poniedziałek, 5 grudnia 2016

Sweater Weather

Hej!
Zima zaczęła się już na dobre, temperatura spadła, mamy dużo śniegu, a ciepły sweter jest obowiązkowy. Zaraz obok wielkiego, miękkiego szalika. Sweterkowe paznokcie też są ostatnimi czasy bardzo popularne i tak jak obiecałam w TYM poście, będę robić coraz więcej mani z tym typem wzorów.

Hey!
Winter started for good, the temperature dropped, we have a lot of snow and a warm sweater is a must have. Right next to a big, soft comforter. Sweater nails are also a big thing nowadays and just like I promised in THIS post, I'll be doing more and more manicures with this type of designs.


Dzisiaj mój sweterek jest fioletowy z musztardowym wzorem. Wiem, że to pewnie najpaskudniejszy sweter pod słońcem, ale ja na prawdę lubię to połączenie kolorów :) Jestem dziwna pod tym względem.. Użyłam O.P.I Dutch 'Ya Just Love OPI i nałożyłam dwie warstwy do pełnego krycia. Lakier ma sporo złotego shimmer'u, który zazwyczaj jest widoczny. Zrobiłam na wierzchu dużo żółtych stempli, więc nie jesteście tego w stanie w ogóle zobaczyć. Po prostu uwierzcie na słowo, że shimmer wygląda świetnie na żywo.

Today my sweter is purple with a mustard design on it. I know that this is probably the ugliest sweter ever, but I really love this colour combination :) I'm weird that way.. I used O.P.I Dutch 'Ya Just Love OPI and applied two coats for full opacity. The polish has a lot of gold shimmer, that's usually visible. I put a lot of yellow stamping on top, so You're not able to see any of it. Just believe me when I say that the shimmer looks great in person.


Wzór jaki mam na paznokciach pochodzi z płytki Blueberry 03, a lakier do stempli jakiego użyłąm to Mundo De Unas Mustard. Obrazek przeniosłam Stemplem B. Loves Plates Crystal Clear żeby uzyskać idealne położenie. Zdobienie pokryłam jedną warstwą top coat'u Kads. To specjalny top coat do stempli czy innych zdobień i nie rozmazuje on wzoru. Na wierzch dodałam jedną warstwę INM Out The Door żaby przyśpieszyć proces wysychania.

The design I have on my nails comes from Blueberry 03 plate and the stamping polish I used is Mundo de Unas Mustard. I transferred the image with B. Loves Plates Crystal Clear Stamper to achieve perfect placement. The nail art is covered with Kads top coat. It's a special top coat for stamping or other nail art and it doesn't smudge the design. On top of that I added one coat of INM Out The Door to speed the drying process.


Muszę powiedzieć, że top coat Kads na prawdę działa rewelacyjnie ze zdobieniami. Nawet nie musiałam być specjalnie ostrożna a wzór nie rozmazał się ani trochę. Konsystencja tego top coat'u jest raczej wodnista i trzeba się do niej przyzwyczaić. Jest tylko jedna rzecz jaka mnie męczy.. Skończony manicure miał coś dziwnego na powierzchni. Wyglądało to jak pociągnięcia pędzelka, ale na przezroczystym lakierze, było to widoczne tylko pod pewnym kątem. Nie jestem pewna czy to top coat Kads czy połączenie dwóch top coat'ów, ale manicure nie miał takie tafli jak zwykle. Warstwa top coat'u była jakby cieńsza. Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć :) Będę obserwować sytuację, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, że kupiłam top coat Kads. Jest on dostępny na Aliexpress za ok. 2,5-3$ (ja nawet złapałam go w promocji).

I have to say that the Kads top coat really works great when it comes to nail art. I didn't even have to be that careful and the design didn't smudge one bit. The formula of this top coat is rather watery and it requires getting used to it. One thing bothers me though.. The finished manicure had something weird on the surface. It looked like brush strokes, but on the clear polish, it was visible only at certain angels. I'm not sure if it's the Kads top coat or the two top coats together, but the manicure didn't have the usual glossy finish. The top coat layer was somehow thinner. I don't really know how to explain it better :) I'll be sure observe the situation, but overall I'm really happy I got the Kads top coat. It's available on Aliexpress for about 2,5-3$ (I even got it with a discount).


Poniżej są produkty jakich użyłam żeby stworzyć dzisiejsze zdobienie.

Below are the products I used to create today's nail art.12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Myślałam, że będziecie miały mieszane uczucia :) kolorki dobrałam dośc nietypowe jak na sweterek. Dzięki!

   Usuń
 2. Fajne połączenie:) Ja lubię dziwne kolory i połączenia :D Nie znam tego topu, ja dobrze sobie radzę seche vitem, jak nie bawię się za długo topem to nic mi się nie rozmazuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super słyszeć! Ja też właśnie lubię takie połączenia. Wpadłam na ten top przez przypadek na Allie i wzięłam dla spróbowania. Przy Sech Vite czasem boję się o ściąganie. Rzadko się zdarza, ale czasem coś lekkiego zauważam.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) OPI ma sporo fajnych laksów. Grunt to ćwiczyć ;) Niestety komentarz muszę usunąć z powodu linku.

   Usuń
 4. ciekawe połączenie kolorów, takie nieoczywiste :)
  fajne zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.