sobota, 6 grudnia 2014

Ukochany Orly Rock It!

Beloved Orly Rock It!

Tak, tak, tak - Kocham ten lakier! Pokazywałam Wam już jego swatche TUTAJ, dzisiaj mam ten lakier ze stemplowym wzorkiem. Lakiery z tej kolekcji są niesamowite, ale czasem nie wyglądają tak na zdjęciach. Uwierzcie mi one są dużo piękniejsze!

Yes, yes, yes - I love this polish! I've shown You some swatches of it HERE, today I have it with some stamping. Polishes from this collection are amazing, but sometimes they don't look accurate on photos. Believe me they are way more beautiful!


W tym mani użyłam jednej warstwy Joko J113 Cherry Mousse jako bazy, potem dałam dwie warstwy Orly Rock It. Ten zestaw był całkowicie kryjący.

In this manicure I used one coat of Joko J113 Cherry Mousse as a base, after that I gave two coats of Orly Rock It. This combo was fully opaque.
Zdecydowałam się postemplować trochę na tym kolorze. Prawie od razu pomyślałam o złotych, eleganckich zawijasach, więc wybrałam kolekcję płytek Pueen Stamping Buffet.

I decided to do some stamping over this beautiful colour. Almost immediately I thought of gold, elegant swirls, so I choose my Pueen Stamping Buffet collection of plates.


Wybrałam piekny wzorek z płytki Pueen 73. Wygląda na prawdę świetnie na paznokciach i bardzo często go używam.

I picked the beautiful design from Pueen 73 image plate. It looks really great on nails and I use it very often.
Wzorek odbiłam lakierem Essence a Piece Of Forever, który jest teraz moim ulubionym złotym lakierem do stemplowania. Mam nadzieję, że widzicie jak ładnie przeniósł on się na paznokcie.

I stamped the design with Essence A Piece Of Forever, which is my favourite gold polish for stamping now! I hope You can see how nice it transferred on my nails.


Moje mani pokryłam jak zwykle topem Golden Rose Gel Look, który nie rozmazuje stempli czy innych wzorków. To jedyny jak na razie, który działa w moim przypadku. Na samym wierzchu jest INM Out The Door.

I covered my manicure like always with Golden Rose Gel Look top coat, which doesn't smudge stamping or any other nail art. It's the only one so far that works for me. On top of it all I used INM Out The Door.


Dzisiaj chcę Wam też pokazać mój paznokciowo inspirowany makijaż. Użyłam całej masy cieni żeby uzyskać idealny kolor lakiery Orly Rock It. Na zdjęciach wygląda to zbyt fioletowo, w realu było zaskakująco podobnie. Byłam baaaaardzo dumna :)

Od wewnętrznego kącika oka: Inglot Pearl 393, Sleek Cappuccino z paletki Au Naturel, złoty cień z paletki Sleek Sunset i kombinacja: drugiego cienia górnego rzędu z paletki Sleek Sunset, Sleek Festive z paletki Sparkle 2 i Kobo True Red.

Today I also want to show You my nail inspired make up. I used a whole lot of eye shadows to achieve the exact colour of Orly Rock It. On the photos it looks too purple, in real life it was amazingly similar. I was soooooo proud :)

From the inner corner of the eye: Inglot Pearl 393, Sleek Cappuccino from the Au Naturel palette, the gold eye shadow from Sleek Sunset palette, and a combination of: second top row eye shadow from Sleek Sunset palette, Sleek Festive from the Sparkle 2 palette and Kobo True Red.10 komentarzy:

 1. cudowne połączenie kolorków <3 paznokcie są cudowne, a oczy genialne :d nie umiałabym tak :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolorystycznie od razu w ten sposób o tym mani pomyślałam :) Wiedziałam, ze będzie fajnie. Co do makijażu to niezmiernie mi miło! Ja w sumie amatorsko maluję i raczej raczkuję, więc każdy przychylny komentarz dużo dla mnie znaczy.

   Usuń
 2. piękne paznokcie! marzy mi się coś podobnego na święta :) a oczy - mistrzostwo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Czyli trochę świątecznie wygląda, koleżanka zauważyła coś takiego w tym mani :D Fajnie, że oczka się spodobały ;)

   Usuń
 3. Świetny makijaż i przepiękne paznokcie ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Makijaż jak i paznokcie- cudowne! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O tak, Orly RI jest piękny i trudno pokazać pełnię jego uroku na zdjęciach. Ze złotem stwarza wyjątkowo świąteczny klimat.
  Oczy w tej oprawie wyglądają prześlicznie - pisałam coś ostatnio o efekcie duochromu - tutaj dopiero taki komentarz byłby na miejscu! Piękny jest ten złoty błysk na tle tych czerwieni? bordo? nie wiem jak nazwać ten kolor.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ze świątecznym klimatem trafiłam jak ulał :) 6 grudnia :)
   Ajjjjj no miód na moje makijażowe serduszko ;) Dziękuję Kochana! Kolor jest ciężki do nazwania, bo to ogromna mieszanka :D

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.