niedziela, 8 lutego 2015

Music Manicure!

Tak, dzisiaj jest dzień na muzycznie powiązane mani. Oczywiście moim pierwszym skojarzeniem był Michael Jackson, prawdziwa ikona lat 80' i 90'. Plus, miałam naklejki wodne z nim, które bardzo chciałam użyć a nie miałam wcześniej okazji.

Yes, today's the day for a music related manicure. Of course my first association was Michael Jackson, a true icon of the 80's and 90's. Plus, I had some water decals with him I really wanted to use and didn't have the opportunity before.


Lakiery bazowe to My Secret 121 (czarny) i Safari 56 (biały). Oba były nałożone w dwóch warstwach. Świetne krycie, przyjemna aplikacja.

The base polishes are My Secret 121 (black) and Safari 56 (white). Both were applied in two coats. Great coverage, nice application.
Dodałam naklejki wodne z Michael'em Jackson'em na białe paznokcie. Na czarnych paznokciach zrobiłam wodospadowy manicure z białymi i srebrnymi paskami. Biel jakiej użyłam to Safari 56, a srebrny, brokatowy lakier to Colour Alike 469. Użyłam pędzelka do zdobień żaby namalować paski.

I added water decals with Michael Jackson on the white nails. On the black I made a waterfall manicure with white and silver stripes. The white I used was Safari 56 and the silver, glitter polish was Colour Alike 469. I used a nail art brush to paint the stripes.


To była moja pierwsza próba wodospadowego manicure. Myślę, że fajnie się zgrał z koncepcją Króla Pop'u.

This was my first try of the waterfall manicure. I think it went well with the King of Pop concept.


Użyłam Golden Rose Gel Look na czarnych paznokciach, żeby nie rozmazać pasków. Na samym wierzchu INM Out The Door dla szybkiego wysychania.

I used Golden Rose Gel Look for the black nails, so I wouldn't smudge the stripes. On top of it all INM Out The Door for quick drying.


Użyte lakiery.

Used polishes.
10 komentarzy:

 1. Ekstra, teraz nic, tylko iść tańczyć! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe fakt :D A bardzo lubię lata 80' :)

   Usuń
 2. Uwielbiam wodospadowe mani ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też bardzo się spodobało. W sumie nie jest trudne do zrobienia, a efektowne :) Grunt to pewna ręka :D Ja jeszcze trochę muszę poćwiczyć swoją.

   Usuń
 3. bardzo mi się podoba, MJ słucham do dzisiaj :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się! Ja też, w ogóle muzyka z lat 80' bardzo mi odpowiada!

   Usuń
 4. Wodospadowe mani próbowałam, jednak nie mam stabilnej ręki :D U ciebie wyszlo fajnie, lubie takie monochromatyczne paznokcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nooo powiem Ci, że mi też ręka się zatrzęsła parę razy :) Głównie lewą ciężko tak ładnie pociągnąć pasek. Miło mi, dzięki :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.