niedziela, 22 lutego 2015

Pozostałości Po Walentynkach

Valentine's Day Leftovers

To mani było zrobione na trochę przed Walentynkami, ale nie miałam czasu o nim napisać. Też jest w różu i z sercami jak poprzednie (możecie je znaleźć TUTAJ) i dalej moim zdaniem niezbyt nachalne.

This manicure was made a while before Valentine's Day, but I didn't have the time to write about it. It's also in pink and with hearts like the previous one (You can find it HERE) and still not too pushy in my opinion.


Kolory jakich użyłam to Essie Bahama Mama (dwie warstwy) i O.P.I Congeniality Is My Middle Name (jedna warstwa). O Essie pisałam już kilka razy, bardzo go lubię. O.P.I jest trochę przezroczysty. Bałam się, że będę musiała nałożyć co najmniej trzy warstwy więc zdecydowałam się dać kremową bazę.

The colours I used was Essie Bahama Mama (two coats) and O.P.I Congeniality Is My Middle Name (one coat). About Essie I wrote a bunch of times, I really like it. O.P.I is a bit sheer. I was worried that I'd have to apply at least three coats so I decided to give it a cream base.
Główną atrakcją tutaj jest wzorek stemplowy. Użyłam mojej nowej płytki MoYou London - Festive 19. Umieściłam serduszkowy dmuchawiec na kciukach i serdecznych oraz trochę małych serduszek z obrazka z kupidynem i dmuchawcem na reszcie.

The main attraction here is the stamping design. I used my new MoYou London plate - Festive 19. I placed the heart dandelion on my thumbs and ring fingers and some  little hearts from the cupid and dandelion image on the rest.


Do stemplowania użyłam nowego lakieru z moich zbiorów - Sally Hansen Insta Dri 210 Presto Pink. Czytałam, że na prawdę dobrze się odbija i to wszystko prawda. Lakier jest dobrze napigmentowany i ładnie się przenosi na paznokcie.

For the stamping I used a new polish in my stash - Sally Hansen Insta Dri 210 Presto Pink. I read that it stamps really well and it's all true. The polish is well pigmented and transfers nicely to the nails.
Na wierzchu jak zwykle Golden Rose Gel Look a potem INM Out The Door.

On top as usual Golden Rose Gel Look and after that INM Out The Door.


Tutaj są produkty których użyłam.

Here are the products I used.
18 komentarzy:

 1. Śliczne! Piękna baza i fajnie rozmieszczone wzory :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, baza wyszła fajnie :) Dzięki!

   Usuń
 2. Podoba mi się rozmieszczenie wzoru na paznokciach - bardzo dobry pomysł :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że się podoba :) Od razu jakoś mi przyszło na myśl jak zobaczyłam ten wzór.

   Usuń
 3. Podoba mi się efekt końcowy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. super, baza jest przepiękna a stemple fajnie rozmieszczone ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najpiękniejsze walentynkowe mani jakie widziałam w tym roku :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jej, to na prawdę ogromny, ogromny komplement! Dziękuję, aż mi się buzia sama śmieje!

   Usuń
 6. słodkie <3 świetny kolor ma ten bazowy! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super! Bardzo fajnie, że się Wam spodobało :)

   Usuń
 7. Ładnie to wyszło - nie za słodko i nietuzinkowo! Baza pobłyskuje, lubię takie:D I sposób, w jaki umieściłaś wzór, super. Będę słodzić, bo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Kochana! To na prawdę zawsze poprawia mi humor, jak Wam się jakieś moje mani spodoba. Mam wtedy dużo motywacji do działania dalej!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.