego zrobić - rewelacja <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, żę się spodobało! Zrób koniecznie, chętnie obejrzę jakąś inną odslonę :)

   Usuń
 8. obydwa są fajne, ale drugie jest niesamowite! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, udało mi się dokłądnie tak jak chciałam :)

   Usuń
 9. Oba zdobienia są przepiękne,potrafisz zrobić klimat na pazurkach:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że tak uważasz. To dla mnie ogromny komplement!

   Usuń
 10. Odpowiedzi
  1. Zdecydowany faworyt tego zestawu ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.