piątek, 29 lipca 2016

Colour Alike & B. Loves Plates Neons! Vol. 2

Co powiecie na neonowe paisley? Zrobiłam drugą kompozycję z lakierami z kolekcji Neon Goes Plastic i Neon Power. Moje pierwsze mani w tej małej serii możecie zobaczyć TUTAJ. Dzięki Colour Alike i B. Loves Plates myślę, że zrobię ich jeszcze  dużo takich energetycznych kombinacji!

How about a neon paisley? I made a second composition with polishes from Neon Goes Plastic and Neon Power collection. You can see my first manicure in this little series HERE. Thanks to Colour Alike and B. Loves Plates I think I'll be making much more of these energetic combinations!


Kolorem bazowym tutaj jest Colour Alike Purple Twist. Czytałam gdzieś, że ten odcień został dodany do kolekcji w ostatniej chwili i myślę, że była to świetna decyzja. To bardzo fajny, kryjący po dwóch warstwach fiolet.

The base colour here is Colour Alike Purple Twist. I read somewhere that this shade was added to the collection at the last moment and I think it was a great decision. It's a very nice, opaque in two coats purple.


Lakier do stempli jaki wybrałam do tego mani to Colour Alike & B. Loves Plates B. an Electric Orange. Tak jak przy poprzednim neonowym lakierze do stempli musimy działać szybko. Nie zepsułam żadnego paznokcia, ale wzór nie był trudny do przeniesienia. Nie musiałam zwracać dużej uwagi na odpowiednie rozmieszczenie itp. Użyłam Stempla B. Loves Plates Jumbo.

The stamping polish I chose for this manicure is Colour Alike & B. Loves Plates B. an Electric Orange. This is such an vibrant and positive colour! On the purple base it looked a little like ChG Flip Flop Fantasy and I loved it. Just like with the previous neon stamping polish we have to work fast. I didn't mess up any nails, but the design wasn't complicated to transfer. I didn't have to pay to much attention to appropriate placement etc. I used B. Loves Plates Jumbo Stamper.
Uroczy wzór paisly pochodzi z płytki MoYou London Flower Power 16. Mogliście ją już widzieć w akcji na moim blogu TUTAJ.

The lovely paisley design comes from MoYou London Flower Power 16 plate. You could already see it in action on my blog HERE.


Możecie zerknąć na wszystkie wzory z tej rewelacyjnej płytki poniżej.

You can take a look at all the designs on this amazing plate below.

Źródło: https://www.moyou.co.uk/

Z kolei tutaj są główne produkty jakich użyłam żeby stworzyć moje neonowe mani.

On the other hand here are the main products I used to create me neon manicure.


Nie byłam pewna jak dobrać lakiery z tych dwóch kolekcji żeby pokazać Wam je wszystkie w sześciu mani. Myślę, że ten mój pomysł zmusił mnie do stworzenia co najmniej kilku bardzo nieoczywistych kombinacji. Mam nadzieję, że spodobaja Wam się tak jak mi.

I wasn't sure how to match the polishes from these two collections together to show You all of them in six manicures. I think this idea of mine forced create at least a few very unobvious colour combinations. I hope You'll enjoy them as much as I do.


24 komentarze:

 1. ale ładne wzorki i kolorki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Miałam nadzieję, że się spodoba :)

   Usuń
 2. Piękne połączenie kolorystyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie połączenie kolorystyczne super.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To świetnie. Pewnie gdyby nie założenie, że chcę 6 mani i chcę wykorzystać wszystkie lakiery od CA i B. nie wpadłabym na nie.

   Usuń
 4. Motyw paisley jest jednym z moich ulubionych, jak trafię na ciuchy z tym motywem to muszą być moje :D Płytka jest boska a pazurki przyciągają wzrok *_* cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to zdecydowanie śliczny motyw :) Fajnie, że mani się podoba!

   Usuń
  2. Też b. lubię ten motyw. Bardzo ładne mani.

   Usuń
 5. Śliczne mani, a kolorki są cudowne <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowny mani! Super zgrane kolory no i ta płytka, ideał!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo, bardzo cieszy mnie, że tak Wam sie to mani spodobało! Dzięki!

   Usuń
 7. wyszło pięknie! te kolory pasują idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super połączenie, a fiolet przepiękny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fiolecik i mi przypadł do gustu :)

   Usuń
 9. cudne <3 normalnie aż hipnotyzujące :D

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.