sobota, 23 maja 2015

Taaaakie Proste!

Soooo Simple!

Cześć Wszystkim,
dzisiaj chciałabym pokazać Wam coś co zrobiłam kilka tygodni temu. Ostatnio byłam w fazie Projektu Stemplowej Maniaczki i nie miałam czasu pokazać Wam kilku poprzednich mani. To jest tak jak w temacie - taaaakie proste :) Tylko trochę kropek zrobionych sondą.

Hi Everyone,
today I'd like to show You something I made a few weeks ago. Recently I was all about the Stamping Maniac Project and didn't have the time to show You some previous manicures. This one as the theme says - sooooo simple :) Just some dots made with a dotting tool.


Lakier jakiego użyłam jako bazy to Ruby Wing Eternal. Uwierzylibyście, że jak tylko pomalowałam nim paznokcie słońce natychmiast zniknęło.. Poważnie!  Czekałam 3 albo 4 dni chociaż na promyk słońca, żeby zobaczyć jak się zmienia kolor.. i nic! Takie już moje szczęście.

The polish I used as a base here is Ruby Wing Eternal. Would You believe that as soon as I painted my nails with this one the sun immediately disappeared.. Seriously! I waited 3 or 4 days for at least a glimpse of sunlight, to see how it changes colour.. and nothing! That's just my luck.


Ale wracając do lakieru. To lakier solarny i zmienia się z bardziej zielonkawego, morskiego niebieskiego niż możecie zobaczyć na moich zdjęciach, do przykurzonego, szarawego fioletu (?). Przynajmniej tak myślę, w sumie go nie widziałam jak czytaliście wcześniej. Ten jest na prawdę napigmentowany i nałożyłam tylko dwie warstwy. Zazwyczaj Ruby Wing potrzebują więcej warstw do pełnego krycia. Formuła lakieru była bardzo fajna i łatwo się z nią pracowało.

But back to the polish. It's a solar active polish and changes from a more greenish, sea blue then You can see on my photos, to a dusty greyish purple (?). At least I think it does, I didn't actually see it as You read before. This one is really pigmented and I applied just two coats. Usually Ruby Wings need more coats for full opacity. The formula was very nice and easy to work with.
Zdecydowałam się dodać coś do tego lakieru. Zrobiłam trochę kropek lakierem China Glaze Thistle Do Nicely, który według mnie pasowałby do obu kolorów bazowych

I decided to add something to this polish. I made some dots with China Glaze Thistle Do Nicely, which I thought would match both base colours.Poniżej możecie zobaczyć lakiery jakich użyłam.

Below You can see the polishes I used.


18 komentarzy:

 1. Proste a takie efektowne <3 śliczna ta chinka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To się cieszę, że mimo prostoty ma swój urok. Jedna z moich ulubionych ;)

   Usuń
 2. Zgadzam się z belgijską - chinka wymiata <3 Ma cudowny kolor :) Uwielbiam takie proste i szybkie mani :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak w ramach ciekawości powiem, ze mam dwie sztuki i mają ciut inny odcień. Ta jest bardziej różowa, a ta druga bardziej pomarańczowa..

   Usuń
 3. Fakt- prosty i na prawdę efektowny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny, szkoda, że nie było Ci dane w pełni poznać jego uroku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już nie pierwszy raz coś takiego.. Następnym razem jak będę miała malować, sprawdzę prognozę pogody :D

   Usuń
 5. uwielbiam takie proste kropkowe zdobienia :) no i to połączenie kolorów <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też bardzo lubię :) Dzięki.

   Usuń
 6. Czy tylko ja nie widzę zdjęcia z lakierami, które użyłaś? Proste, ale efektowne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chwilowo usunięte było ;) Miło mi, że mani się spodobało!

   Usuń
 7. Proste ale jakie śliczne !:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo lubię takie zdobienie, proste a jakże piękne:)czasem nie trzeba się za bardzo wysilić aby uzyskać super efekt, a Tobie właśnie się to udało:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajnie, że tak uważasz :) To niesamowicie miłe!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.