wtorek, 6 grudnia 2016

Drogi Mikołaju..

Dear Santa..

Boże Narodzenie zbliża się z każdym dniem i już najwyższy czas napisać list do Św. Mikołaja. Mam nadzieję, że byłyście grzeczne w tym roku i wszystkie dostaniemy nasze wymarzone prezenty! Ja oczywiście nie zostawiłam tego samemu Mikołajowi, to taki zajęty człowiek.. Po prostu zamówiłam wszystko z mojej wishlisty w okolicy Czarnego Piątku i powiedziałam sobie, że to wczesny prezent gwiazdkowy :D A skoro jesteśmy w temacie listów do Mikołaja, zdecydowałam się zrobić pasujący manicure.

Christmas is closer and closer every day and it's about time to write a letter to Santa Claus. I hope You were good this year, so we can all get our dream presents! I of course didn't leave this to Santa himself, he's such a busy man.. I just ordered everything that was on my wishlist somewhere around Black Friday and told myself it's an early Christmas gift :D And since we're in the subject of letters to Santa, I decided to do a fitting manicure.


Kolor bazowy na moich paznokciach to Color Club Poetic Hues. Nałożyłam dwie warstwy i zaczekałam aż całkiem wyschną. Moim kolejnym krokiem było odbicie wzoru z odręcznym pismem z płytki Ubet Chic Mini Paris In Love Stemplem Uber Chic XL Sticky. Użyłam lakieru do stempli Colour Alike & B. Loves Plates B. a Dark Knight.

The base colour on my nails is Color Club Poetic Hues. I applied two coats and waited for them to completely dry. My next step was stamping a design with handwriting from Uber Chic Mini Paris In Love plate with Uber Chic XL Sticky Stamper. I used Colour Alike & B. Loves Plates B. a Dark Knight stamping polish.


Żeby to mani było bożonarodzeniowym zdobieniem dodałam naklejki stemplowe z jemiołą. Wzór pochodzi z płytki MoYou London Festive 03. odbiłam go przy pomocy tego samego czarnego lakieru do stempli co wcześniejsze pismo i pokolorowałam na gumce od stempla Kiko 391 Grass Green i Joko J120 Sexy Lady. Kiedy moje naklejki były suche odbiłam je prosto ze stempla na paznokcie. Użyłam Stempla B. Loves Plates Crystal Clear żeby widzieć dokładnie co koloruję i gdzie na paznokciu przyklejam gotową naklejkę. Na koniec dodałam trochę więcej czerwonego na jagódkach jemioły, ponieważ nie były wystarczająco widoczne. Użyłam czerwonego lakieru Joko i małej sondy.

To make this manicure a Christmas themed nail art I added  some mistletoe stamping decals. The design comes from MoYou London Festive 03 plate. I stamped it with the same black stamping polish as the handwriting before and coloured it on the stamper head with Kiko 391 Grass Green and Joko J120 Sexy Lady. When my decals were dry I just stamped them on the nail directly from the stamper head. I used the B. Loves Plate Crystal Clear Stamper for this to see exactly what I'm colouring and where on the nail I'm sticking the finished decal. In the end I added some more red on the mistletoe berries because they weren't visible enough. I used the red Joko polish and a small dotting tool.


Całość pokryłam jedną warstwą top coat'u Kads i jedną warstwę INM Out The Door. Zdobienie jest nienaruszone i tym razem nie zauważyłam żadnych smug czy pociągnięć pędzelka na powierzchni.

I covered the whole thing with one coat of Kads top coat and one coat of INM Out The Door. The nail art is intact and his time I didn't see any smudges or brush stokes on the surface. 


Poniżej możecie zobaczyć płytki jakich dzisiaj użyłam..

Below You can see the plates I used today..

Źródło: http://uberchicbeauty.com/

Źródło: http://moyou.co.uk/

..i większość produktów.

..and most of the products.


EDIT:

Hej, właśnie wzięłam udział w Świątecznym Konkursie organizowanym przez Born Pretty Store, więc jeśli spodobało Wam się to zdobienie, to będę wdzięczna za Wasze głosy. TUTAJ jest link do galerii, moje zdjęcie ma numer #270. Dzięki!

Hey,  I just entered my manicure in the Christmas Contest organized by Born Pretty Store, so if You liked this nailart I'd be grateful for Your votes. HERE is the link to the gallery, my entry has the number #270. Thanks!

20 komentarzy:

 1. Świetne zdobienie. Zaciekawiłaś mnie tym top coatem z Kads.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super słyszeć, długo już miałam na takie ochotę :) Top coat złapałam kupując lakiery do stempli, warto wypróbować.

   Usuń
 2. Cudownie wygląda to zdobienie! Mega!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę w takim razie :)

   Usuń
 3. Moje prezenty w postaci pięciu płytek od B.Loves Plates właśnie przyszły dziś na Mikołaja :) Twoje zdobienie mnie powaliło na kolana. Jest przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do mnie też dzisiaj płyteczka o B. przyszła :) Bardzo miły prezent! Strasznie mi miło :)

   Usuń
 4. uwielbiam ostrokrzew, te czerwone kuleczki są takie śliczne <3 ja też w tym roku 'pospieszyłam' trochę Mikołaja i zrobiłam zakupy w black friday i dzień darmowej dostawy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo to trafiłam z motywem! Hehehe na pewno dużo lakieromaniaczek powtarzało sobie w Czarny Piątek, że to już prezenty świąteczne ;)

   Usuń
 5. Prześliczne zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Prześliczne mani:) Ja też wyręczyłam Mikołaja i sama sobie kupiłam prezenty ;) Co się będzie biedny męczył :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Hehehe prawda? I jeszcze jest pewność, że prezenty się spodobają!

   Usuń
 7. Śliczne ! Też sama sobie kupiłam prezent na Mikołajki ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strasznie się cieszę, że mani się spodobało. Ja to w gruncie rzeczy kupiłam tyle, że to pewnie już prezenty na urodziny (w lipcu :D).

   Usuń
 8. świetny pomysł na zdobienie! z chęcią bym takie nosiła :D

  OdpowiedzUsuń
 9. super pomysł i świetne wykonanie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! fajnie, że udało mi się podołać temu zdobieniu.

   Usuń
 10. Prześliczne, takie klimatyczne <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Dokładnie tak je sobie wyobrażałam.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.