czwartek, 15 września 2016

Palm Tree Leaves With Ruby Wing Gypsy

Hej,
dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym lekko tropikalnym mani :) Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać żeby zrobić spadające liście w błotnistych i złotych kolorach, ale pogoda na zewnątrz jest dalej taaaaaak letnia. Jesienne mani muszę jeszcze trochę poczekać ;)

Hey,
today I come to You with another slightly tropical manicure :) To be honest I'm really eager to do some falling leaves in muddy and golden colours, but the weather outside is still sooooo summery. Autumn manicures have to wait a bit longer ;)


Tym razem zacznę pisać o moim zdobieniu od końca. Mani jest zabezpieczone jedną warstwą Golden Rose Gel Look i jedną warstwą INM Out The Door. Tak jak zwykle.

This time I'll start writing about my nail art from the end. The manicure is secured with one coat of Golden Rose Gel Look and one coat of INM Out The Door. Just like always.
Wzór na moich paznokciach pochodzi z płytki MoYou London Tropical 14. Odbiłam go przy pomocy lakieru Kaleidoscope 01 Black od El Corazon i Stempla B. Loves Plates Jumbo. Jak widzicie lakier do stempli działa świetnie. Byłam dość zaskoczone formułą lakierów Kaleidoscope, nie jest ona tak gęsta jak zazwyczaj przy lakierach do stempli. To dobra cecha. Myślę, że lakier będzie bardziej wydajny a nie zaszkodziło to pigmentacji w najmniejszym stopniu.

The design on my nails comes from MoYou London Tropical 14 plate. I stamped it with Kaleidoscope by El Corazon 01 Black and B. Loves Plates Jumbo Stamper. As You can see the stamping polish works great. I was quite surprised with the formula of Kaleidoscope polishes, it's not as thick as usually when it comes to stamping polishes. It's a good thing. I think the polish will be more efficient and it didn't harm the pigmentation one bit.


Pewnie zastanawiacie się dlaczego moje palmowe liście są miętowe, co? Cóż, jest całkiem dobre wytłumaczenie ;) Po pierwsze ogromną inspiracją dla mnie była moja tropikalna spódnica, która wierzcie lub nie - faktycznie ma na miętowe palmowe liście.. Pośród wielu innych motywów i kolorów.

You're probably wondering why my palm leaves are mint, right? Well there is a pretty good explanation ;) First of all a big inspiration for me was my tropical skirt, which believe it or not - actually has mint palm leaves on it.. Among many other motives and colours.


Po drugie kolor bazowy jakiego użyłam to Ruby Wing Gypsy, a wiemy co robią lakiery Ruby Wing, prawda? Zmieniają kolor na slońcu! Ten konkretny egzemplarz zmienia się z mięty w żywą, trawiastą zieleń.

Secondly the base colour I used is Ruby Wing Gypsy and we know what Ruby Wing polishes do, right? They change colour in the sunlight! This particular one changes from a mint to a vibrant grass green.


Mam całkiem sporą kolekcję lakierów Ruby Wing i muszę powiedzieć, że maja one różną jakość. Niektóre z nich (zwłaszcza te nowsze i te ciemniejsze) maja niesamowitą pigmentację i mogą niemal uchodzić za jednowarstwowce. Inne z kolei są przezroczyste i potrzebują co najmniej trzech warsw, czasem więcej. Planuję zrobić porównanie ze swatchami tych lakierów, ale nie wiem kiedy będę w stanie to ogarnąć. Jeśli chodzi o ten który nałożyłam w dzisiejszym mani, jest on gdzieś w środku. Potrzebowalam dwóch warstw do pełnego krycia, a konsystencja była fajna.

I have quite a collection of Ruby Wing polishes and I have to say they have different quality. Some of them (especially the newer ones and the darker ones) have amazing pigmentation and can almost pass as onecoaters. Others on the other hand are sheer and need at least three coats, sometimes even more. I plan on doing a comparison with swatches of these polishes, but I'm not sure when I'll be able to. As for the one I applied in today's manicure, it's somewhere in the middle. I needed two coats for full opacity and the formula was nice.


Zmiana koloru w tym lakierze jest na prawdę widoczna, następuje też szybko. Powyżej mogłyście zobaczyć najzieleńszą wersję Gypsy, ale mogłam nawet zaobserwować kolor przejściowy. Spróbowałam go złapać na zdjęciu poniżej.

The colour change in this polish is really visible, it also takes place quickly. Above You could see the greenest version of Gypsy, but I could even observe on my nails the transition shade. I tried to catch it on the photo below.


Tutaj możecie zobaczyć płytkę jakiej użyłam..

Here You can see the plate I used..

Źródło: http://moyou.co.uk/


..i większość produktów.

..and most of the products.26 komentarzy:

 1. Ale czad! Efekt zmiany koloru jest świetny <3 przyznam jednak że palmy bardziej podobały mi się w pierwszej odsłonie bo zwyczajnie nie przepadam za kolorem zielonym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmiana kolory zdecydowanie wyraźna :) Hehe mówisz jednak miętowe palmy przypadły bardziej do gustu ;)

   Usuń
 2. Wow! Zmiana koloru super ! Obie wersje kolorystyczne z liśćmi prezentują się genialnie ;-) Jeszcze będzie czas na jesienne zdobienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że mani się spodobało. Też tak myślę, więc z szaro-burymi kolorki jeszcze się wstrzymuję ;)

   Usuń
 3. Bardzo fajne palmy. A ja tam się cieszę, że jeszcze letnia pogoda. Dla mnie lato mogłoby trwać cały rok ( z miesięczną przerwą na śnieg i narty ;D).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Ja w sumie też nie narzekam na tą śliczna pogodę za okrem. U nas dzisiaj jest koło 20st więc wręcz idealnie. Tylko ja chora w domu siedzę więc nie mam jak korzystać :(

   Usuń
 4. Rewelacyjnie wyglądają wzory z tej płytki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda super, w obu kolorkach :D No i genialna ta płytka, że też jej wcześniej nie widziałam... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło :) Ja jestem silnie uzależniona od ich płytek także śledzę na bieżąco ;)

   Usuń
 6. cudowne! super te kolory :) i wzór obłędny!

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne mani! palmowe listki wyglądają pięknie we wszystkich kolorach ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpowiedzi
  1. Fajnie, że piszecie. Dziękuję ;)

   Usuń
 9. świetne połączenie i idealnie wykonane :)

  OdpowiedzUsuń
 10. świetny lakier :) idealny do tego zdobienia :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajny, gapiłam się na paznokcie cały dzień i oglądałam jak się zmienia :D

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.