środa, 3 grudnia 2014

Kolejny piękny Colour Alike!

Another beautiful Colour Alike!

Cześć, ostatnio mam tyle lakierów Colour Alike do pokazania, że nie wiem nawet gdzie zacząć. Dzisiaj czas na 536H z kolekcji Ja Chromolę.

Hi, recently I have so many Colour Alike polishes to show You I don't even know where to start! Today it's time for 536H from the Ja Chromolę collection.


Już pokazałam jeden kolor z tej kolekcji TUTAJ. Ten również jest duochromem i ma w sobie holograficzną mgiełkę. Ten kolor wydaje się przybrudzonym różem, fioletem, błotkową zielenią i wszystkim pomiędzy.

I already shown one of the colours from this collection HERE. This one also is a duo chrome and has some holo dust inside. The colour appears to be a dusty pink, lilac, muddy green and all sorts of something in between.
Tutaj jest kilka zdjęć w sztucznym świetle.

Here are some photos in artificial light.


536H ma fajna konsystencję. Bałam się widocznych pociągnięć pędzelka, ale holo w nim pomaga ukryć jakiekolwiek niedociągnięcia. Krycie jest świetne, potrzebowałam tylko dwóch warstw.

536H has a nice formula. I was afraid of visible brush strokes, but the holo inside helps to hide any imperfections. The coverage is great, I needed only two coats for full opacity.
Musicie mi uwierzyć, że ten lakier nie jest tak przydymiony i szarawy jak wydaje się na niektórych moich zdjęciach. Użyłam jednej warstwy INM Out The Door w tym mani.

You have to believe me that this polish is not as dusty and greyish as it seems on some of my photos. I used one coat of INM Out The Door in this manicure.Próbowałam przenieść ten mani na makijaż i to właśnie mi wyszło. Cienie jakich użyłam to: Eve's Kiss z paletki Sleek Garden Of Eden, Delfonic z paletki Sleek Shangri-la i Stolen Chocolate z paletki Makeup Revolution I Heart Chocolate.

I tried to transfer this manicure to a make-up and this is what I came up with. The eye shadows I used were: Sleek Eve's Kiss from the Garden Of Eden palette, Sleek Delfonic from the Shangri-la palette and Stolen Chocolate from the Makeup Revolution I Heart Chocolate palette.


10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jest na pewno ciekawym okazem w mojej kolekcji :)

   Usuń
 2. To jedyny lakier z tej kolekcji, który kupiłam. Jest fajny ale moim ulubieńcem nie został ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam wszystkie z "H" z tej kolekcji i w sumie nie żałuję. Duochromowy efekt może powalający nie jest, ale jak dla mnie jest tam na pewno. No i holo w środku to dość unikatowe połączenie :)

   Usuń
 3. Bardzo podoba mi się "duochromowy" makijaż, lakier jest troszkę za smutny dla mnie, cieszę się, że go nie kupiłam. Chociaż jest ciekawy i na pewno znajdzie swoich zwolenników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo to fajnie, że makijaż się podoba :) Zawsze tam miło mi to słyszeć. Lakier fakt, jest dość "jesienny", ale ja to kocham wszystkie swoje lakiery miłością wielką!

   Usuń
  2. No pewnie - jak się dziecko przygarnie, to się je kocha :D

   Usuń
  3. Hehehe święta racja!

   Usuń
 4. No nie brzydki ten lakier ;) A makijaż ładnie go odzwierciedla :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, starałam się makijaż właśnie podpasować pod to mani :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.