niedziela, 10 maja 2015

Różyczkowe naklejki wodne z Born Pretty Store

Rose water decals from Born Pretty Store

Cześć Wszystkim!
Dzisiaj mam małą recenzję. Dostałam naklejki wodne od Born Pretty Store i chciałabym napisać o nich parę słów.

Hi Everyone!
Today I have a little review. I got some water decals from Born Pretty Store and I'd like to write a few words about them.


Oto jak naklejki przyszły do mnie. Standardowe opakowanie z małym okienkiem, w środku możecie znaleźć kartonik z 20 oddzielnymi obrazkami. Są to odbicia lustrzane, więc można zrobić odpowiednio prawą i lewą rękę. Wzór jaki dostałam to BPS012. Róże są czarne i bardzo ciemno musztardowe - tak myślę..

This is how the decals came to me. Standard package with a little window, inside You can find a sheet with 20 separate images. These are mirror reflections, so You can do your right and left hand adequately. The design I got is BPS012. The roses are black and very dark mustard - I think..


Te naklejki wodne są bardzo łatwe w użyciu. To typ który lubię najbardziej - cienkie, elastyczne oraz z niezauważalnymi krawędziami po nałożeniu na paznokcie.

These water decals are very easy to work with. They're the kind I like most - thin, flexible and with unnoticeable edges after applying on my nails.


Zdecydowałam się zestawić te naklejki z musztardowym żółtym - Color Club Je Ne Sais Quoi. Chciałam żeby pasował do ciemniejszego musztardowego odcienia na różach. wiem, że ten kolor nie spodoba się wszystkim, ale mam słabość do tego typu "brzydkich" odcieni :D

I decided to team these decals with a mustard yellow - Color Club Je Ne Sais Quoi. I wanted it to match the darker mustard shade on the roses. I know this colour won't appeal to everyone, but I have a soft spot for this type of "ugly" shades :D
Zmalowałam trzy warstwy Color Club Je Ne Sais Quoi i jak wysechł całkowicie, nałozyłam naklejki. Na wierzchu jest tylko jedna warstwa INM Out The Door.

I painted three coats of Color Club Je Ne Sais Quoi and after it dried completely, I applied the decals. On top there's only one coat of INM Out The Door.


Mam nadzieję, że pomimo koloru bazowego, spodoba Wam się mój mani. Ja nosiłam go z wielka przyjemnością, ale tak jak mówiłam - jestem wielką fanką dziwnych kolorów ;)

I hope that despite the base colour, You'll like my manicure. I wore it with great pleasure, but like I said - I'm a big fan of weird colours ;)
Możecie znaleźć naklejki jakich użyłam TUTAJ. Pamiętajcie o moim kodzie HMG10 kiedy będziecie robić zakupy w Born Pretty Store. Będziecie mieć 10% rabatu na produkty w regularnej cenie. Wysyłka jest zawsze darmowa!

You can find the decals I used HERE. Remember about my HMG10 code when You're shopping in Born Pretty Store. You'll have a 10% discount on products in regular price. The shipping is always free!4 komentarze:

 1. proszę jak to pięknie wygląda ja bym tego tak ładnie nie skomponowała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Chwilę dumałam jak je poukładać sensownie ;)

   Usuń
 2. Jakoś te naklejki do mnie nie przemawiają... Za to kolor lakieru śliczny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo widzisz, to fajnie jak choć kolorek się spodobał ;) To najlepszy przykład na to, że każdemu co innego wpadnie w oko.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.