środa, 21 września 2016

Double Stamping Vol.3

Cześć Wam!
Ostatnimi czasy podwójnie stemplowane mani są bardzo popularne. Możecie zobaczyć wiele ich propozycji w internecie, ale jest pewna grupa wzorów które w tej technice są używane częściej od innych. Wzór jaki wybrałam na dzisiaj jest własnie jednym z nich. Założę się, że widziałyście już co najmniej kilka wersji kolorystycznych poniższego mani.

Hi there!
Nowadays double stamping manicures are very popular. You can see many different propositions of them on the internet, but there's a bunch of designs that are used in this technique more often than others. The design I chose for today is one of them. I bet You have already seen at least a few colour versions of the manicure below.


Bazowy kolor jaki dzisiaj użyłam to Kiko 347 Dark Green. Jest ich kolejny świetny lakier. Ma rewelacyjną formułę i jest w zasadzie jednowarstwowcem. Na moich paznokciach widzicie dwie warstwy, ale tylko dlatego, że zawsze daję co najmniej dwie. Mam ciężką rękę jeśli chodzi o nakładanie top coat'u i tendencję do tworzenia pędzelkiemprześwitów w mojej bazie.

The base colour I used today is Kiko 347 Dark Green. This is another one of their amazing polishes. It has a great formula and it's actually a onecoater. On my nails You can see two coats, but it's only because I always apply at least two. I have a heavy hand when it comes to adding top coats and I tend to make blindspots in my base with the brush.
Wzór jaki mam na paznokciach pochodzi z płytki Uber Chic 9-03. Odbiłam do dwoma lakierami do stempli: Born Pretty #12 i Konad Yellow. Użyłam też mojego ulubionego Stempla B. Loves Plates Jumbo.

The design I have on my nails comes from Uber Chic 9-03 plate. I stamped it with two stamping polishes: Born Pretty #12 and Konad Yellow. I also used my favourite B. Loves Plates Jumbo Stamper.


Poniżej możecie zobaczyć płytkę UC..

Below You can see the UC plate..

Źródło: http://uberchicbeauty.com

..oraz większość pozostałych produktów.

..and most of the other products.22 komentarze:

 1. Jaka świetna płytka! I efektowne manicure.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. UC ma wszystkie płytki taaaak fajne :) Dzięki!

   Usuń
 2. Ślicznie, uwielbiam podwójne stemplowanie :D I ta płytka też świetna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie testuję u siebie takie różne podwójnie stemplowane kombinacje. Na prawdę ciekawe mani można nie raz wyczarować. Dziękuję!

   Usuń
 3. Super. Lubię podwójne stemplowanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się podwójne stemplowanie :) Sama muszę w końcu wypróbować tę metodę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne! Pierwsze wrażenie jakie miałam, to kawałki trawy na paznokciach! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha a to dobre! Nie wpadłabym na coś takiego. Fajnie, że się podoba!

   Usuń
 6. super zdobienie! ten wzór bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, bardzo fajnie się prezentuje na paznokciach.

   Usuń
 7. Uwielbiam podwójne stemplowanie, choć sama ostatnio rzadko zdobię w ten sposób paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :):):) Ja w sumie też dopiero od niedawna wsiąkłam w ten temat.

   Usuń
 8. Ach jakie fajne! Bardzo mi się podobają ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo ciekawy wzór do tej metody :) Często go widywałam u innych i też strasznie mi się spodobała taka kombinacja.

   Usuń
 9. U mnie na blogu właśnie ten sam pomysł, tylko kolory inne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooooo, super! Tak jak pisałam - to rewelacyjny motyw na takie double stamping.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.