środa, 3 sierpnia 2016

Colour Alike & B. Loves Plates Neons! Vol. 3

Hej!
Mam nadzieję, że nie znudziły Wam się jeszcze neony ;) Dzisiaj mam do pokazania kolejny intensywny manicure. Zdecydowałam, że zostaniemy w pomarańczowej tonacji, tym razem jednak z odrobiną różu :)

Hey!
I hope You're not bored with neons yet ;) I  have another vibrant manicure to show You today. I decided we're staying in the orange colour range, but this time with a hint of pink :)


Gydybyście chcialy zobaczyć moje poprzednie neonowe kompozycje, są TUTAJ i TUTAJ. Mogę powiedzieć na 100%, że zrobię jeszcze co najmniej 3 żeby pokazać Wam wszystkie lakier z kolekcji Colour Alike Neon Goes Plastic i Colour Alike & B. Loves Plates Neon Power.

If You'd like to see my previous neon compositions, they're HERE and HERE. I can tell You for sure I'll be making at least 3 more to sow You all the polishes in Colour Alike Neon Goes Plastic and Colour Alike & B. Loves Plates Neon Power collections.


Bazowy kolor jakiego tutaj użyłam to Colour Alike Orange Fizz. Lakier ma na prawdę dobre krycie, nałożyłam dwie warstwy i byłamz adowolona z efektu. Tak jak inne neony w tej kolekcji jest on trochę gęstszy niż standardowe lakiery. Zauważyłam też, że lepiej jest ograniczyć ilość pociągnięć pędzelka do minimum.

The base colour I used here is Colour Alike Orange Fizz. This polish had really good coverage, I applied two coats and I was happy with the effect. Just like the other neons in this collection it's a bit thicker than standard polishes. I also observed that it's better to reduce the amount of brush strikes to minimum.


 

Wzór jaki możecie zobaczyć na moich paznokciach pochodzi z płytki Uber Chic 1-03. Ostatnio brakuje mi energii i czasu na wypróbowywanie czegoś bardziej skomplikowanego. Dużym plusem wzorków takich jak ten jest fakt, że nie trzeba być super dokładnym przy odbijaniu, a końcowy rezultat i tak wygląda świetnie. Użyłam tutaj lakieru do stempli Colour Alike & B. Loves Plates B. a Fucha Flash oraz Stempla B. Loves Plates Jumbo. Lakier do stempli szybko wysycha, więc pracujcie z nim sprawnie. Dla mnie nie jest to duży problem, ale myślę, że osoby początkujące mogą mieć kłopoty. Fajną sprawą jest to, że te lakiery łatwo zmywają sie ze skórek. Uwielbiam to w formułach od CA & B.

The design You can see on my nails comes from Uber Chic 1-03 plate. Lately I lack the energy and time to try anything more complicated. A big plus of designs like this one is that You don't have to be super precise with the stamping and the end result still looks great. I used here Colour Alike & B. Loves Plates B. a Fuchsia Flash stamping polish and B. Loves Plates Jumbo Stamper. The stamping polish dries quickly, so be sure to work fast with it. For me it's not a big problem, but I do think that beginners might have troubles. It's a nice thing that these polishes clean easily from the cuticles. I love this in CA & B.'s formulas.


Poniżej możecie zobaczyć płytkę UC..

Below You can see the UC plate..

Źródło: http://uberchicbeauty.com/

..oraz inne produkty jakich użyłam.

..and other products I used.
20 komentarzy:

 1. Super, Ja też jestem w trakcie testowania neonowych lakierów do stempli od B.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! I jakie wrażenia? Ja jestem uzależniona od lakierów do stempli, nabywam sukcesywnie wszystkie kolekcje od CA i B. :D

   Usuń
 2. Ten pomarańcz przypomina mi neony od Orly, brawo. A fuksja - jest rewelacyjna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomarańcz jest mega, mega żarówiasty :D Dostałam nawet na jego temat sporo komplementów.

   Usuń
 3. Świetny mani! Ten pomarańcz jest niesamowity :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne paznokcie! Mam ochotę na ich neonową serię:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :):):) Mini seria będzie na pewno. Już sa trzy mani, w planie jeszcze 3. Potem się zobaczy ;)

   Usuń
 5. cudowne pazurki! uwielbiam takie soczyste kolory, zwłaszcza latem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Ja też bardzo się polubiłam z takimi kolorami.

   Usuń
 6. Neony w takim wydaniu nie mogą się znudzić ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, no to świetnie :) Będzie więcej!

   Usuń
 7. Cudnie :) Te kolorki są naprawdę genialne <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że się spodobało. Oooo tak zdecydowanie odwalili kawał dobrej roboty!

   Usuń
 8. Energia i radość na pazurkach :) super mani :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam podobne skojarzenia nosząc to mani :):):) Dzięki!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.