wtorek, 16 sierpnia 2016

Colour Alike & B. Loves Plates Neons! Vol. 5

Cześć!
Lato powoli przemija, a ja dalej mam Wam do pokazania kilka neonów z kolekcji Neon Goes Plastic i Neon Power. Po moim ostatnim chłodniejszym mani wracam z kolejną słoneczną kompozycją.

Hi!
Summer is slowly passing by and I still have some neons from Neon Goes Plastic and Neon Power collections to show You. After my last cool toned manicure I'm back with another sunny composition.


Jako bazy użyłam Colour Alike Hot Red. Jest to chyba mój ulubiony lakier z zestawu, nie mam w swojej kolekcji nic podobnego. Jest to również kolejny niesamowity dwuwarstwowiec. Myślę, że przyzwyczaiłam się do konsystencji tych lakierów, jest trochę gęstsza, ale dla mnie - fajna i łatwa w obsłudze.

As a base I used Colour Alike Hot Red. This is probably my favourite polish from the bunch, I don't have nothing like it in my stash. This is also another amazing two coater. I think I got used to the formula of these polishes, it's a bit thicker, but for me - nice and easy to work with.


Sparowałam ten bazowy kolor z żółtymi stemplami. Zdecydowałam się na wzorek tylko w okolicy skórek żeby uniknąć zmiany koloru bazy. Użyłam lakieru do stempli Colour Alike & B. Loves Plates B. a Yellow Glow oraz Stempla B. Loves Plates Jumbo. Śliczny wzór pochodzi z płytki MoYou London Pro XL 06.

I pared this base colour with yellow stamping. I decided to place the design only in the cuticle area to avoid changing the base colour. I used Colour Alike & B. Loves Plates B. a Yellow Glow stamping polish and B. Loves Plates Jumbo Stamper. The lovely design comes from MoYou London Pro XL 06 plate.
Tak jak w przypadku innych lakierów do stempli z kolekcji Neon Power ważna jest szybka praca z nimi. Lakier ma wspaniałą pigmentację, ale zmienił swój kolor na tej konkretnej bazie. Wygląda bardziej jak standardowy, słoneczny żółty niż zielonkawy neonowy żółty, ale tak jak napisałam jest to spowodowane bazą jakiej użyłam. Normalnie wygląda on tak jak w butelce.

Just like with the other stamping polishes from the Neon Power collection working quick is important. The polish has wonderful pigmentation, but it did change it's colour on this particular base. It looks more like a standard sunny yellow that a greenish neon yellow, but as I wrote before this is caused by the base I used. Normally it looks just like in the bottle.


Poniżej możecie zobaczyć moją płytkę MoYou London 06..

Below You can see my MoYou London Pro XL 06 plate..

Źródło: http://moyou.co.uk/

..oraz większość produktów jakich użyłam.

..and most of the products I used.

20 komentarzy:

 1. Śliczne paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. To fajnie, starałam się jak najlepiej podobierać te lakiery.

   Usuń
 3. wyszło bardzo fajnie :) chociaż szkoda, że taki fajny neonowy żółtek zmienia na bazie kolor... :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się. W sumie samą mnie to zaskoczyło, bo ma dobrą pigmentację. Widziałam swatche na czerni i są spoko. Cóż, trzeba uważać na dobierana bazę i tyle. To tak samo jak zrobiłam na tym koralowym lakierze całopaznokciowy żółty wzór i z koralu zrobił mi się pomarańcz..

   Usuń
 4. kolejne boskie połączenie! u mnie ostatnio pomarańczowy neon z CA na wzorniku wyszedł super neonowy, a na paznokciu (na tym samym kolorze bazowym) wyszedł zupełnie zwykły pomarańcz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki śliczne :) Może odcień skóry, opalenizna itp tez ma tutaj znaczenie? Ja czasem mam takie dni, że neony totalnie mi się nie widzą na moich dłoniach..

   Usuń
 5. Ten żółty lubi się zmieniać, u mnie był na innym kolorze bazowym zielonkawy. Ale i tak jest świetny. Bardzo udane mani.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Ja nosiłam go tez na zieleni i wyglądał całkiem inaczej. Też uważam, że jest super. Kameleon taki :D Dziękuję!

   Usuń
 6. znowu super kolorki! a ten pomarańcz to wgl jest super :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi bardzo ;) Ojej, pomarańcz? On zdecydowanie bardziej koralowo na żywo wygląda. Tutaj wzorek mógł go trochę przekłamać, jak zrobiłam na nim całopaznokciowy żółty wzór to wyszedł już całkiem pomarańczowo. Przy tym mani miałam nadzieję, że nie będzie takiego efektu. Także jakby ktoś się decydowała - to zdecydowanie nie jest pomarańcz :D

   Usuń
 7. Przepiękny ten kolor i całe mani bardzo mi się podoba. Fajnie, ze tego żółciaka dałaś tylko przy skórkach, bo nie zakrył tej pięknej bazy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też strasznie mi się podoba. Noooo muszę przyznać, że miałam też wersję z wzorem na całym paznokciu, ale nie wstawiałam, bo z koralu wyszedł przez to pomarańcz.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.