wtorek, 20 grudnia 2016

Christmas Lights

Hej!
Moje ostatnie mani przedstawiało choinki, teraz czas na światełka i ozdoby świąteczne. Udało Wam się rozplątać już wasze światełka? Działają? Osobiście pamiętam, że kiedy byłam dzieckiem za każdym razem jak chcieliśmy powieścić lampki na choince jakaś część nie działała. Musieliśmy sprawdzać każdą żarówkę z osobna żeby znaleźć gdzie został przerwany obwód :) Dzisiaj wszystkie lampki na moich paznokciach działają idealnie!

Hey!
My last manicure featured some Christmas trees, now it's time for lights and ornaments. Did You manage to untangle your Christmas lights? Do they work? I personally remember that when I was a kind every time we tried to put the lights on our tree, some parts of them wouldn't work. We had to check every single bulb to figure out where the circuit is interrupted :) Today all the lights on my nails work perfectly!


Jako tło do tego zdobienia wybrałam biel. Nałożyłam dwie warstwy Safari 56. Wiedziałam, że chcę pokolorować stemple tint'ami a to najlepiej wygląda na na prawdę jasnych lakierach.

As a background for this nail art I chose white. I applied two coats of Safari 56. I knew I want to colour the stamping design with tints and that looks best on really light base polishes.


Lampki choinkowe to bardzo popularny wzór, ja sama mam go na kilku płytkach do stempli. Do tego mani wybrałam te z płytki Uber Chic Christmas 01. Wiem, że pewnie znudziła Wam się już trochę ta płytka, używam jej ostatnio przy wszystkich zdobieniach, ale nie mogę się powstrzymać :) Ma tyle świetnych wzorów.

The Christmas lights design is a really popular one, I personally have it on a few stamping plates. For this manicure I chose the one from Uber Chic Christmas 01 plate. I know You're probably a bit bored with this plate, I use it in all nail arts lately, but I just can't help myself :) It has so many amazing designs.


 

Stemple odbiłam przy pomocy Colour Alike & B. Loves Plates B. a Dark Knight oraz Stemple B. Loves Plates Crystal Clear. Pomalowałam je również kilkoma kolorami chińskich tint'ów. Wszystko o nich możecie przeczytać TUTAJ.

I stamped the design with Colour Alike & B. Loves Plates B. a Dark Knight and B. Loves Plates Crystal Clear Stamper. I also painted them with a few colours of my Chinese tint's. You can read all about them HERE.


Poniżej są produkty jakich użyłam.

Below are the products I used.


14 komentarzy:

 1. Jak zawsze perfekcyjne wykonanie. Piękne te lampki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Miło, że się spodobały. Dzięki!

   Usuń
 3. Genialne zdobienie. Bardzo podoba mi się motyw lampek na paznokciach. A płytka jest na tyle oryginalna, że można jej używać cały sezon i się nie znudzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że tak uważasz. Płytka jest na prawdę rewelacyjna, to fakt ;)

   Usuń
 4. śliczne! ♥ i jaki super pomysł na malowanie - myślałam, że robiłaś naklejki, ale tintami rzeczywiście łatwiej i ładniej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Naklejki raczej mi nie wychodzą niestety (tylko jakieś małe pojedyncze), także tinty dla mnie to super sprawa.

   Usuń
 5. Piękne mani <3 Oj tak, ja też pamiętam z dzieciństwa to rozplątywanie lampek i szukanie przepalonej żaróweczki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi bardzo. Hehehe czyli nie tylko ja mam takie skojarzenia :D

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.