piątek, 20 lutego 2015

Manicure Z Okienkiem

Manicure With A Window

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją pierwszą próbę mani z pusta przestrzenią. Jest tak wiele wersji tego typu manicure, ja zdecydowałam się zrobić paski.

Today I'd like to show You my first attempt of a negative space manicure. There are so many versions of this type of manicure, I decided to do stripes.


Najpierw pomalowałam paznokcie kolorową mgiełką - Golden Rose Paris 98. To przezroczysta baza z drobnym brokatem w różnych kolorach. Kocham ją! Wygląda świetnie na każdej bazie. Nałożyłam jedną warstwę.

First I painted my nails with a colourful mist - Golden Rose Paris 98. It's a clear base with micro glitter in a variety of colours. Love it! It looks great on every base. I applied one coat.
Następnie nakleiłam dwa paski taśmy o różnej szerokości i pomalowałam paznokcie China Glaze Tarty For The Party. Nałożyłam dwie warstwy, jedną po drugiej i odkleiłam taśmę. Nigdy nie wiem czy lepiej jest zdejmować taśmę od razu po pomalowaniu paznokci czy poczekać trochę.. ChG Tarty For The Party jest totalnie niefotografowalny, nie mogłam złapać go adekwatnie. W rzeczywistości jest mniej niebieskawy, trochę cieplejszy.

Next I sticked two stripes of tape in different width and painted my nails with China Glaze Tary For The Party. I applied two coats, one after another and took the tape of. I never know if it's better to take the tape off right after I paint the nails or to wait a bit.. ChG Tarty For The Party is totally unphotographable, I couldn't get it accurate. In real life it's less blueish, a bit warmer.


Na koniec nałożyłam tylko jedną warstwę INM Out The Door i tyle. Mam nadzieje, że Wam się spodoba.

In the end I just applied one coat of INM Out The Door and that was it. Hope You like it.
Poniżej mam zdjęcia w sztucznym świetle.

Below I have photos in artificial light.
Tym razem jest też makijaż.

This time there's also a make-up.

16 komentarzy:

 1. Piękne paznokcie i makijaż również :)

  OdpowiedzUsuń
 2. pięknie Ci wyszło! bardzo lubię takie zdobienia, a Twoje jest wyjątkowo oryginalne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo no to jestem z siebie dumna, nosiłam się z myślą o takim mani już długo :) Fajnie, że wyszło oryginalnie, dziękuję :*

   Usuń
 3. taśmę najlepiej ściągać od razu, jak lakier jest jeszcze mokry inaczej przy odklejaniu gdy lakier jest przyschnięty tworzą się niteczki lakieru i nie wygląda to estetycznie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak właśnie mi się zdawało i tak tutaj robiłam :)

   Usuń
 4. I paznokcie i makijaż bardzo mi się podobają ;)) Śliczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie to bardzo :) Dzięki!

   Usuń
 5. też mam ochotę wypróbować te puste przestrzenie, Twoje są świetne :)
  makijaż zresztą też :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nooo to próbuj, chętnie pooglądam :) Dzięki za komplementy!

   Usuń
 6. Bardzo lubię takie "okienkowe" mani - Twoje jest jeszcze w moim ulubionym kolorku, więc tym bardzie bardzo mi się podoba :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajnie, że trafiłam w gust :)

   Usuń
 7. Podoba mi się ten sposób na zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się też spodobał i bardzo chciałam wypróbować :)

   Usuń
 8. Ładny mani i ładny "maki" :) Lubię fiolety, szczególnie na powiekach, pewnie już wiesz ;) I tasiemkowe mani też, właśnie "z okienkiem" podoba mi się najbardziej.
  Też lubię tę holograficzną mgiełkę z GR, trochę mi zgęstniała - lepiej dodać bezbarwnego czy rozcieńczalnik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fajnie! Wiem, że lubisz :) ja też! Mgiełki nie rozcieńczałam nigdy, więc tu nie pomogę.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.