niedziela, 4 września 2016

Double Stamping Vol.2

Hej :)
Po całym tym neonowym szaleństwie na moim blogu ostatnimi czasy, zdecydowałam się pokazać Wam troszkę spokojniejszy manicure, ale wciąż interesujący i entuzjastyczny. Zostawię swoją mroczność na jesień ;) Klimat w który celowałam z tymi paznokciami był bardzo letni - ciepłe morze, słoneczna plaża i dużo wolnego czasu żeby się nimi nacieszyć. Jednym słowem - urlop! W sam raz na koniec lata!

Hey :)
After all the neon madness on my blog lately, I decided to show You a bit more settled manicure, but still interesting and enthusiastic. I'll save all my darkness for autumn ;) The climate I was going for with these nails is very summery - warm sea, sunny beach and a lot of free time to enjoy it. In one word - vacation! Just in time for the end of summer!


Kolor bazowy jaki wybrałam to China Glaze Too Yacht To Handle. Przy tym miętowym odcieniu potrzebowałam dwóch grubszych warstw żeby osiągnąć pełne krycie. Praca z neonami China Glaze nie jest najłatwiejsza, ale z tym konkretnym kolorem poszło dla mnie ok. Nie powiedziałabym także, że ten lakier to aż taki neon, ale na pewno jest on jasny i optymistyczny.

The base colour I chose for this manicure is China Glaze Too Yacht To Handle. With this mint shade I needed two thicker coats to achieve full opacity. Working with China Glaze neons isn't the easiest, but with this particular colour it was ok for me. I also wouldn't say this polish is such a neon, but it surely is bright and optimistic.


Ostatnio jestem ogromną fanką podwójnego stemplowania, więc w tym mani wykorzystałam tą technikę po raz kolejny. Zasadniczo żeby być całkowicie szczerą muszę powiedzieć, że to w sumie potrójne stemplowanie, ale opowiem Wam o tym później ;) Na początek chciałam stworzyć wodę na moich paznokciach, więc odbiłam falowany wzór z płytki Bundle Monster BM-XL 25 lakierem Kaleidoscope 02 White i Stemplem B. Loves Plates Jumbo. Wszystko komponowało się idealnie z kolorem bazowym jaki nałożyłam.

Recently I'm a big fan of double stamping, so in this manicure I used this technique once again. To be completely true I have to say it's actually a triple stamping, but I'll tell You about it later ;)  First of all I wanted to imitate water on my nails, so I stamped a wavy design from Bundle Monster BM-XL 25 plate with Kaleidoscope 02 White and B. Loves Plates Jumbo Stamper. It all combined perfectly with the base colour I applied.
Kolejną rzeczą jaką chciałam mieć na paznokciach były złote rozgwiazdy na kciuku i palcu serdecznym. Wybrałam złoty lakier z Born Pretty Store (#1), ale bałam się, że nie będzie dostatecznie widoczny na moich falowanych paznokciach. Zrobiłam zatem tak, że najpierw odbiłam wzór czernią (Kaleidoscope 01 Black) a potem, dzięki Stemplowi B. Loves Plates Crystal Clear przeniosłam złote rozgwiazdy idealnie na wierzch.. Tak zrodził się mój potrójny stemplowy manicure ;) Myślę, że dodanie czarnego lakieru pod złoto było bardzo dobrym pomysłem. Sprawiło, że wzór jest bardziej dostrzegalny a złoty kolor na prawdę widoczny. Wzorek stemplowy jakiego tutaj użyłam pochodzi z płytki MoYou London XL Sailor 01.

Another thing I wanted on my nails were gold starfish stamps on my thumb and ring finger. I chose a golden stamping polish from Born Pretty Store (#1), but I was afraid it wouldn't be visible enough on my wavy nails. What I did  was I firstly stamped the design in black (Kaleidoscope 01 Black) and than, thanks to B. Loves Plates Crystal Clear Stamper I transferred the gold starfishes perfectly on top. That's how my triple stamping manicure was born ;) I think adding the black polish underneath the gold was a very good decision. It made the design more noticeable and the gold colour really visible. The stamping design I used here comes from MoYou London XL Sailor 01 plate.


Poniżej możecie zobaczyć obie płytki do stempli jakich użyłam..

Below You can see both stamping plates I used..

Źródło: https://bundlemonster.com/


Źródło: http://moyou.co.uk/

..i większość produktów.

..and most of the products.


To mani to moje trzecie zdobienie z użyciem podwójnego stemplowania. Moją pierwszą próbę możecie zobaczyć TUTAJ. Zrobiłam takie mani również TUTAJ, ale bylo ono także w temacie neonowym więc zostawmy je w tamtej serii.

This manicure is my third nail art using the double stamping technique. You can see my first try HERE. I also did such a manicure HERE, but it was also neon themed so let's leave it in that series.


28 komentarzy:

 1. piękne są! morski motyw bardzo do mnie przemawia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Ja też uwielbiam takie klimaty na paznokciach!

   Usuń
 2. świetne, wakacyjne mani! bardzo mi się podoba :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noooo w sumie trochę się spóźniłam z tym mani na wakacje :D Fajnie, że się spodobało.

   Usuń
 3. Piękne zdobienie, efekt jest genialny <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, takie mani chodziło mi po głowie już jakiś czas :)

   Usuń
 4. Podwójnie stemplowane rozgiwazdy - o matko, jak równiutko! A motyw morskiej wody w wersji stemplowej, zamiast psikanego marble, bardzo mi sie podoba,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starałam sie :D Takie stemple zastepujące bardziej ambitne techniki zdobienia ratuja mi życie po raz kolejny ;)

   Usuń
  2. Ale nasadziłam literówek :( nie lubię pisać z komórki!
   Też cenię wzory stemplowe, przy braku zdolności manualnych pozwalają na efekt wow.

   Usuń
  3. Wszystko zrozumiałam ;) Nie przejmuj się! Stemple to zdecydowanie moja metoda, uwielbiam je!

   Usuń
 5. Rewelacyjne zdobienie! A stemplowanie rozgwiazd na czarnym tle było mega pomysłem ! Super wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajnie, że Wam się spodobało! Też myślę, że złotko sto razy lepiej widać na takim tle.

   Usuń
 6. Śliczne mani :) "Woda" wygląda jak woda z jakieś rysunku, genialne :D Czerń pod złotym dobrze wygląda, samo złoto mogłoby zginąć:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Też myślę, że fajnie wyszła woda. Udał im sie ten wzór :) Dokładnie tak pomyślałam. Złotko samo w sobie niby kryjące, ale do takich stempli na stemplach wolałam mieć pewność.

   Usuń
 7. Wow, fantastycznie to wygląda! Też niedawno robiłam takie morskie mani, z rozgwiazdą, do 31dc2016 challenge, ale jeszcze nie wrzuciłam na bloga :) Świetnie Ci wyszło! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie :) To popularny motyw. Od dawna miałam na niego ochotę.

   Usuń
 8. Fantastyczny mani! Całość jest tak perfekcyjna jak wzór na naklejkach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, dzięuję ślicznie! Super usłyszeć taki komplement!

   Usuń
 9. Ah Ty spdyciulo! :)
  Wyszło mega *.*

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.