czwartek, 22 grudnia 2016

Colourful Christmas Baubles.

Hej :)
Tak jak wspominałam w ostatnim poście - choinki koniecznie potrzebują światełek, bombek i innych ozdób. Już widziałyście zdobienie z lampkami na moim blogu, dzisiaj z kolei mam kolorwe bombki.

Hey :)
Just like I mentioned in my last post - Christmas trees obligatorily need lights, baubles and other ornaments. You already saw a nail art with Christmas lights on my blog, today on the other hand I have some colourful baubles.


Ostatnim razem, kiedy robiłam lampki choinkowe użyłam białej bazy. Tym razem chciałam zrobić coś trochę inaczej i wybrałam bardziej waniliowy kolor - Color Club Poetic Hues. Nie jestem pewna która wersja wygląda lepiej, po prostu chciałam spróbować czegoś innego. Nalozyłam dwie warstwy lakieru Color Club i to wystarczyło do pełnego krycia.

Last time, when I did the coloured Christmas lights I used a white base. This time I wanted to do things a bit different and I chose more of a vanilla shade - Color Club Poetic Hues. I'm not sure which version looks better, I just wanted to try something else this time. I applied two coats of the Color Club polish and that was enough for full coverage.


Na tej bazie odbiłam trochę bombek choinkowych z płytki Uber Chic Christmas 02 Stemplem Aliexpress Blue Metal Handle XL  i lakierem Kaleidoscope 01 Black. Na prawde podoba mi się fakt, że na tej płytce jest sporo wzorów specjalnie przygotowanych do layering'u. Bombki na moim serdecznym i środkowym są właśnei takie, chociaż nie wykorzystałam w pełni ich potencjału. Odbiłam tylko osobno bombki i osobno sznurki, ale Uber Chic dało nam też sposób żeby zrobić kolorowe bombki przy pomocy techniki podwójnego stemplowania. Swoje pokolorowałam tint'ami, ale w przyszłym roku na pewno wypróbuję ten drugi sposób.

On this base I stamped some Christmas baubles from Uber Chic Christmas 02 plate with Aliexpress Blue Metal Handle XL Stamper and Kaleidoscope 01 Black. I really like that on this plate we have quite a few images specially designed for layering. The baubles I have on my ring and middle finger are like that, although I didn't use their full potential. I just stamped the baubles and the strings separately, but Uber Chic gave as a way to make the baubles colourful with the double stamping technique as well. I coloured mine with tint's this time, but I'll surely use the other way next year.


Jak już wspominałam moje bombki choinkowe są kolorowane tint'ami. Tym razem użyłam moich nowych lakierów P2 Gloss Goes Neon. Kupiłam je w Hebe parę dni temu. Były przecenione o 50%, więc nie mogłam się powstrzymać. Mają one być nakladane na białą bazę i dawać neonowy efekt, ale dla mnie sa idealne do kolorowania stempli. Mają bardzo nasycone kolory, dużo bardziej niż moje tint'y DIY, więc efekt na paznokciach jest inny. W zależności od oczekiwanego rezultaty, fajnie jest mieć alternatywę.

My Christmas baubles are, like I mentioned, coloured with tint's. This time I used my new P2 Gloss Goes Neon polishes. I bought them a few days ago in Hebe. They were 50% off, so I just couldn't resist. They're mend to be applied on a white base to achieve a neon look, but for me they're perfect for colouring stamping designs. They have very saturated colours, a lot more than my DIY tint's, so the effect on the nails is different. Depending on the look we're going for it's nice to have an alternative.


Tutaj jest płytka Uber Chic Christmas 02..

Here's the Uber Chic Christmas 02 plate..

Źródło: http://uberchicbeauty.com/
.. i większość produktów jakich użyłam.

..and most of the products I used.
Nie wiem czy widziałyście, ale biorę udział w Konkursie Świątecznym Born Pretty Store. Zdecydowałam się zgłosić TO zdobienie, ma ono numer #270. Jeśli podobał Wam się ten manicure, byłabym wdzięczna za głosy TUTAJ. Konkurs kończy się jutro, więc śpieszcie się.

I don't know If You saw, but I'm taking part in the Born Pretty Store Christmas Contest. I decided to enter THIS nail art, it has the number #270. If You liked this manicure I'd be grateful for Your votes HERE. The contests end tomorrow though, so be quick.

18 komentarzy:

 1. Przepiękny mani! A płytka mega urocza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Prawda? Też strasznie mi się podoba.

   Usuń
 2. Super wygląda to zdobienie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale kolorowo na Twoch paznokciach. Podoba mi sie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jakoś mnie naszło :) Dziękuję!

   Usuń
 4. Ślicznie:) Bardzo fajna płytka, chciałabym taką mieć ale w tym roku to już za późno na takie zakupy. Na przyszłe święta na sto procent kupię coś zimowego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super w takim razie. Bałam się, że może za bardzo jarmark mi wyszedł, ale chyba nie :D Płytka jest mega. Tyle możliwości, że jeszcze ze trzy lata będę wypróbowywać z niej wzorki :)

   Usuń
 5. Super, tak kolorowo! tintowane wyglądają świetnie, na co ci layering :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choinka :D Hehe fakt, tinty mi bardzo życie ułatwiają ;)

   Usuń
 6. Cudowne! <3 Ta płytka wygląda świetnie, bardzo mi się podobają te wzorki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. super wygląda, bardzo kolorowe :)

  OdpowiedzUsuń
 8. piękne te wzory z bombkami :) ale kusisz tymi płytkami UC ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem :D One są na prawdę super.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.