wtorek, 23 grudnia 2014

Delikatnie w stronę Świąt.

Gently in the Holiday direction.

Cześć! Mój mani dzisiaj jest odrobinę świąteczny. Jednak tylko odrobinę.. Miałam ambitne plany dotyczące bożonarodzeniowych paznokci, ale ostatnio mam wrażenie, że mam coraz mniej czasu dla siebie. Wyobrażałam sobie świąteczne manicure w serii, tak jak to zrobiłam na Halloween. Cóż, może w przyszłym roku zacznę wcześniej.. ale w moim przypadku żeby wszystko było zrobione na czas, musiałabym zacząć malować w lipcu :D Mam tyyyyyle pomysłów i rzeczy które chciałam wypróbować.. Ale wracając do dzisiejszego mani - paznokcie w kolorze choinki!

Hello! My manicure today is a bit holiday-isch. Just a bit though.. I had ambitious plans regarding Holiday themed nails, but lately I seem to have less and less time for myself. I pictured Holiday manicures in a series, like I did on Halloween. Well maybe next year I'll start early.. but in my case to get it done on time I should start painting in July :D I have sooooo many ideas and things I want to try.. But coming back to today's manicure - Christmas tree coloured nails!

Ja zazwyczaj uzyłam kremowego lakieru po główną atrakcję. W tym przypadku to Essie Stylenomics - jedna warstwa. Być może było kilka prześwitów na moich paznokciach po tej jednej warstwie, ale to głównie moja wina. Lakier ma bardzo dobre krycie, może udałoby się ujść z jedną grubszą warstwą.

As usually I used a cream nail polish under the main attraction. In this case it's Essie Stylenomics - one coat. Perhaps there were a few sheer spots on my nails after one coat, but It's mainly my fault. The nail polish has a really good coverage, You might get away with one thick coat.
Główny lakier, jaki możecie zobaczyć na zdjęciach to Revlon Rain Forest. Czysta perfekcja. Kocham lakiery takie jak ten - głębokie i błyszczące! Mam nadzieję, że złapałam choć odrobinę jego piękna. Bardzo kojarzy mi się z Bożym Narodzeniem. Mój kupiłam w sklepie Kosmetyki z Ameryki.

The main polish You can see on my photos is Revlon Forest Rain. Pure perfection! I love nail polishes like this one - deep and sparkly! I hope I caught at least a glimpse of it's beauty. It reminds me a lot of Christmas. I bought mine in Kosmetyki z Ameryki store.


Revlon Rain Forest to ciemna baza z ogromną ilością małych glassfleck'owych płatków. Drobinki są tak małe, że wyglądają prawie jak brokat - prawie! Spektakularnie błyszczy w sztucznym świetle!
Revlon Rain Forest is a dark base with lots of little glassflecks. The particles are so small, they look almost like glitter - almost though! It shines spectacularly in artificial light!


Wszystkie zdjęcia powyżej były zrobione w sztucznym świetle, pod lampa pierścieniową. To wtedy lakier na prawdę zachwyca!

All the photos above were made in artificial light, under a ring light. That's when the polish really enraptures!


Zdjęcia które możecie zobaczyć tutaj zrobione były w naturalnym świetle, ale dzień później. Mój manicure nie jest tak idealny po dniu pracy, przepraszam za to. Nie miałam okazji fotografować w ciągu dnia przed pracą, ale chciałam pokazać ten lakier w różnych warunkach oświetleniowych.

The photos You can see here were made in natural light, but a day later. My manicure isn't as perfect after a days work, sorry for that. I didn't have a chance to photograph during the day before work, but I wanted to show You the polish in different lighting conditions.
Lakier pokryłam jedną warstwą INM Out The Door.
I covered the polish with one coat of INM Out The Door.


Dzisiejszy makijaż też jest zielony :) Choinkowo zielony!
Today's make-up is also green :) Christmas tree green!
4 komentarze:

 1. Faktycznie jest to taka świąteczno-choinkowa zieleń.
  Makijaż wygląda bardzo delikatnie, ze smakiem. Ja w zieleniach wyglądam jakoś tanio, ale pewnie po prostu nie potrafię się umalować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie jak najbardziej choinkowa, ale kto wie.. lasów deszczowych nie widziałam - może też maja taki odcień :D
   Co do makijażu to może nie pokazałaś się w tej zieleni komuś obiektywnemu :> Ja mam np. zielone oczy, teoretycznie nie powinnam się malować na zielono.. ale czasem mani czy strój aż się prosi o zieleń :)

   Usuń
 2. cudny lakier! w sztucznym świetle jest niesamowity, chociaż i w dzień zachwyca ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, jest zdecydowanie wart zakupu!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.