sobota, 20 sierpnia 2016

Colour Alike & B. Loves Plates Neons! Vol. 6

Cześć!
Przyszedł czas na mój ostatni manicure zrobiony przy użyciu lakierów z kolekcji Neon Goes Plastic i Neon Power. Dzisiaj są to dwie zieleni zmiksowane razem w jednym zdobieniu. Ciekawi mnie jak Wam się spodoba taka propozycja :>

Hi!
It's time for my last neon manicure made using polishes from Noen Goes Plastic and Neon Power collections. Today it's two greens mixed together in one nail art. I wonder how will You feel about this proposition :>


Zielony, neonowy, bazowy kolor to Colour Alike Electric Green. Użyłam dwóch warstw i osiągnęłam pełne krycie. Lakier tak jak poprzednie jest ciut gęstszy niż zazwyczaj, ale dla mnie wciąż komfortowy w użyciu. Schnie dość szybko do satynowego wykończenia.

The green, neon base polish is Colour Alike Electric Green. I used two coats and achieved a perfect coverage. The polish just like the previous ones is a bit thicker that usual, but for me still comfortable to use. It dries quite quick and to a satin finish.


To mani jest zasadniczo podwójnym stemplowaniem. Kiedy moja baza była całkowicie sucha zrobiłam wzór, który wygląda jak gradient. Pochodzi on z płytki Bundle Monster BM-XL 19 i odbiłam go Kaleidoscope 01 Black oraz Stemplem B. Loves Plates Jumbo. Absolutnie kocham ten pomysł, ponieważ normalnie jestem beznadziejna w gradientach. Zawsze narobię strasznego bałaganu, mam tendencję do wyczyszczania za dużo w okolicy skórek, jestem zbyt niecierpliwa żeby czekać aż każda warstwa wyschnie i kończę z kawałkami gąbki, włosami czy innymi rzeczami w lakierze. Nigdy nie wygląda do dobrze.. Ten stemplowy wzór uratował mi życie i żałuję, że inne firmy nie maja podobnych. Ten konkretny nie tworzy prostej linii gradientu, jest jakby wypukły (mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi). Chciałabym prosty wzór, można by go użyć pionowo albo skośnie.

This manicure is actually a double stamping. When my base colour was completely dry I did a design that looks like a gradient. It comes from Bundle Monster BM-XL 19 plate and I stamped it with Kaleidoscope 01 Black and B. loves Plates Jumbo Stamper. I absolutely love this idea, because normally I really suck at gradients. I always make a huge mess, I tend to clean too much in my cuticle area, I'm too impatient to wait for each layer to dry and end up with bits of the sponge, hair or other things in my polish. It's never pretty.. This stamping design saved my life and I regret that other brands don't have similar patterns. This particular one doesn't create a straight line of the gradient, it's kind of curved (I hope You know what I mean). I'd love a design that's straight, it could be use vertically or diagonally.
Kiedy mój zielono czarny gradient był gotowy odstemplowałam kolejny wzorek na nim. Użyłam płytki B. Loves Plates B.04 Leaves Of Happiness oraz lakieru do stempli Colour Alike & B. Loves Plates B. a Green Light. Tak jak poprzednio odbijałam Stemplem B. Loves Plates Jumbo. Jak widzicie lakier wygląda świetnie na czerni, jest dobrze napigmentowany i żywy. Ma też ciut inny odcień zieleni niż moja baza, więc kiedy patrzy się z bliska wzór jest widoczny na całym moim paznokciu. Z pewnej odległości listki zdają się zanikać w pobliżu skórek i to jest efekt. który chciałam osiągnąć.

When my green and black gradient was ready I stamped another design on top of it. I used B. Loves Plates B.04 Leaves Of Happiness plate and Colour Alike & B. Loves Plates B. a Green Light stamping polish. Just like before I stamped with B. Loves Plates Jumbo Stamper. As You can see the polish looks amazing over black, it's nicely pigmented and vibrant. It also has a bit different shade of green than my base colour, so when You look very close You can see the design on my whole nail. From a distance the leaves seems to fade near the cuticles, and that's exactly the effect I wanted to accomplish.


Poniżej możecie zobaczyć obie płytki użyte w dzisiejszym mani..

Below You can see both plates I used for today's manicure..

Źródło: https://bundlemonster.com/


Źródło: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37818237

..i większość produktów.

..and most of the products.


Jeżeli jesteście zainteresowane możecie zobaczyć moje pozostałe, neonowe mani z lakierami z tych dwóch kolekcji tutaj:

If You're interested You can see my other neon manicures with polishes from these two collections here:30 komentarzy:

 1. Bardzo pomysłowo wykorzystałaś tu podwójne stemplowanie, wyszło bardzo ciekawe mani. Muszę zapoznać się bardziej z nowymi płytkami BM, już długo nie śledzę ich oferty, a tu takie ciekawostki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem kiepska w gradiencie robionym gąbką, więc ten stempel na prawdę mi sie przydał. Już szykuję maila do UC z pomysłem zrobienia płytki gradientowej :> Może akurat by się zdecydowali i byłoby to moje wish come true. Fajnie, że mani się podoba. BM ma na prawdę sporo świetnych pomysłów i zrobiło super ruch wypuszczając więksość wzorów z okrągłych płytek w wersji XL. Ja już od dawna mogłam zapomnieć o używaniu ich starych kolekcji, Konada itp. Płytka na tyle mi się wydłużyła, że czasem jak paznokcie odrosną bardziej to nawet wzory XL są za małe.

   Usuń
 2. Fantastyczna jest ta zieleń !

  OdpowiedzUsuń
 3. Same cudowne zdobienia. Świetny pomysł na double stamping, byłam przekonanam, że to jeden wzorek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi! Idealny sposób na uniknięcie robienia gradientu gąbką ;)

   Usuń
 4. rewelka, a vol 2 i 3 też wymiatają ! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Starałam się jak mogłam przy tej serii ;)

   Usuń
 5. Ciekawie wyszło, bardzo fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie wyszło, podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Też nie lubię zabawy z gąbką :( super pomysł na podwójny stempel !! jestem pod wrażeniem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może problem się rozwiąże przy pomocy gradientowych stempli, trzymajcie kciuki! Miło mi bardzo ;)

   Usuń
 8. absolutnie niesamowite! świetny pomysł i wykonanie :) a ten wzór z BM jest czadowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super słyszeć tyle miłych rzeczy! Też tak myślę, mam nadzieję, że UC podłapie mój pomysł i może w przyszłości będą stemple do zrobienia gradientów poziomych, po środku paznokcia czy po przekątnej. Albo takie dwukierunkowe jak przy pomocy taśmy. Ahhhhh marzenia stemplomaniaczki ;)

   Usuń
  2. Pomysł jest super. Więc czemu nie? Pisz też do B. :)

   Usuń
  3. Nooooo w sumie :) Może coś skrobnę wieczorem.

   Usuń
 9. wow, wyszło genialnie! super zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak zwykle bardzo ładne zdobienie :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajne połączenie dwóch stempli. Wyszło świetnie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż mi brakuje słów na podziękowania :) Strasznie fajnie dostać tyle komplementów :*

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.