niedziela, 17 maja 2015

Projekt Stemplowej Maniaczki: Tydzień 6 - Morskie Paznokcie

Cześć!
To ostatni tydzień Projektu Stemplowej Maniaczki u Red Rouge, robimy dowolne mani. Zdecydowałam się zrobić dwa i to jest pierwsze.

Hello!
This is the last week of Red Rouge's Stamping Maniac Project, we're making arbitrary manicures. I decided to do two designs and this is the first one.


Manicure zaczęłam od niebieskiej bazy. Użyłam lakieru Essie In The Cab-Ana z kolekcji Resort 2013. Ten lakier jest absolutnie cudowny! Nałożyłam dwie warstwy, ale myślę, że jedna grubsza warstwa mogłaby pokryć paznokcie bardzo dobrze. Formuła była idealna. Niebieskie lakiery mogą czasem odbarwiać nasze paznokcie, ten nie zrobił nic. Zmyłam to mani z łatwością.

I started this manicure with a blue base. I used Essie In The Cab-Ana from the Resort 2013 collection. This polish is absolutely amazing! I applied two coats, but I think one thicker coat could cover the nails really well. The formula was perfect. Blue polishes can sometimes stain our nails, this one didn't do a thing. I removed this manicure with ease.


Następną rzeczą jaką zrobiłam był gradient z ciemnym niebieskim i odrobiną niebieskiego brokatu w bezbarwnej bazie. Użyłam Essie Bouncer It's Me i China Glaze Feeling Twinkly.

The next thing I did was a gradient with a dark blue polish and a bit of blue glitter in a clear base. I used Essie Bouncer It's Me and China Glaze Feeling Twinkly.
Na końcu dodałam najważniejszy element tego projektu - stemple :) Chciałam żeby to mani było związane z wodą, syrenami.. innymi słowy trochę morskie. Użyłam płytki MoYou London Sailor 05 i jednego z wzorów, który najbardziej mi się podobał z tej płytki.

In the end I added the most important element in this project - stamping :) I wanted this manicure to be related to water, mermaids.. in other words a bit marine. I used MoYou London Sailor 05 image plate and one of the designs I liked most from this plate.


Mam nadzieję, że moja propozycja Wam się podoba. Inne zgłoszenia do projektu możecie zobaczyć TUTAJ. Chciałabym podziękować Red Rouge za ten rewelacyjny projekt, organizacja była świetna, zdobienia były piękne i dał mi on wiele radości.

Hope You like my proposition. You can see the other project entries HERE. I'd like to thank Red Rouge for this amazing project, the organization was great, the art works were beautiful and it gave me a lot of joy.

Projekt Stemplowej Maniaczki u Red Rouge

18 komentarzy:

 1. Piękne te pazurki <33 uwielbiam morskie motywy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Ja też bardzo lubię!

   Usuń
 2. Perfekcyjne :) Bardzo mi się podobają ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie to bardzo :) Dzięki!

   Usuń
 3. śliczne <3 jakoś u siebie nie lubię błękitów na pazurkach, ale u kogoś mi się bardzo podobają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Ja w sumie chyba wszystkie kolorki noszę i lubię, ale czasem dłonie mniej korzystnie wyglądają w jakiś określonych kolorach.

   Usuń
 4. Bardzo fajne, morze i fale :-) i muszelkowe takie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie w taki klimat celowałam :) Dzięki!

   Usuń
 5. Zakochałam się w tym zdobieniu, serio!!!!gradient nieziemski, a że uwielbiam niebieski to tym bardziej mnie urzekł, a dodanie wzorków w tym stylu to cała kwintesencja :))pięknie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej to super :) Świetnie, że tak się mani spodobało. To dla mnie ogromny komplement!

   Usuń
 6. o rany! przepiękne =) kolory, estetyka, wzór, wszystko idealne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie ogromnie, że tak Wam się spodobało to mani :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.