piątek, 27 lutego 2015

W Nadziei Na Wiosnę

Hoping For Spring

Jestem zdecydowanie wiosenną osobą. Kocham jak jest słonecznie, ale nie za gorąco, zielono i optymistycznie. Dzisiejszy mani jest bardzo związany z wiosną - kolory, wzorek - wszystko.

I'm definitely a spring person! I love when it's sunny but not too hot, green and optimistic. Today's manicure is very spring related - the colours, the design - all of it.


Bazowy kolor tutaj to Orly Fresh. To bardzo stosowna nazwa dla niego, jest jaskrawy, intensywny i optymistyczny. Nałożyłam trzy warstwy dla pełnego krycia

The base colour here is Orly Fresh. It's a very appropriate name for it, it's bright, intense and optimistic. I applied three coats for full opacity.
Malowałam warstwy dość szybko, więc skończyło się na bąbelkach. Zamaskowałam je zieloną, drobną mgiełką Wibo Express Growth 141.

I painted my layers quite quickly, so I ended up with some bubbles. I masked that with a green, tiny mist - Wibo Express Growth 141.


Zdecydowałam się wypróbować moją nową płytkę z Born Pretty Store. Użyłam żółtego lakieru Konad i płytki BP-20. Płytkę możecie znaleźć TUTAJ albo w całym zestawie TUTAJ. Jak widzicie wzorek odbił się perfekcyjnie, ale lakier Konad nie pokazał się. Nie jest on tak napigmentowany jakbym chciała żeby był i na ciemniejszych lakierach jest prawie niezauważalny. Na wierzchu dwa topy jak zawsze, GR Gel Look i INM Out The Door.

I decided to try out my new image plate from Born Pretty Store. I used yellow Koand polish and the plate BP-20. You can find the plate HERE or in the whole set HERE. As You can see the design stamped perfectly, but the Konad polish didn't show up good. It's not as pigmented as I would like it to be and on darker polishes it's almost unnoticeable. On top two top coats as always, GR Gel Look and INM Out The Door.
Poniżej możecie zobaczyć lakiery jakich użyłam.

Below You can see the polishes I used.


Kupując na Born Pretty Store pamiętajcie o kodzie rabatowym HMG10 z mojego bloga. 10% zniżki na nieprzecenione zakupy. Przesyłka jest darmowa!
 
Shopping on Born Pretty Store Store site remember about the discount code HMG10 from my blog. 10% discount for items with original price. The shipping is free!

15 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. To bardzo miło słyszeć! Dzięki!

   Usuń
 2. świetne wiosenne kolorki :))
  przy okazji - zapraszam na wiosenny konkusik do mnie (po raz pierwszy się reklamuję, mam nadzieję, że nie potraktujesz tego jako spam;) - będzie mi miło jak dołączysz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, tak właśnie miało być - bardzo wiosennie :)
   Oczywiście, że nie. Nie ma odnośników, ani reklamy typu "wejdź do mnie - link". Myślę już o konkursie. Jak tylko czas pozwoli, na pewno coś zmaluję ;)

   Usuń
  2. super - będzie mi bardzo miło, jak Ci się uda :))

   Usuń
 3. Jakby ten żółty byl lepiej napigmentowany zdobienie byłoby jeszcze ładniejsze, chociaż trudno mi to sobie wyobrazić! Czuć nadchodzącą wiosnę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tylko dotrą moje Mndo de Unas.. Na pewno żółty będzie bardziej napigmentowany :> Wtedy to dopiero będzie stemplowe szaleństwo.

   Usuń
 4. Fajny efekt, mimo kiepskiego krycia Konada. A Orly ma nieziemski kolor :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrze, że mimo Konada jest fajnie ;) Taaaaaakkkk Orly bardzo wiosenny jest!

   Usuń
 5. Uwielbiam Orly fresh :) Całość bardzo wiosenna i lekka, super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Trochę może przekombinowałam z mgiełką, ale bąbelki były na Fresh'u :(

   Usuń
 6. Ładne, ale jakoś drażni mnie ten odcień zieleni, chyba za ostry dla mnie. Albo mam zły dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe, no fakt jest dość rażący ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.