środa, 18 lutego 2015

Letni Gradient

Summer Gradient

Nie tak dawno zobaczyłam piękny gradient ze stemplowym wzorkiem na Blogu Red Rouge. Byłam zaskoczona jak idealnie to wyglądało i natychmiast zapragnęłam czegoś takiego na moich paznokciach. Jak zwykle nie poszło dokładnie tak jak planowałam, skończyło się tylko na cieniowaniu.

Not long ago I saw a beautiful gradient with some stamping on Red Rouge's Blog. I was amazed how perfect it looked and immediately I wanted something like that on my nails. As usual it didn't go exactly as planed, I ended up just with the gradient.


Zaczęłam od Orly Lemonade. Nałożyłam dwie warstwy i były one idealnie kryjące. Ten lakier jest moich najlepszym pastelowym żółtym, czytałam sporo opinii o tym, że zazwyczaj ten kolor jest trudny. Orly Lemonade jest całkiem fajny, przyjemna formuła i krycie. Czego chcieć więcej?
I started out with Orly Lemonade. I applied two coats and it was perfectly opaque. This polish is my best pastel yellow, I read a lot  of opinions that usually this colour is tricky. Orly Lemonade is pretty great, nice formula and coverage. What to expect more?
Do cieniowania użyłam Essie Tart Deco i gąbki do makijażu. Namalowałam tylko dwa paski poszczególnych kolorów na gąbce, mieszając je trochę na środku i nałożyłam na paznokcie. Gradient nie jest jeszcze idealny, ale byłam calkiem zadowolona z efektu.

For the gradient I used Essie Tart Deco and a make-up sponge. I just painted stripes of the two colours on the sponge, mixing them in the middle a bit and applied that on my nails. The gradient isn't perfect yet, but I was quite happy with it.


Na wierzch nałożyłam złotą mgiełkę - Wibo Express Growth 140 i top coat INM Out The Door. Planowałam też stempelki, ale nie miałam czasu.. może następnym razem.

On top I applied one coat of a gold mist - Wibo Express Growth 140 and one coat of INM Out The Door. I planned also some stamping, but I didn't have the time.. maybe next time.
Poniżej mam kilka zdjęć w sztucznym świetle, ściślej mówiąc pod lampą pierścieniową.

Below I have some photos in artificial light, under a ring light to be exact.


Tutaj są lakiery użyte do stworzenia gradientu.

Here are the polishes I used to create the gradient.16 komentarzy:

 1. ale pięknie :)
  ja zazwyczaj łączę 3 lakiery robiąc gradient, wtedy przejście kolorów jest bardziej widoczne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Ja też czasem biorę trzy kolorki, ale tutaj miały być dość gęste stemple na wierzchu :) Miało nie być aż tak widać przejścia.

   Usuń
 2. Cudne i rzeczywiście bardzo letnie ;)) ja w wakacje robiłam podobne :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć :) Jakoś tak Red Rouge narobiła mi ochoty na wakacje :D

   Usuń
 3. Aż się cieplej robi od samego patrzenia! Gardient bardzo ładny, nie mogę się doszukać w nim niczego niedokładnego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe nooo już czekam tylko wiosny to i na paznokciach zachciało mi się ciepła :) Dzięki Kochana! Ja to zawsze czegoś się przyczepię ;)

   Usuń
 4. Jak dla mnie ten gradient JEST idealny :) a zdjęcia pod lampą wyglądają jak w normalnym świetle dziennym- chyba czas się zaopatrzyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to jestem z siebie dumna! Lampa fajna sprawa, bardzo lubię przy makijażu. Zdjęcia makijaży też tylko z lampą robię. Co do paznokci to czasem niestety strasznie się odbija i nie raz potrafi przekłamać kolory. Dlatego zawsze zaznaczam jak robiłam zdjęcia. W tym przypadku udało mi się faktycznie nieźle złapać to mani pod lampą.

   Usuń
 5. świetny efekt! dla mnie wygląda jak lakier termiczny :D

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ładne, świeże i wiosenne połączenie ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie do takiego efektu zmierzałam, dziękuję!

   Usuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Miło, że tak uważasz. Do dzieła zatem ;) czas się znajdzie zawsze. Komentarz niestety muszę usunąć z powodu lina..

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.