poniedziałek, 25 maja 2015

Koronkowe Mani

Lace Manicure

Cześć!
Mam kolejne "stare" mani. To było zaraz po moim mały wypadku paznokciowych i musiałam je skrócić jak tylko się dało. Zrobiłam też co mogłam z kształtem. Przy dłuższych paznokciach mam dużo więcej kontroli nad kształtem moich paznokci.

Hallo!
I've got another "old" manicure. This was just after I had my little nail accident and I had to shorten them as much as I could. I also did what I could with the shape. On longer nails I have much more control over the shape of my nails.


Bazowy kolor to China Glaze Spring In My Step. Jak wspominałam ostatnio to świetny kolor, ale aplikacja jest na prawdę ciężka dla mnie. Musiałam dać trzy-cztery szybkie warstwy. Zauważyłam, że najlepiej pracować z tym lakierem szybko, ale kiedy tak robię często zalewam skórki..

The base colour is China Glaze Spring In My Step. As I mentioned recently it's a great colour, but the application is really hard for me. I had to do three-four quick coats. I noticed that it's best to work quick with this polish, but when I do that I often flood my cuticles..


Korzystając z faktu, że moje paznokcie są tak krótkie użyłam płytki Pueen 27 do stworzenia tego koronkowego wzoru. Wzorki z tego zestawy płytek są dużo za małe na moje dłuższe paznokcie.

Benefiting from the fact that my nails were so short, I used Pueen 27 image plate to create the lace design. The designs on this set of plates are much to little for my longer nails.
Do stemplowania użyłam lakieru My Secret 121. Na wierzchu jak zwykle położyłam Golden Rose Gel Look i INM Out The Door.

I used My Secret 121 black for the stamping. On top, like always I put Golden Rose Gel Look and INM Out The Door.


Poniżej możecie zobaczyc płytkę i lakiery których użyłam żeby zdziałać to mani.

Below You can see the plate and polishes I used to make this manicure happen.


10 komentarzy:

 1. Krótkie, czy długie, migdały, czy jajka, zawsze pięknie pomalowane! Uwielbiam koronki na paznokciach, sama mam teraz na sobie koronkowy stempel :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam jestem zdania, że najważniejszy żeby były równe i ładnie wypiłowane ;) Jak są jeszcze ładnie pomalowane to całkiem plus :D U siebie wolę dłuższe tylko dlatego, że łatwiej mi im nadać kształt. Też jestem wręcz zakochana w koroneczkach!

   Usuń
 2. Ahhh koronki!
  Mgiełko, nie masz co narzekać, nawet krótkie i tak są w miarę długie, bo masz długą płytkę ;) i wyglądają pięknie też w takiej długości ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przede wszystkim mam mocno przyrośnięte (za czym wcale nie przepadam) i tutaj to musiałam po przyroście piłować i skórki odsuwać pod paznokciami.. Bardzo fajnie słyszeć taki komplement!

   Usuń
 3. śliczne! Jak wszystkie Twoje :) przy okazji gratuluję wygrania projektu u RedRouge :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie :) I dziękuje za gratulacje, świetne uczucie jak tylu osobom podoba się moja praca.

   Usuń
 4. pięknie odbite, idealnie :) te najładniejsze jasne chinki to niestety kapryśne są :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć. Noooo niestety niektóre są trudniejsze niż inne..

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.