sobota, 13 grudnia 2014

Ozdoby Do Paznokci z Born Pretty Store

Nail Decorations From Born Pretty Store


Witajcie! Dzisiaj mam dla was post o ozdobach do paznokci. Takie już moje szczęście, że jak zaplanowałam to mani to musiałam złamać paznokieć, to było nieuniknione! Więęęęęęc moje paznokcie nie są w najlepszej formie do takich ozdób. Po prostu uważam, że lepiej wyglądałyby na dłuższych paznokciach, ale może Wam się spodobają. Mam nadzieję usłyszeć Wasze opinie.

Hello! Today I have a post with nail decorations for You. It's just my luck that when I planned this manicure I had to break my nail, it was just inevitable! Soooooo my nails are just not in the best shape for decorations like these. I just think they would look better on longer nails, but maybe You'll like them. Hope to hear some of Your opinions.


Kolor bazowy, którego użyłam to Essie DJ Play That Song. Ten lakier był trochę przezroczysty po pierwszej warstwie, ale na moich zdjęcia są tylko dwie. Byłam pod wrażeniem, bo po pierwszej warstwie spodziewałam się co najmniej trzech do pełnego krycia. Miła niespodzianka!

The base colour I used here is Essie DJ Play That Song. This nail polish was a bit sheer after the first coat, but on my fotos You can see just two. I was pretty impressed, because after the first coat I expected at least 3 for full opacity. Nice surprise!
Główna atrakcją w tym mani są ozdoby. Użyłam kryształków z Born Pretty Store. Te ozdoby dostępne są w kółku, dostajemy je w trzech kształtach: okrągłym, owalnym i w kształcie serduszek. Możecie je znaleźć TUTAJ.

The main attraction in this manicure are the decorations. I used rhinestones from Born Pretty Store. These decorations are available in a wheel, we get them in three shapes: round, oval and heart shaped.  You can find them HERE.


Kryształki nałożyłam na całkowicie suchy lakier. Dałam na paznokieć odrobinę przezroczystego lakieru za pomocą sondy i przykleiłam kamień. Nie używałam tutaj żadnego kleju, pokryłam paznokcie łącznie z ozdobami jedną warstwą bezbarwnego lakieru i jedną warstwą INM Out The Door. Kryształki przetrwały całkiem dobrze nawet w pracy.

I applied the rhinestones on a fully dry nail polish. I just put a bit of clear nail polish on my nail with a dotting tool and stuck the stone. I didn't use any glue there, I covered the whole nail including the decoration with one coat of clear nail polish and one coat of INM Out The Door. The rhinestones survived quite well even at work.
Ozdoby wydają się trochę duże na tak krótkich paznokciach, ale na żywo nie wyglądały źle. Szczerze mówiąc, dostałam nawet kilka komplementów dotyczących tego mani.

The decorations seem a bit big on such short nails, but in real life they didn't look bad. Frankly, I even got a few compliments on this manicure.


Wszystkie zdjęcia powyżej zostały zrobione w sztucznym świetle, pod lampą pierścieniową. Niestety nie mam za wiele okazjido fotografowania w dzień w zimie - przepraszam za to. Osobiście wolę zdjęcia w naturalnym świetle, ale to trudne o tej porze roku. Wychodzę do pracy jak jeszcze jest ciemno i wracam do domu jak już jest ciemno :/
Jedyne zdjęcia jakie udało mi się zrobić w naturalnym świetle są poniżej. Nie są najlepszej jakości, ale to zawsze kolejne spojrzenie na kolor bazowy.

All the photos above were made in artificial light, under a ring light. Unfortunately I don't have many opportunities to photograph during the day in winter - sorry for that. Personally I prefer photos in natural light, but it's really hard this time of the year. I leave for work when it's still dark and come home when it's already dark :/
The only photos I managed to take in natural light are below. They're not the best quality, but it's always another take on the base colour.


Kryształki pięknie zmieniają kolor kiedy patrzy się pod różnymi katami. Dodały temu mani dużo elegancji.

The rhinestones beautifully change colour when you look from different angles. They gave this manicure a lot of elegance.
Tutaj jest lakier i ponownie kółeczko. W środku mamy około 200 ozdób do paznokci.

Here's the nail polish and the wheel again. Inside we have about 200 nail art decorations.


Dzisiaj też mam dla Was makijaż. Miał on pasować do mojego mani, ale nie jestem całkowicie przekonana. Największą atrakcją tutaj jest metaliczna jasno fioletowa kreska (była mniej niebieskawa niż na zdjęciach, pasowała idealnie do lakieru). Zaczynam pracować z linerami w płynie, więc mój makijaż w tym rejonei może nie być super idealny.

Użyłam tutaj gromadki cieni:
- Inglot Matte 330
- Inglot Double Sparkle 500
- Inglot AMC 63
- Sleek Flump z paletki Candy

I linera Golden Rose  Style Liner Metallic 05.

Today I also have a make-up for You. It was supposed to match my manicure, but I'm not totally convinced. The biggest attraction here is the metallic, light purple eye liner (it was less blueish than in the photos, it matched the nailpolish perfect). I'm starting to work with liquid liners, so my make-up in this area might not be super perfect.

I used here a bunch of eye shadows:
- Inglot Matte 330
- Inglot Double Sparkle 500
- Inglot AMC 63
- Sleek Flump from the Candy palette

And the liner I used is Golden Rose  Style Liner Metallic 05.

7 komentarzy:

 1. A dziś ze wszystkiego najbardziej podobają mi się ... loczki! Aż szkoda, że tak je mało widać :) Lakier bazowy ma fajny kolor, te mieniące się cyrkonie mysiały super wyglądać na żywo, chociaż wydają się faktycznie nieco duże. Pokaż kiedyś na dłuższych paznokciach.
  Makijaż na pewno był super, po raz kolejny stwierdzam, że fiolety świetnie podbijają kolor twoich oczu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaaa no tak, miałam trochę więcej czasu więc były loczki :) Cyrkonie kiedyś na pewno użyję na dłuższych paznokciach, tylko nie będę planować, żeby znów czegoś nie złamać :D Fiolet to zdecydowanie mój kolor.

   Usuń
 2. piękne zestawienie kolorystyczne :) i moim zdaniem pazurki wcale nie uważam, że są za krótkie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :) Oooo no to miło, że pazurki wyglądają jednak. Mi to zawsze rąbek spódnicy przeszkadza :D

   Usuń
 3. paznokcie piękne, i długość idealna! :)

  przepraszam, że piszę tutaj ale widzę, że kupowałaś płytki z Pueen, czy mogłabyś mi pomóc, ponieważ nigdy nie kupowałam i mam kilka pytań :) byłabym bardzo wdzięczna za pomoc ponieważ inne dziewczyny olały mnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Milo mi, że tak uważasz.

   Co do płytek to jeżeli możesz napisz mi maila, odpiszę Ci co i jak i ile będę w stanie. Moje płytki bowiem, mam też dzięki uprzejmości pewnej dobrej duszyczki.

   Usuń
  2. Aha, a adres mailowy znajdziesz oczywiście w zakładce Kontakt ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.