niedziela, 28 grudnia 2014

Kropkowe Mani.

Dot Manicure.

Cześć! Dzisiejszy manicure jest dość dziewczęcy, widziałam coś takiego w internecie i od tamtej pory chciałam spróbować. Dzisiaj był ten dzień :)

Hi! Today's manicure is quite girly, I saw something like this on the internet once and wanted to try ever since. Today was the day :)


Jako bazy użyłam zwykłego, białego lakieru. To dwie warstwy Safari 56 i to jeden z moich ulubionych białych lakierów. Ma naprawdę dobre krycie, nakłada się fajnie i jest tani!

As a base I used a plain white nail polish. This is two coats of Safari 56 and this is one of my favourite white polishes. It has really good coverage, applies nicely and it's cheap!
Na moim serdecznym i kciuku odstemplowałam urocze kokardki z mojej najnowszej płytki. Nie wiem tak na prawdę jaki ta płytka ma numer, ale kończy się na "QA5" i mam ją z Born Pretty Store. Możecie ją znaleźć TUTAJ.

On my ring finger and thumb I stamped some lovely bows from my newest stamping plate. I don't really know what number this plate has, but it ends with "QA5" and I got it from Born Pretty Store. You can find it HERE.


Użyłam lakieru Essence Stampy Polish w kolorze czarnym do kokardek i kropek. Kropki wykonane są sondą. Umieściłam je losowo i mają różną wielkość, ale myślę, że tak też wyglądają ok.

I used Essence Stampy Polish in black for the bows and dots. The dots were made with a dotting tool. I placed them randomly and they have different sizes, but I think they look OK this way.


Wzorki pokryte są Golden  Rose Gel Look - jak zawsze. Możecie zobaczyć, że nic nie jest rozmazane, to mój top numer jeden do pokrywania wzorków. Na wierzchu jest jedna warstwa INM Out Thee Door żeby skrócić czas schnięcia.

The designs are covered with Golden Rose Gel Look - as always. You can see that nothing is smudged, this top is my number one for covering nail art. On top I added one coat of INM Out The Door to shorten the drying time.

 


Poniżej możecie zobaczyć użyte lakiery i płytkę.

Below You can see the used nail polishes and image plate.


Jest też lekki makijaż.

There's also a light make-up.8 komentarzy:

 1. Bardzo dziewczęce mani ;D Podoba mi się ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jak je zobaczyłam kiedyś w internecie to też mnie zauroczyło :) Dziękuję!

   Usuń
 2. super mani!!!! urocze!!! makijaż też cudny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że się podoba. Makijaż taki bardzo lekki mi wyszedł, pasował pod tym względem do paznokci

   Usuń
 3. Dziewczęco i świeżo! Muszę sobie sprawić jakieś kropeczki :) Bardzo ci dobrze z takimi paznokciami - i chyba są krótsze?
  Makijaż lekki i śliczny - chciałabym umieć sobie taki zrobić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo tak to mani wyglądało bardzo czysto i świeżo, biel na paznokciach zawsze wzbudza u mnie takie skojarzenia. Tak, pazurki tutaj były dość krótkie. Obecnie mam sporo dłuższe, bo zdjęcia jakiś czas nabierały mocy urzędowej na dysku ;)
   Makijaż to tylko kwestia poćwiczenia. Ja przecież pro nie jestem, a coś tam zmaluję. Spróbuj! Pazurkomaniaczki zazwyczaj nieźle sobie radzą też w makijażu. I lubią koty - jakiś taki pakiet chyba :D

   Usuń
 4. jakie urocze! uwielbiam kropeczki a z taką kokardką jest jeszcze fajniej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Kokardki nadały tutaj też dziewczęcy charakter. Same kropeczki nie dałyby takiego efektu :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.